Şimdi Ara

22 Euro sınırı kaldırıldı, tüm yurt dışı alışverişlerden vergi alınacak! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.646
Cevap
20
Favori
154.666
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
292 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bir kurşunlu sımoti kaç para haberiniz var mı, ya bilmezsiniz tabi
  • quote:

Orijinalden alıntı: turker03

Kitaplar için de mi? Türkiye'de bulunmayan kitapları mecburen Amazon Almanya'dan almak zorunda kalıyordum
    150 Euro'ya kadar istisna var kitapta.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ver mehteri :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: K E N

0.2 dolarlık sakız bile alsanız vergisini ödeyeceksiniz artık. Her üründe geçerli.

Alıntıları Göster
    150 euroya kadar olan kitaplar için geçerli değil. dh adminleri clickbait için böyle başlık atmışlar.
  • Diğer başlıkta yazdım buraya da copy paste edelim.

Bu tarz haberlerin altındaki yorumlar beni üzüyor açıkçası...
    İyi güzel diyorsunuz da biliyorsunuz, Erdoğan'ın Muğla’nın Marmaris ilçesi Okluk Koyu'nda yapımı devam eden 300 odalı yazlık 'saray" inşaat alanı 20 hektardan 65 hektara çıkarıldı, sonra yine Ahlat’ın Van Gölü kıyısında yapılacak olan sarayı içinde 39 bin metrekare inşaat çalışmalarına başlandı.

Yani bunlara oluk oluk paralar gidiyor, bu saray inşaatlarına kaynakları nerelerden bulacağız? Lütfen. Herkes bir ucunda tutsun, sarayları hızlıca bitirelim, yardımcı olalım.
    Sevaptır.
  • Konu insana yapılırmı noktasına geldiğinde vardığım sonuç hayvan olduğumu düşünmem ile birleşti. Bir ülke ancak bu kadar net hissettirir..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • az önce aliexpressten ürün aldım ,şimdi burayı okudum
  • SATANIST kullanıcısına yanıt
    Asıl sen yapma

• Vergilerin dahada artması olası.Çok büyük ekonomik sorun var ülkede çoğu kimse farkında bile değil ne yazık ki.

• Neso kullanıcısına yanıt
    telefon alırken bir ton ek vergi çıkardılar başımıza. artık telefon kılıfına da vergi ödeyeceğiz.
  • Malesef birşeyleri düzeltmek için oy kaybetmeyi göze almak gerek. Ecevitte oy kaybetmeyi göze alıp emeklilik yaşından ötv ye bisürü vatandaşın zararına develtin yararına işler yaptı. Bunlarda gideceklerini anlayınca devletin yararına işler yapmaya başladılar. Onlar için sıkıntı yok dünyalıklarını çıkarttılar. :) Yeni gelende değiştirmez kaymağını yer

• Damatın amazondan aldığı oyuncaklarada vergi alıncakmıki ?

• quote:

Orijinalden alıntı: hDundar

O degil de Avrupa Gumruk Birligindeyiz biz, nasil onlara %18 gumruk vergisi uyguluyorlar?
    Haklısın aslında mahkemelik bir durum akıllı bir avukat AİHM 'e dava açıp yüksek bir tazminat alabilir tabii ilk önce iç hukuk mahkemelerine başvurması gerekir

• İnşallah getirmeyenden de neden getirmiyorsun vergisi alınır.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.