Şimdi Ara

22' lcd monitör

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
1
Favori
2.539
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar forumda girip çıkmadığım yer kalmadı ve tamamen kafam karıştı 22 " büyüklüğünde illa wide screen mi olmak sorunda ??
    1 pc im için alıcam lcdyi ve monitörü 22" istiyorum mümkünse tv ve ps3 olarakta kullanıcam ama öncelik pc oyunlarında bana en uygun fiyatlı neler önerebilirsiniz
    işin içinden çıkamaz oldum birde ps3 bağlamak için hdmi çıkışı şartmıdır. Monitör dünyasının kralı samsuungmudur yav nereye gitsem baksam aynı monitörün bi l sli b lisi var kafam duman oldu :) ne olur bana bi yardım edin ekran kartımda Ati sapphire hd 3870 ev arkadaşımda ps3 almayı düşündüğünden onuda soruyorum yani odamda olacak eğer birde kolay yoldan tvye çevirebilsem süper olacak . Biliyorum çok şey istiyorum ama forumlar bunun içindir ne olur bi el atında halledelim şu işi :D iğrenç cümleler kuruyorum sanırsam final haftası olması dileğiyle final haftamın sonunda kendimi bu monitörle kutlamak istiyorum şimdiden yardımlarınız için teşekkürler

• şimdi sizin bütçeniz ne durumda onu bir belirtin ona göre uygun monitörü belirtelim şimdi bütçenizi bilmeden etmeden direk yazmam doğru değil.

bilmeden yazayım.. kaliteli,kontrast oranı yüksek(20000:1-GDG)2 mms tepkime süresi
    vs dersem samsung T220 modelini öneririm..
    eğer bütçeniz 300 cıvarındaysa INCA 820 dvı 2 mms olan mönitörü öneririm ama kontrastı düşük(10000:1)
  • açıkçası pek bi bütçe sorunum yok ama genede maximum 400tl olsa iyi olur genede aynı değerdeki bir başka monitöre fazladan parada vermek istemem
    bu yüzden fiyat performans oranı çok önemli benim için t220 için çok ölü piksel sorunu çıkarıyor diyorlar ondan çekindim biraz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karatab -- 12 Ocak 2009; 1:13:29 >
  • 400 ytlyi aşmam diyosan bir adet hdmi cevirici ile samsung 2253bw veya lw modellerine bakabilrsin bende aynı niyetle xbox360 baglamak için vs siparis verdim

ürün için

http://www.gigatek.com.tr/urun.php?id=2430

ama yok para sorun degil dersen kesinlikle samsung'un t serisine göz derim
  • anladım bende bu modelle t serisi arasında gidip geliyorum bu converterlar verimli ise aslında çok uygun birde tv box alırsam tv de olur onun içinde
    araştırma yapıyorum aslında

bakalım başka markaları tavsiye etmiyor kimse demekki gerçekten kral samsung işte tek korkum aldıktan sonra daha iyi özelliklere sahip başka bir monitörü bu fiyatlarda görüp çıldırmak ondan iyi bir araştırayım dedim
    ps3 te ki görüntü kalitesini gerçekten merak ediyorum bir screenshota sahip olan var mı acaba ??
  • mesela t220lerde ölü piksel garanti çıkıyor diyorlar ama onunda kontrast oranı müthiş iyi
    tabii çok belli oluyormu kullanırken bilmiyorum bende şu an samsung syncmaster712n var sorunsuz ve çok memnun kullanıyorum
    bu kontrast oranı çok mu mühim bişey yav ??
  • kontrast oranı yüksek olursa renkler göze daha canlı ve keskin gelir yani evet genellikle muhim bişey
  • Samsung 2253BW 22'' LCD
    büyük ihtimalle bunu alıcam fiyatıda bimexte 378 tl t220 539 tl aradaki fiyat farkı bence özellik farkına göre fazla birde tv box aldımmı tamamdır gibi geliyor ne dersiniz ?
  • Samsung 2253BW 22'' LCD bu monitörü istanbulda mağaza olarak nerden alabilrim arkadaşlar acaba ?? sağlam bi yer olsa iyi olur
  • bence monitörü tek kasaya bağlanmış ve canlı olarak test edin öyle alın derim bence ama bazı yerlerde zaten çoğu monitöre bağlı ve çoğaltıcı olarak kullanılmış olarak var o yüzden zor olur ama tek olarak varsa o zaman inceleme imkanınınız olur hem görmüş olursun.
    ben mesala samsung T190 nı beğendim gördüm test ettim.
    200 de farketmiyor aynı sadece ölçü farkı var mesala diğerinin yüksekliği 40 cm ise öbürü 42,5-43 cm yükseklik.
    ekranda üç santim büyük.
  • peki tepki süres 5ms ile 2 ms arasında çok fark varmı ve hala SAMSUNG - 2253BW 22" bi dükkanda bulamadım en azından nette yaptıım araştırmalarda
  • http://www.hizlial.com/UrunInceleme.aspx?UrunID=30.056.1271.0091

buraya göz atabailirsin ben burdan verdim siparişi
  • burda finans karta taksit yapmıyorlar yav o kötü
    birde istanbulda oturan arkadaşlar bulabileceğim bi dükkan biliyormu ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: karatab

burda finans karta taksit yapmıyorlar yav o kötü
    birde istanbulda oturan arkadaşlar bulabileceğim bi dükkan biliyormu ?

dükkan değilde istanbulda media markt,teknosa,carrefour vs büyük alışverişlerinde bulursunuz ama dükkanlarda sadece tepkime süresi düşük,kontrastı pek iyi olmayan mönitörler çıkar genelde ama masrafına patlar..
    şimdi sana normal fiyatı ne kadar diyeyim 445 orda sana 470-480 e patlar.. fazla alır.
  • anladım oralar zaten ana baba günü teknolojik bi alet almaya müsait yerler değil bence
    sanırsam bi bimexte buldum Samsung 2253BW 22'' LCD 383 tl ye bence uygun gibi ??
  • yeni baslık açıp kirletmek istemedim.. arkadasla hemen hemen aynı sorun var cok model var ve kafam karısıyor adeta... yeni monitör alacagım bir süre sonra, iyi verim alabilecegim bir monitör önerirmisiniz ? Film izleyecegim, oyun oynayacagım, vs vs vs tipik ev bilgisayarında kullanılacak iste..

ekran kartım : PALIT - HD4850 LİNKİ :http://www.gigatek.com.tr/urun.php?id=2468

ekran kartım bu.. alabilecegim en iyi monitör hangisidir ? sistemin kaldırabilecegi ve performansı yüksek olan...su anda philips 190v kullanıyorum, onu satıp üstüne para koyup alacagım birseyler iste. bütçe 500 600 ytl..

hmm birde, monitör baglantısı olarak DVI,HDMI falan yazıyor.. o tür girisleri kullanırsam eger daha iyimi görüntü alırım ? analog yetermi yoksa aynımı ? farkı yokmu yani ?

T220 ve T220HD begendim sanırım... HD farkı cok oynuyor..para biriktirip hd mi al dersiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Teken -- 13 Ocak 2009; 9:24:06 >

• 2253bw yi ayırttım bir kaç güne alıcam şimdi almam gereken hdi için bir converter vede wide screeni destekleyen bi tv box ne tavsiye edersiniz çok pahalı olmasa iyi olur :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karatab -- 14 Ocak 2009; 2:24:02 >
  • 2253bw yi 360 tl ye goldtan aldım çok beğendim 17 den sonra muhteşem geldi hemen dvd ve oyunlarda test ettim çok iyi herkese tavsiye ederim
  • quote:

Orjinalden alıntı: Teken

yeni baslık açıp kirletmek istemedim.. arkadasla hemen hemen aynı sorun var cok model var ve kafam karısıyor adeta... yeni monitör alacagım bir süre sonra, iyi verim alabilecegim bir monitör önerirmisiniz ? Film izleyecegim, oyun oynayacagım, vs vs vs tipik ev bilgisayarında kullanılacak iste..

ekran kartım : PALIT - HD4850 LİNKİ :http://www.gigatek.com.tr/urun.php?id=2468

ekran kartım bu.. alabilecegim en iyi monitör hangisidir ? sistemin kaldırabilecegi ve performansı yüksek olan...su anda philips 190v kullanıyorum, onu satıp üstüne para koyup alacagım birseyler iste. bütçe 500 600 ytl..

hmm birde, monitör baglantısı olarak DVI,HDMI falan yazıyor.. o tür girisleri kullanırsam eger daha iyimi görüntü alırım ? analog yetermi yoksa aynımı ? farkı yokmu yani ?

T220 ve T220HD begendim sanırım... HD farkı cok oynuyor..para biriktirip hd mi al dersiniz

T220'lere verilen o kadar para gereksiz bence hele de bir ev bilgisayarı için. Bende 22'' almayı düşünüyordum baktık ve çok büyük olduğunu görünce kararımı T200 20'' olarak değiştirdim. Hem bu monitörde aralarındaki nokta aralığı çok fazla yani çok daha net bir görüntüye sahip 22''lere göre Eğer alıcaksın ikisinden birisini HD'ye gerek yok T220 işini fazlasıyla görür...

• quote:

Orjinalden alıntı: karatab

2253bw yi ayırttım bir kaç güne alıcam şimdi almam gereken hdi için bir converter vede wide screeni destekleyen bi tv box ne tavsiye edersiniz çok pahalı olmasa iyi olur :D

güle güle kullan yeni monitörünü dostum . avermedia tvbox dvi 9 modeline bi göz at istersen çok pahalı gelir dersen forex markasınında bi kaç modeli var
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.