Şimdi Ara

23 Nisan özel - Defne ve Efe minik konuklar

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
384
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    23 Nisan özel programlarımız Defne ve Efe ile devam ediyor. Yetenekleri yaşlarından büyük kardeşlerimiz ile güzel bir sohbet gerçekleştirdik.

• Arkadaşları tebrik ediyorum. Birbirinden güzel ve yaratıcı resimler yapmışlar.

Efe ! İnanılmaz sevimlisin dostum :)

Defne ! Güzel kızım ! Senin için de çok güzel bir tespitim var.

Defne konuşurken, kendini, şu forumun %70'inden daha doğru ifade edebiliyor, daha kompleks cümleler kurabiliyor :) Bu şaka değil, gerçek. Senin konuşarak kurduğun cümleleri burada yazamıyorlar :)

"Sanat sadece kusursuz insanlar için değil"

Şu fikrin güzelliğine bak... Psikometri ile uğraşan biri olarak Defne'nin üstün yetenekli olma ihtimalinin yüksek olduğunu düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eulogy -- 23 Nisan 2018; 12:41:52 >
  • Maşallah Allah Bağışlasın

• Defne ve Efe tüm güzellikler sizinle olsun. Sizin gibi çocuklar güzel ülkemde hiç eksik olmasın. Ayrıca 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı eskisi gibi tüm ülke çocukları ile birlikte kutlansın. Bir an önce eskisi gibi kutlanmalı.

• Kendimden utandım bu kucuk arkadaşları dinleyince. İkisini de tebrik ediyorum yolları açık olsun.

• keşke forumdan da siyaset uzmanı 2 tane velet davet etseymişsiniz facebook dan kopyala yapıştır yapmaktan başka kendilerini ifade edebiliyorlar mı acaba
  • Keyifli güzel bir sohbet olmuş ikisininde yolu bahtı açık olsun.

Ancak şunu az çok anladımki kızlar kendini her zaman daha rahat ifade edebiliyor yaş farketmeksizin.
  • Böyle çocukları görünce geleceğe daha umutlu bakıyorum. Geleceğimiz emin ellerde :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • harik bir yayın olmuş. çok çok beğendim. çocuklar ise bir harika. gelecekleride umarım harika olur.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.