Şimdi Ara

220 Bin TL LiK PASSAT

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
224
Cevap
1
Favori
5.593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Autoshow da sergilenen araclardan biri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haberelectro -- 24 Mayıs 2015; 14:07:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ..
     220 Bin TL LiK PASSAT 220 Bin TL LiK PASSAT

• Motoruna sırf 50 bin koymuş vw

• Dsg liste fiyatı 149 bin TL

• O paraya 0 km BMW 328i alır kalan 30.000 lirayıda yakıt için ayırır gazlaya gazlaya gezerim
  • motor mükkemmel sonunda tr ye geldi demekki dizelde hacim/güç olarak rakipsiz audide çok ekmeğini yer ama passata 35binlik opsiyona gerek yok highline zaten çok dolu cam tavan ve geri görüş kamerası yeterli olur

• 220.000 tl ve passat yanyana bile gelemez o paraya bmw veya jaguar alır keyfime bakarım vw kendini hala premium sanıyor ve premium markalaral bir görüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exclusive.Gamer -- 24 Mayıs 2015; 14:24:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İMAX 3D

220.000 tl ve passat yanyana bile gelemez o paraya bmw veya jaguar alır keyfime bakarım vw kendini hala premium sanıyor ve premium markalaral bir görüyor

70binede passat var, şuan 56hp daha güçsüz 320xd ye bu araçtaki donanımları bir koy bakalım fiyatı kaça geliyor?

• Koydum 85 bin euro yapti. Passattan yine ucuz sayilir. 30 bin fark gayet iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haberelectro -- 24 Mayıs 2015; 14:33:57 >
  • Ayrica donanimla araba degismez, makyaji degisir. Passat kimki 3 serisiyle kiyaslanacak...

• Tamam pahalı ama rakibi yok aracın.

320D xdrive desek motor anlamında bu araçtan geri kalıyor.

Bakınca 2000 cc sınırı geçince ÖTV 145 olduğu için Mercedes C serisi de çok pahalı hale geliyor.

BMW'de alınabilir 325D kalıyor ama onda da xdrive yok.

Sonuç olarak 4 x 4 2000cc içinde bu araç rakiplerinin önünde.

Acı ama gerçek rakibi yok !

Ha ben bunu alana kadar 325D alırım 4 çekerden vazgeçerim orası ayrı.

Ama BMW 325D xdrive çıkarmadığı sürece bu sınıfının en iyisi kağıt üstünde. (2000 cc altında)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Automobilista -- 24 Mayıs 2015; 16:34:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: haberelectro

Koydum 85 bin euro yapti. Passattan yine ucuz sayilir. 30 bin fark gayet iyi.

passatta ne opsyonlar varmışki vw de opsiyona 35bin çok büyük bir rakam bmw 50 den aşağı vermez o donanımları kaldıki boş 3te xenon bile yok

• Ben doldurdum diyorum okumadin mi yazdigimi. Bmw nin bosu 70 bin euro. Doldurunca 85 yapti.

• quote:

Orijinalden alıntı: haberelectro

Ben doldurdum diyorum okumadin mi yazdigimi. Bmw nin bosu 70 bin euro. Doldurunca 85 yapti.

pardon görmemişim ama 75hp polonun satıldığı memlekette 56hp güç farkı çok ciddi bir rakam onuda hesaba katmak lazım

• 56 fark sadece duzlukte is gorur. Surus ozellikleri bmw yapamayacagi icim baska bir esprisi olamaz.

• ESP kapatilmiyor yani yanlamiyor. Yemisim Passat'ini da AWD'sini de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrFlackoJodye -- 24 Mayıs 2015; 14:57:43 >
  • yalnız o değilde doğuş highline ı 190a veriyorsa paralel ithalat comfortline lar galerilerin elinde fena patladı demektir

• 3 serisini gectim 5 serisi alırım o paraya
  • Yine ezbere yorum yapan premium yağcıları :)
    Bu araba sizin tabirle BMW nin içinden geçer :)

220 Bin TL LiK PASSAT

• yeni modellerde xenon ve geri görüş kamerası standart artık.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.