Şimdi Ara

22k dan 1k ya çekebilir miyim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
2
Favori
2.518
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet beyler sorum bu. Bu sene sayısal 22k dan mezuna kaldım. Sizce bunu bu sene 1k ya da 2k gibi sıralamalara çekebilir miyim? Çok uçuk bir hedef mi olur sizce?

• Bir insanı tanımadan pek isabetli bir yorum yapılamaz bence. 100k'dan defalarca mezuna kalıp 80k'ya çekemeyenler de var, 100kdan 1k'ya çekenler de var. Kişiden kişiye çok değişiyor bunlar. 4 sene boyunca düzenli çalışarak mı yaptın 22k'yı yoksa YKS'ye son aylar çalışarak, konular üzerine pek yoğunlaşma fırsatın olmadan mı yaptın bu ikisi çok fark eder mesela. Çok çalışmana rağmen yaptıysan 1 sene daha çalışarak çok bir fark yapamazsın fakat 2 ay çalışmayla yaptıysan 1 sene daha çalışarak ilk 100'e de girebilirsin.

• çekersin niye çekemeyesin

• Hocam yök atlas verilerinde ilk bin ilk 2 bin ile alan bölümlerde çok mezun olmadığını farkettim. Yüzde 90ı 12 oluyor genelde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • obp düzgünse sen çekmicende kim cekcek ? moral kasmak için mi açtın hocam ?

• Sağolun hocam. Moral için değildi. Sadece uçuk bir hedef belirleyip pişman olmak istemiyorum.

• sınava girenlerin yüzde doksanı 12 olduğu için de olabilir sanki. temel oran yanılgısı gözünüzü korkutmasın

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • kesinlikle çekilir ben 2019da 23kdan 3kya çekmiştim kötü tyt matta 28 net vardı yoksa ilk bindim kesinlikle yapılır asla pes etme

• quote:

Orijinalden alıntı: sriiouss

sınava girenlerin yüzde doksanı 12 olduğu için de olabilir sanki. temel oran yanılgısı gözünüzü korkutmasın

Olasılıksal Reolojinin Kutupsal Koordinat Düzleminde Vektörel Polarizasyonunun Maxwell Denklemleri Yordamıyla Analizi konusundaki bu üstün tespitinizden ötürü Nobel ZORT Ödülü’ne layık gördüm sizi hocam 

• Maşallah Hocam

• 😳

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • sriiouss kullanıcısına yanıt

Hocam fakültelerin sıralamaları düştükçe mezun oranı artıyor. Örneğin bir cerrahpaşa tıpa bakın bir de uludağ tıpa bakın bir de kafkas tıpa bakın hocam. Dediğimi anlayacaksınız.

• banasquatyapmayıöğret kullanıcısına yanıt

Sağolun hocam. Sizin sayenizde motive oldum biraz.

• sakın pes etme kesinlikle yapılır ben tyt matta talihsizlik yaşadım yoksa olurdu. yapan binlercesi de var

• Sağolun hocam güzel sözleriniz için. Benim bu soruyu sorma sebebim bazı arkadaşlar ilk 10k şans falan yazmışlar da. Ama ben buna katılmıyorum. İlk 1000e giren arkadaşlarımın hepsi zaten çok iyilerdi. İlk 1000e gireceklerini tahmin ediyorduk.

• 22binden hamda 1800 yerleştirmede 2100 yaptım

• 32 den hamda 1.3 yer 1.9

• sriiouss kullanıcısına yanıt

Sınava girenlerin %90ı 12 mi jdnfmsmmxmxmx aklı yok fikri var millet nasıl mezun güzellemesi yapacağını, kapasite denen şeyden nasıl kaçacağını şaşırdı. 2.5 milyonun yalnızca 1 milyonu 12. Sınıf oran %40 xkxkkkxkzmcmc

• ağlayanmezun A kullanıcısına yanıt
    😳

• quote:

Orijinalden alıntı: ağlayanmezun

Sınava girenlerin %90ı 12 mi jdnfmsmmxmxmx aklı yok fikri var millet nasıl mezun güzellemesi yapacağını, kapasite denen şeyden nasıl kaçacağını şaşırdı. 2.5 milyonun yalnızca 1 milyonu 12. Sınıf oran %40 xkxkkkxkzmcmc

ağlayıpkendinigeliştirentaşralımezun’dan vecizeler😳

• korkmazharun K kullanıcısına yanıt

Tebrik ederim hocam. Bir sorum olacak biraz klişe ama. Mezun senenizde ortalama kaç saat çalıştınız ve çalışmaya ne zaman başladınız?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.