Şimdi Ara

23 Ekim 2010-Ehliyet Sınavına Girecek Olanlar Buraya-Sonuçlar Açıklandı! (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
837
Cevap
0
Favori
25.946
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    motor 4 yanlış
    önceki sınavda a2 aldığım için ilkyardıma girmedim haftada 2 günde direksiyon dersi var
  • Yağmurlu havada direksiyon dersine gitme hatasında bulundum ! Siz siz olun gitmeyin.

Aracın ön camı buğulanmış, arka da aynen öyle. Göz gözü görmüyor. Eğitim alanı öyle sapa bir yer ki. Çakıl taşlarını doldurmuşlar, su birikintileri falan. Kendimi ralli pilotu sandım bi an yanımda co-pilotla beraber.

Neticede eğitmen sinir krizleri geçirmeye başladı, kazıdın pisti kazıdın dedi en sonunda.
  • Trafikten geçtim . İlk yardım 8 ya da 9 yanlış , motor 12 ya da 13 yanlış
  • quote:

Orijinalden alıntı: howdyhoo

quote:

Orijinalden alıntı: akif019

Motor = 8 YanLış
    Trafik = 3 Yanlış
    İlk Yardım : 5 Yanlış Herkese hayırLı olsun beyleerr :) Direksiyon sınavından sonra Adana SokakLarında akıyoruz .h .h

benim de akacagım şehrin sokakları şöyle özaldan özaldan

yarışak mı beyler özalda??

• yarışak deyince adanalı oldugunu varsaydım :D ama daha az önce özalda yerde yatan bir adam gördüm ölü de olabilir yani yarışmayak korkarım
  • ilkyardım 1y
    trafik 6y
    motor 8 yanlış

bide motordan rahat geçer ilkyardımdan kalabilirim diye korkuyordum
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakkcbyk

quote:

Orijinalden alıntı: Technik
    arkadaşlar açıklandıktan kaç gun sonra ehliyet sahibi oluyoruz sınavı geçersek araya bayram giriyor ama
    direksiyon sınavıda var o ne zaman oluyor sınavı geçtikten sonra direk alabiliyormuyuz

Sınav açıklanma tarihi: 10 Kasım
    Direksiyon sınavı: 27 Kasım
    Direksiyon sınavı sonucu: 27 Kasım
    İşlemler: 7-10 gün
    Ehliyetin en erken ele geçme tarihi: 5-7 Aralık

küçük yerlerde çabuk çıkabilir de büyük şehirlerde özellikle istanbulda süreç acayip uzuyor direksiyondan sonra rahat 2 hafta dosyanın milli eğitimden gelmesini bekliyorsun hemen emniyete gitsen bile onlar da aşağı yukarı iki hafta süre veriyor teslim için...

• ben 2 kez direksiyon dersine gittim biri pist biri de yol üzerinde hoca bana senin buna gelmene gerek yok hiç araba kullanmayı bilmeyenler için bu dedi bugün 5 dk sürdüm geri döndüm tee 8 kasımda bi daha gidecem bu sefer yola tabi ki sınavı geçersek inş. geçeriz
  • quote:

yarışak deyince adanalı oldugunu varsaydım :D ama daha az önce özalda yerde yatan bir adam gördüm ölü de olabilir yani yarışmayak korkarım

reyiz korkup kacıon bak...ben her türlü teklife acıgım...şehir içinde korkuosan otobana salak kendimizi??
  • quote:

Orijinalden alıntı: derebeyi01

quote:

yarışak deyince adanalı oldugunu varsaydım :D ama daha az önce özalda yerde yatan bir adam gördüm ölü de olabilir yani yarışmayak korkarım

reyiz korkup kacıon bak...ben her türlü teklife acıgım...şehir içinde korkuosan otobana salak kendimizi??

len ikinizide tokatlarım

• quote:

Orijinalden alıntı: gollory

quote:

Orijinalden alıntı: burakkcbyk

quote:

arkadaşlar açıklandıktan kaç gun sonra ehliyet sahibi oluyoruz sınavı geçersek araya bayram giriyor ama
    direksiyon sınavıda var o ne zaman oluyor sınavı geçtikten sonra direk alabiliyormuyuz

Sınav açıklanma tarihi: 10 Kasım
    Direksiyon sınavı: 27 Kasım
    Direksiyon sınavı sonucu: 27 Kasım
    İşlemler: 7-10 gün
    Ehliyetin en erken ele geçme tarihi: 5-7 Aralık

küçük yerlerde çabuk çıkabilir de büyük şehirlerde özellikle istanbulda süreç acayip uzuyor direksiyondan sonra rahat 2 hafta dosyanın milli eğitimden gelmesini bekliyorsun hemen emniyete gitsen bile onlar da aşağı yukarı iki hafta süre veriyor teslim için...

Çanakkale'de oturuyorum. Ve direksiyon hocam kesin bu tarihi verdi. Yani küçük yerde bu. Büyük şehirde dediğin gibi olabilir.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: akif019

Motor = 8 YanLış
    Trafik = 3 Yanlış
    İlk Yardım : 5 Yanlış Herkese hayırLı olsun beyleerr :) Direksiyon sınavından sonra Adana SokakLarında akıyoruz .h .h

benim de akacagım şehrin sokakları şöyle özaldan özaldan

Barajyolu - Balcalı AkaLım .h Liseye otobüsLe gitmeye son :D ADS Atkısını da arkaya koymayı unutmamak lazım :)

• ilkyardımla trafikten geçtim ama motordan emin degilim 3 tane emin olmadıgım soruyu saymazsak 67.5 ediyor puanım o 3 sorudan 1 i bile dogruysa ucu ucuna geçicem
  • quote:

Orijinalden alıntı: dragen
    ilkyardımla trafikten geçtim ama motordan emin degilim 3 tane emin olmadıgım soruyu saymazsak 67.5 ediyor puanım o 3 sorudan 1 i bile dogruysa ucu ucuna geçicem

İnşallah geçersin, geçeriz...
  • ya hiç zaman geçmiyor şu sonuçlar bi açıklansaydı:D
  • 10 Aralık'a randevumu aldım 1 ay 10 gün nasıl geçer
  • quote:

Orijinalden alıntı: Private

10 Aralık'a randevumu aldım 1 ay 10 gün nasıl geçer

geçmiyorki bi geçse:D
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Private

10 Aralık'a randevumu aldım 1 ay 10 gün nasıl geçer

geçmiyorki bi geçse:D

10 aralığa nasıl randevu alabildin alınmıyo burda
  • İlk yardım 2 yanlış
    Motor 5 yanlış
    Trafik 10 yanlış
    Direksiyon sınavı 27 kasımda olacakmiş yanılmıyorsam
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4n1L

İlk yardım 2 yanlış
    Motor 5 yanlış
    Trafik 10 yanlış
    Direksiyon sınavı 27 kasımda olacakmiş yanılmıyorsam

evet direksiyon sınavı 1.ci 27 kasımda
    yaw şu sonuçlar bi açıklansa:D
    1 ile 10 arası diyorlar ama 10 dan önce açıklanmaz:D
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.