Şimdi Ara

23.6' SATILIK PHİLİPS 247E4LHAB/00 GENİŞ EKRAN LED MONİTÖR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
2
Favori
1.948
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    23.6" 247E4LHAB/00 GENİŞ EKRAN LED MONİTÖR TERTEMİZ PIRIL PIRIL sıfırından farksız
    http://www.vatanbilgisayar.com/236-247e4lhab_00-genis-ekran-led-monitor.html#yorumlar
    18.08.2013 Tarihinde Vatan Bilgisayardan alınmıştır. Garantisi devam etmekte olup fatursası ve tüm aparattları ve kutusu durmaktadır.sistemi parçalar halinde sattığımdan dolayı kullanmadığımdan paketinde durmaktadır. Ürün sıfırından farksız olup kozmetik çizik dahi bulunmamaktadır.Ayrı aldığım HDMİ kablosunuda ürünle birlikte hediye edilecektir. Lütfen takas ya da pazarlık teklifinde bulunmayın.
    Resimler Ürünün Kendisine aittir. Ankara İçi elden teslim diğer illere Önce havale sonra kargo alıcı ödemeli gönderilir.

Monitörü satmaktan vaz geçtim kullanmaya devam

23.6' SATILIK PHİLİPS 247E4LHAB/00 GENİŞ EKRAN LED MONİTÖR 23.6' SATILIK PHİLİPS 247E4LHAB/00 GENİŞ EKRAN LED MONİTÖR 23.6' SATILIK PHİLİPS 247E4LHAB/00 GENİŞ EKRAN LED MONİTÖR 23.6' SATILIK PHİLİPS 247E4LHAB/00 GENİŞ EKRAN LED MONİTÖR
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gacvokem -- 24 Nisan 2014; 21:52:32 >

• mesajym bulunsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: bydeath123

mesajym bulunsun

Bulunsun bakalım satışa devam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyat aşağı çekildi .
  • takip
  • son fiyat nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DcX

son fiyat nedir?

son fiyat 350 aciliyetten
  • hdmi dvi vga varmi acaba ucude

• quote:

Orijinalden alıntı: classcocuq

hdmi dvi vga varmi acaba ucude

2 hdmı 1 vga var monitöre , ama satıştan vaz geçtim , uydu alıcı bagladım kulanıyorum:)
  • merhaba ürün satışta mı değil mi? ayrıca satışta ise fiyat nedir?
  • Ürünü satmayı düşünürseniz PM bekliyorum en yakın zamanda

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.