Şimdi Ara

23 yaşında ilk sevgilisi olan bir insanın dramı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
3.998
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Lise boyunca çok asosyal takıldım, kilolu bir insandım, erkek arkadaşlarımla takılırdım sadece.

İlk üniversitemde de biraz öyleydim.

Diğer üniversitemi birakıp yeni üniversiteme geçtiğimde asosyallik gitti, spor yaptım yakışıklı bir tip haline geldim, kendime çok şey kattım, bu sefer derslerim de iyiydi.

Bir kız ile 3 4 günde arkadaş olup sevgili olduk.( birlikte yattık ve o gün boyunca yataktan çıkmadık gün boyu beraber seviştik)

Kızın 5. sevgilisiyim, o benim ilk sevgilim ama ben onun 2. sevgilim olduğunu ve daha önce herhangi bir cinsel birliktelik yaşamama rağmen yaşadığımı söyledim. Halbu ki daha önce bir kızın elini bile tutmuşluğum yoktu.

Benim sigara ve alkolüm yok. Kızın ise var.

Kız ara ara eski sevgilisini ne kadar çok sevdiğinden bahsediyordu.

Bakireliğini gusül abdestini alırken kaybettiğini söyledi 15 yaşında(o zaman evine gelen hoca ablalar falan varmış onlar gusül abdestini vücudunun her yerini yıkayarak alması gerektiğini söylemiş o da parmağını sokmuş)

Kız inanılmaz derecede kavgacı bir tip. Bende tüm ipleri onun eline verdim, ne derse tamam haklısın, özür dilerim diyordum, beni sürekli azarlıyordu.

İlk 1 haftayı iyi geçirdik ama ondan sonra o her boş vaktinde kendi arkadaşlarıyla vakit geçirdi, onların yanına gitti.

Bir hırka beğenmiş 80tl. Onu çok almak istediğini söyledi ama parası yokmuş kyk kredi kartıni bunun için açtıracakmış, bende o hırkayı bana göster merak ettim dedim gittim ertesi gün satın aldım. Benim için bir şey beğenmişti diğer günde kendim için onu aldım. Benim bir hırkamı beğendi ona verdim. Erkek kazaklarını giymesini seviyor ve yakışıyorda ona bol giymek 2 tane kazağımı verdim. Kendime çorap aldım gittim ona da aldım.

Kendisi çalışıyor günlüğü 25tl ye 6 saat. Her minibüs parasını ben verdim. Gittiğimiz sinemayı ben ödedim, hesapların %85 ini ben ödedim 3 haftada.

Bana benden eskisi gibi hoşlanmadığını, benim için içinden birşey yapmak gelmediğini anlattı. Sebebini sordum, önce ki sevgilisinin adını söyleyerek onun kadar kinseyi sevemeyeceğini düşündüğünü söyledi ama şuan ona karşı nefret ettiğini söyledi.

başka neyimden soğudun dedim, bir gün bir arkadaşıyla kahvaltı yapmaya gitmişti swarmdan checkin yapıp fotograf atmıştı onu beğendim, akşam görüştüğümüzde beni niye çağırmadın dedim bana bağırdı çağırdı bende merak ettim öylesine sordum dedim, madem önemli değil niye soruyorsun dedi çekti gitti yanımdan.

Benim sürekli hesap ödememden rahatsız olduğunu söyledi...

Bir gün, akşam 9 da yatmaya gitti ertesi sabah 12 de aradım, 5 defa aradım açmadı, merak ettim evi hemen karşımda kapısını çaldım, beni niye rahatsız ediyorsun diye bağırdı bende özür diledim gittim. Bana izin gününde dinlenmek istediğini söyedi, bende dışarıda çok az vakit geçirdiğimizi bugün pazar olduğundan dolaşırdık biraz dedim kendisinin meşgul bir insan olduğunu söyleyip kızdı bana.

Bugün vizeler bitti ve evine gidecekti 1 haftdır suratıma bakmıyor bile biz bir öğrenci otelinde kalıyoruz. Aşağıda yemek yeri var her gün ona kaçta yemek yiyeceğini sordum o da bana her seferinde belli değil sen ye dedi, ama bende inat ettim yemedim hep onu saatlerce bekledim. O da inatla bana tirip attı. Yanımızdaki insanlarla gülüp eğlendi bana ise b.k muamelesi yaptı.

Barajı geçip okunabilecek bir bölümde okuyor, kitap okumaktan nefret ediyormuş, geçmişi çok kirli, sigarası alkolü var, yabancı dil zaten yok ve genel kültür seviyesi düşük. Sürekli annesi ve babası ile kavga ediyor, arkadaşları ile kavga ediyor. Ama yine de arkadaşlıkları bozulmuyor ertesi gün yine iyiler...

Bana o arkadaşlarını kardeşi gibi gördüğünü ve benim için onlardan vazgeçmeiyeceğini ilk hafta söylemişti ve ilk birlikte olduğumuz gece biz senin ile çok kavga ederiz demişti bende kavgadan hoşlanmıyor etmeyiz demiştim...

Bugün 1 haftığına ailesinin yanına gitti ve giderken benim suratıma bile bakmadı, benim uzaktan baktığımı gördü montumu aldım aşağıya indim o da arabaya binip gitti.

Gitmeden 1 gün önce ki konuşmamızda, sevgisinin tam olrak bitmediğini, memleketine gidip kafasını toplamak istediğini söyledi, ama benim herşeyim ona batmaya başlamış, yanımda olmak istemiyormuş eskisi gibi, benim odama artık gelmek istemediğini söyledi ama bazende ben ne istiyorum ki sen benim için herşeyi yapıyorsun çok iyi davranıyorsun diyorum diyor...

Aslına bakarsanız ben dindar bir insan değilim. Ailem inançlı insanlar onlardan bana bazı şeyler miras kaldı tabii ama o ilk geceden sonra böyle bir kız için kendi ilkini yapmaya değermiydi onun beni kirlettiğini ve intihar etmeyi bile düşündüm zihnimde kendimi kirlenmiş hissettim. Ama yine de ona belli etmedim. Onun ile yatmak bir kızın saçlarına dokunmak ilk defa bu yaşımda.. çok hoşuma gitti hiç bu tipte bir kız ile evlilik hayali kurmama imkan yokken onun geçmişini kabul edip onu sevdim...

Onun beni hak ettiğini 1 gram bile düşünmüyorum ama biraz önce onun gidişine içim parçalandı whatspp dan iyi yolculuklar kendine iyi bak dedim, teskkurler sen de dedi.

Yerimden kımıldayacak halim yok şuanda ağz.ma sıçtı ve gitti.

Ben ona sadece mutlu bir aile istediğimi anlattım, hayattan çok beklentim yok, ben insanlarla fazla ilişkiyi sevmediğimi sadece sevdiğim insan ve çocuklar ile yaşamak istediğimden, arkadaşlıkların hayatıma fazla girmemesini istediğimi söylerdim...

Mahvetti beni...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Acemilikten ilk ilişkide hep olur böyle şeyler. Yılların verdiği yoklukla onu alır hayatının merkezine koyarsın her dediğini ve istediğini yapar kişiliğinden bile ödün verirsin. Aslında bir yandan kız haklı. Kızlar böyle erkekleri sevmez. Otoriter, kendinden emin özgüvenli olacaksın. 3-5 ay sonra güler geçersin yaşadığın şeyler şu hayatta görebileceğin şeylerin yanında komik bir film başlığı sadece.
    Hocam sen bağlancak biri arıyormuşsun bulmuşsun. Kızın senin dediğine göre hiç + tarafı yok seni kullanmış diyebilirim. Tavsiyem o kızdan uzak dur. Kendi tabunu yıkmışsın devamı gelir korkma kız bulamam vs gibi düşüncen olmasın.

Hocam birde şeyden bahsedicem mesela türkiyede bir kıza 100 erkek yazıyor kızda da ego kabarıyor ve kız erkek seçer hale geliyor fakat erkeklerde durum öyle değil. Bir kız bize gelince direk kabul ediveriyoruz ama öyle olmamalı eskiden bende çok bu hataya düştüm fakat şimdi değişti her şey ben seçiyorum kızı. Mesela kız güzel gözüküyor başta ama dediğin gibi hiç bir artı yanı yok. Ne kitap okur ne dil bilir ne kendini geliştirecek bir şey yapar ne kültürlüdür. Tek yaptıkları şey gözlemlediğim kadarıyla kafelerde takılmak sosyal medyaya saçma şeyler atmak birde dedikodu yapmak oluyor.

Bu kızları hiç kafaya takmamak lazım. Arada gel canım yanıma dersin gelirse gelir gelmezse gelmez sonra kendi isteyince zaten gelir ya da hiç gelmez. Bu kızlarla bir şey düşünülmez yani. Anca gönül eğlendirirsin.

Sana bir de kitap tavsiye edeyim eğer okumayı seviyorsan: Osho Aşk Tekbaşınalık Özgürlük
  • Gitmeden önce ona sarılmayı o kadar çok istiyordum ki, suratıma bakıp gülmesini çok istiyordum..

Şimdi ise nasıl davranacağımı hiç bilmiyorum.

• Kendi kendime düşünüyordum geçmişi kirli olan bir insan sana iyi kapak attı diye, benim okul başarım da iyidir, gelecekte iyi para kazanırımda... Ama nasıl bir kız ise hiçbir şey umurunda değilmiş.

Kaçan kovalanır durumu mu oluyor diye düşünüyorum bazen ama alakası yok kızın hiçbirşey umurunda değil galiba.

• Hocam sen bağlancak biri arıyormuşsun bulmuşsun. Kızın senin dediğine göre hiç + tarafı yok seni kullanmış diyebilirim. Tavsiyem o kızdan uzak dur. Kendi tabunu yıkmışsın devamı gelir korkma kız bulamam vs gibi düşüncen olmasın.

Hocam birde şeyden bahsedicem mesela türkiyede bir kıza 100 erkek yazıyor kızda da ego kabarıyor ve kız erkek seçer hale geliyor fakat erkeklerde durum öyle değil. Bir kız bize gelince direk kabul ediveriyoruz ama öyle olmamalı eskiden bende çok bu hataya düştüm fakat şimdi değişti her şey ben seçiyorum kızı. Mesela kız güzel gözüküyor başta ama dediğin gibi hiç bir artı yanı yok. Ne kitap okur ne dil bilir ne kendini geliştirecek bir şey yapar ne kültürlüdür. Tek yaptıkları şey gözlemlediğim kadarıyla kafelerde takılmak sosyal medyaya saçma şeyler atmak birde dedikodu yapmak oluyor.

Bu kızları hiç kafaya takmamak lazım. Arada gel canım yanıma dersin gelirse gelir gelmezse gelmez sonra kendi isteyince zaten gelir ya da hiç gelmez. Bu kızlarla bir şey düşünülmez yani. Anca gönül eğlendirirsin.

Sana bir de kitap tavsiye edeyim eğer okumayı seviyorsan: Osho Aşk Tekbaşınalık Özgürlük

• quote:

Orijinalden alıntı: Kancaaa

Hocam sen bağlancak biri arıyormuşsun bulmuşsun. Kızın senin dediğine göre hiç + tarafı yok seni kullanmış diyebilirim. Tavsiyem o kızdan uzak dur. Kendi tabunu yıkmışsın devamı gelir korkma kız bulamam vs gibi düşüncen olmasın.

Aradığım cevap buydu galiba, çok haklısın dediğin herşeyde tam nokta atışı yapmışsın. İyi ki cevap yazdın çok sağ ol.

• Okurken sinir oldum, bu kız değil canavar

• Acemilikten ilk ilişkide hep olur böyle şeyler. Yılların verdiği yoklukla onu alır hayatının merkezine koyarsın her dediğini ve istediğini yapar kişiliğinden bile ödün verirsin. Aslında bir yandan kız haklı. Kızlar böyle erkekleri sevmez. Otoriter, kendinden emin özgüvenli olacaksın. 3-5 ay sonra güler geçersin yaşadığın şeyler şu hayatta görebileceğin şeylerin yanında komik bir film başlığı sadece.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DaYWaLkeR

Acemilikten ilk ilişkide hep olur böyle şeyler. Yılların verdiği yoklukla onu alır hayatının merkezine koyarsın her dediğini ve istediğini yapar kişiliğinden bile ödün verirsin. Aslında bir yandan kız haklı. Kızlar böyle erkekleri sevmez. Otoriter, kendinden emin özgüvenli olacaksın. 3-5 ay sonra güler geçersin yaşadığın şeyler şu hayatta görebileceğin şeylerin yanında komik bir film başlığı sadece.

Haklısın kişiliğimden çok ödün verdim normalde hiç kimsenin ağzına bakmam ne diyor diye, ama bu kıza böyle yaptım ve beni bu durumda bıraktı.

• quote:

Orijinalden alıntı: haxar

quote:

Orijinalden alıntı: DaYWaLkeR

Acemilikten ilk ilişkide hep olur böyle şeyler. Yılların verdiği yoklukla onu alır hayatının merkezine koyarsın her dediğini ve istediğini yapar kişiliğinden bile ödün verirsin. Aslında bir yandan kız haklı. Kızlar böyle erkekleri sevmez. Otoriter, kendinden emin özgüvenli olacaksın. 3-5 ay sonra güler geçersin yaşadığın şeyler şu hayatta görebileceğin şeylerin yanında komik bir film başlığı sadece.

Haklısın kişiliğimden çok ödün verdim normalde hiç kimsenin ağzına bakmam ne diyor diye, ama bu kıza böyle yaptım ve beni bu durumda bıraktı.

Boşver iyi bi tecrübe olmuş. Bir daha kendinden sakın ödün verme ve iyi bir eş seç. Ciddi düşündüğün kız için şu iki soruyu sor kendine. Asil bir hanımefendi mi ve iyi bir anne olur mu

İkisine olumlu cevap verdirtebiliyorsa o kişi evlenilecek kişidir.

• Yalanlar üzerine ilişki kurmak ne kadar doğru? Ve kızı anlatışından dolayı nedense hiç şaşırmadım böyle bir şey yapmasına. Ki sanırım ikiniz de birbirinizi kullanmışsınız fakat sen biraz daha duygusal olan taraf olmuşsun.
  • Senden olmaz kardeş boşver. İntihar et gitsin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu tarz kadınlarla aile olunmaz. Senin içinde tecrübe olmuş oldu boşver gitsin.

• bas tekmeyi engelle heryerden bana öyle davranacakta ben aptal aptal bakacam demi yok öyle seni çoktan silmiş oyalıyor engelle gitsin
  • kardes gecmis olsun üzüldüm
    sen daha iyisine layiksin bunu unutma
  • Hocam bekaretini o şekilde kaybetmediğini sende biliyorsundur aslında ama kabul edemiyorsun, değil mi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardeşim ilk defa sevgilin olduğu için normal böyle şeyler, sal gitsin sen daha iyilerine layıksın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Syronwar

Yalanlar üzerine ilişki kurmak ne kadar doğru? Ve kızı anlatışından dolayı nedense hiç şaşırmadım böyle bir şey yapmasına. Ki sanırım ikiniz de birbirinizi kullanmışsınız fakat sen biraz daha duygusal olan taraf olmuşsun.

Benim yalanım kendimi kötülüyor, ben doğrusunu bir süre sonra söyleyecektim zaten. Ama kendimi hiç sevgilisi olmamış bir insan olarak göstermek istemedim, onun o geçmişine rağmen kabul ettim

• quote:

Orijinalden alıntı: Vakitsiz Öten Horoz

Hocam bekaretini o şekilde kaybetmediğini sende biliyorsundur aslında ama kabul edemiyorsun, değil mi ?

Biliyorum evet. Ve bunlara rağmen onu kabul ettim o ise beni kenara attı resmen, ne yapmaya çalıştı anlayamadım/anlayamıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Master Mirror

bas tekmeyi engelle heryerden bana öyle davranacakta ben aptal aptal bakacam demi yok öyle seni çoktan silmiş oyalıyor engelle gitsin

Bugün kafam biraz daha rahat, gece vakti evde yalnız olmama rağmen onu kafama takmadım. Ama onun beni böyle çabuk kenara atabilmesine şaşırıyorum nasıl becerebildi diye. Hadi beni kullanmak istese daha da kullanabilirdi ama derdi ne.. belki psikolojisi çok bozuk, bilmiyorum..

• quote:

Orijinalden alıntı: withyou..

Bu tarz kadınlarla aile olunmaz. Senin içinde tecrübe olmuş oldu boşver gitsin.

Çok haklısın. Bugün gün içinde ara ara özlesemde, şuanda kafam daha rahat

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.