Şimdi Ara

23 HAZİRANA DOĞRU ANKET SONUÇLARI ( DEV FARK !!! ) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
0
Favori
4.569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Genel analize göre belirleyici etken hdp seçmeniydi.

Fakat şimdi amaçları geçersiz oyları nasıl geçerliye çeviririz derdindeler.. Küskün seçmen gelsin vesaire..

Ben Ekrem İmamoğlu'nun kaybedeceğini kesinlikle düşünmüyorum, 31 martta yapılan anketlerde de adam başa baş götürüyordu seçimi.. seçim olduktan sonra doğru çıktı. Yani maksat öyle olsa zaten balık başta kokardı.
  • Anketlere gerek yok.
    Sandığa girecek belli. İmamoğlu %55'in de üstüne çıkacak.Hatta %60 bile olur sandığa girerken.Ama çıkarken ?

İşte tüm mesele burada.Çıkarken neler olacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamam da hocam rte ve AKP bunu bilmiyor mu neden seçim tekrar ettiler bunu bile bile onu anlamadim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TheLordMan kullanıcısına yanıt
    Seçim iptal olmaz dedik iptal oldu, hırsız dediler.

17 senedir iktidarda olan ve dünyanın en güvenli seçim sistemi diyen adamlar bunu yaptı.
  • Akp Genel Merkezi: Veri bulunamadı

• Bilgilendirme,

1 - Binali Yıldırım BBP'den yardım istedi.
    2 - BBP ülke genelinde toplam 191.386 (%0,41) oy almıştır.
    3 - BBP'nin kazanma olasılığı en yüksek olan şehir sivas.(fakat kazanamadı, 2.oldu)
    4 - BBP istanbulda aday çıkarmamıştır.(Sadece bazı ilçeler)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XBlades -- 29 Mayıs 2019; 7:56:34 >
  • AKP seçimi boşuna ertelemedi. Sunduğu bahaneler ile ne kadar çaresiz bir durumda olduklarını görüyoruz.

Ben AKP'nin ne yapıp edip İstanbul'u vermeyeceğini düşünüyorum, en nihayetinde herşey onların elinin altında. Kayyum atar yine de vermez.

• Yeni anket eklenmiştir.
  • Flaş haber.

Yeniçağ Gazetesi Ankara Temsilcisi Ahmet Takan, AKP'nin başvurusuyla YSK tarafından iptal edilen ve tekrarı 23 Haziran'da yapılacak olan İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanlığı seçimine ilişkin olarak bir anket yazısı kaleme aldı. Takan, "Saraya çok yakın bir anketçi, son yaptığı saha çalışmasını Erdoğan'a sundu. Ankete göre Ekrem İmamoğlu, Binali Yıldırım'ın 3 puan önünde" iddiasını ileri sürdü.
    Takan, "Erdoğan yine aldanıyor mu?.." başlığıyla yayımlanan yazısında şunları kaydetti:
    "Saraya çok yakın bir anketçi, son yaptığı saha çalışmasını Erdoğan'a sundu. Ankete göre Ekrem İmamoğlu, Binali Yıldırım'ın 3 puan önünde. O anketçi Erdoğan'a dedi ki; ‘Ekrem, hata yapmazsa kazanır’.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ın 23 Haziran'a 2 hafta kala İstanbul'a gidip Ekrem İmamoğlu'nun seçim çalışmalarına katılacağını duydum. Dilerim, Mansur Yavaş, kimsenin bulunmadığı bir odada Ekrem İmamoğlu'na tecrübelerini anlatıp ona bazı tavsiyelerde bulunur. Hatta bunu son 2 haftayı beklemeden yapar."
  • Yeni anketler.

23 HAZİRANA DOĞRU ANKET SONUÇLARI ( DEV FARK !!! )

• quote:

Orijinalden alıntı: baranel

Sakın ha sakın o gün tatile gideyim, eltilerim yazlıga çağırdı, şöyle bi avrupa yapayım, rusya’ya ukraynaya gideyimde tarihi ören yerlerini gezeyim yokkkkk.
    sayısız tatilci var. hem youtube 'daki halk röportajlarında, hem de kendi çevremde görüyorum. nereye dönsem konuşan kişilerin 3'te 1'i tatil ayarlamış çıkıyor. vahim bir tablo.

• Allah'in izniyle Ekrem Imamoglu kendisine yapilan tum kahpeliklere ragmen tekrar kazanacak.

• İmamoğlu en az 150bin oy fark atıcak..
    Şahsen benım ailemden +2oy
    Şeçim günü çoçuklarını bırakamayan alt komşumuda ben götürcem sandığa 2oyda ordan +4oy sadece bizden gelicek

• quote:

Orijinalden alıntı: XBlades

Bilgilendirme,

1 - Binali Yıldırım BBP'den yardım istedi.
    2 - BBP ülke genelinde toplam 191.386 (%0,41) oy almıştır.
    3 - BBP'nin kazanma olasılığı en yüksek olan şehir sivas.(fakat kazanamadı, 2.oldu)
    4 - BBP istanbulda aday çıkarmamıştır.(Sadece bazı ilçeler)

Bbp hiçbir etkisi yok istanbulda..
    Dsp bile 38bin almışdır...
    Sadece trabzonlular birlik olsaki olucak 200binden fazla oyu var istanbulda...
    İmamoğlunun trabzon çıkarmadını görünce bu desteğin rte ragmen onun korkusuna ragmen nasıl destek verildiğini gördük..
    İçişlerı bakanına vatandaşın birı yuzune karşı akıllı ol dedi.. Biz bir twert atarken 5kere düşünüyoruz..
    Birde bu imamoğluna trabzonlu dıye pontuslu rum yakıştırması yapıluyor akpnın en büyük 2.hatası...
    Trabzonlu seçmen bunun cevabını sandıkta verıcek...

• Aklı ile düşünebilen kimse doğru bulmaz zaten hocam

"Oylar çalındı " diyorlar, "3 zarftan sadece 1'si mi çalındı?" diye soruyoruz cevap yok

"Seçsiz'den çaldılar" diyorlar, gerekçeli karara göre "Tüm seçsiz bilgileri düzeltildi" diye kendilerini taca çıkartıyor YSK

6 mayıstan beri soruyorum "13.740 farkla Yıldırım seçimi kazansaydı iptal edilir miydi?" diye tık yok.

Sorunun cevabını herkes biliyor.

23 haziran'daki seçim sonucu, nihayetinde Adana'da yaşayan birisi olarak beni ilgilendirmiyor, ilgilendirmemeside lazım zaten.

Benim yediremedim, ve insanların nasıl midesinin geniş olduğu nokta ise göz göre göre sandığa YSK eliyle tekme atıldı, YSK başkanı bizzat, aleyhte oy kullandı, şerh düştü.

(Günlerce yazdığım Mustafakemal paşa örneğiyle üstelik), seçimin iptaline sebep diye gösterdikleri aynı sandık kurulları ile seçime gidiliyor

"neden" diyoruz ," efendim o yetki alanımızda değil HSK" bakıyor cart curt

Sanki anayasa'yı çok ipliyorlarmış gibi farazi çıkarımlar.

Beynim durdu resmen, ya bende birşey var, yada bu yaşananlar milletin gözünde "çok normal" diye bakılıyor

Ülke demokrasinin 2017 yılında selasını okuduk, 6 mayıs kararları ile helvasını yemişiz. Kimsede gık demiyor.

Bilmiyorum belkide benim "demokrasi" ile anladığım şey ,çoğunluğun "demokrasi" den anladığından çok farklı.
  • Istedigi kadar anketler yuksek ciksin, 31 mart secimlerinde, akp yeterli olcemedigi icin oy hirsizligini ayarlayamadi. Simdi az cok oy potansiyeli belli, o na gore oylari cukka edecekler. Cok ciddi bir donus akp den chp ye olmaz ve hesaplari tutarsa binali alir, turkiye kaybeder.

• İstanbulda banko %30 binaliye verecektir. Kemik seçmeni mutlaka onlara oy verecektir.
    Geri kalan %18 lik kısım ise değişecektir. Binali %35-%39 ile kaybedeceğini düşünmekteyim.
  • Binali Yıldırım'ın kürdistan çıkışı MHP tabanını hareketlendirecektir..

Bu neden ile binalinin %39 lara inmesi muhtemel..

Kanıt, MHP Genel Başkanı Basın Danışmanı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XBlades -- 7 Haziran 2019; 22:33:8 >
  • Son havaalanı VIP muhabettinde İmamoğlu valiye hakaret etti diyorlar. Eğer doğru ise işi bitti. AKP istediğini alacaktır. Zaten TV ye çıkma sebebi de işi garantiye almalarıdır.

• trakyAli-1986 kullanıcısına yanıt
    Hiç bir şey olmaz içiniz rahat olsun.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.