Şimdi Ara

22. D.I.C.E. Ödülleri'nde God of War Dokuz Ödül Kazanmayı Başardı (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
0
Favori
1.121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Konuyu burada kapatıyorum ve arkadaşları tek tek blokluyorum dışarıdan bu yorumları okuyacak arkadaşlar kimin ne olduğunu gayet iyi gördüler. Bugüne kadar alıntı yapıp cevap yazmamaın nedeni işi karalamaya, kötülemeye, iftira atmaya kadar götürdükleri içindir. Umarım forum yetkilileri de bunları görüyordur. Rahatsız ettiğim için kusura bakmayın iyi akşamlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AEF248198

Konuyu burada kapatıyorum ve arkadaşları tek tek blokluyorum dışarıdan bu yorumları okuyacak arkadaşlar kimin ne olduğunu gayet iyi gördüler. Bugüne kadar alıntı yapıp cevap yazmamaın nedeni işi karalamaya, kötülemeye, iftira atmaya kadar götürdükleri içindir. Umarım forum yetkilileri de bunları görüyordur. Rahatsız ettiğim için kusura bakmayın iyi akşamlar.
    Konuyu kapama üyeliğini kapaaaaaaaaaa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tatlıya bağlayalım, kavga doğru değil. Geçmişte şahsına yaptığım hakaretler için özür dilerim ama şu konuda bana kulak ver, yaptığın doğru değil. Forumda mesaj atarak karşıdaki insanların düşüncesini kolay değiştiremezsin, sadece sidik yarıştırırsın. Ben bunu geç de olsa anladım, hataya yine düşeriz orası ayrı. Fanboy isen kendi bölümünüzde birbirinizi onaylayın ama burada nefret ettiriyorsun kendinden. Ben değil çok fazla kişi böyle düşünüyor, provokatif mesaj olarak görüyoruz. Ciddiye alırsın almazsın, sadece görüşümüz bu.
  • Ne düşmesi, ne terbiyesi, benim terbiyemi vermek sana mı kaldı? Sadece burada onlarca insan sana neler demiş aç bir bak, AMD ve Galatasaray konularında daha kimler vardır bilemem, belki de burada yüzlerce insandan bahsediyoruz, bilemiyorum durum ne kadar vahim. İşin ilginç tarafı hala farkında değilmiş gibi yapabiliyorsun. Resmen kösele gibi bir cildiniz var demekki...

• quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Son 10 yılın en iyi oyunu
    Yuh 10 yil ne demek biliyorsun degil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AEF248198

Konuyu burada kapatıyorum ve arkadaşları tek tek blokluyorum dışarıdan bu yorumları okuyacak arkadaşlar kimin ne olduğunu gayet iyi gördüler. Bugüne kadar alıntı yapıp cevap yazmamaın nedeni işi karalamaya, kötülemeye, iftira atmaya kadar götürdükleri içindir. Umarım forum yetkilileri de bunları görüyordur. Rahatsız ettiğim için kusura bakmayın iyi akşamlar.
    Başta bloklamamanız hata. PS fanları birlik olup millete saldırıyor,hakaretler ediyor. E tabi %90ı ara sahnelerden ibaret "film tadında" olan oyunları çoktan bitmiş olduğu için oynayacak oyunları kalmamış bu yüzden tüm gün forumda takılıyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Celonfix

Başta bloklamamanız hata. PS fanları birlik olup millete saldırıyor,hakaretler ediyor. E tabi %90ı ara sahnelerden ibaret "film tadında" olan oyunları çoktan bitmiş olduğu için oynayacak oyunları kalmamış bu yüzden tüm gün forumda takılıyorlar

Alıntıları Göster
    PC fanlarının oynayıp da, PS fanlarının oynayamadığı oyunlar hangileri? Size yanlış bilgi vermişler kardeşim, PS'e sadece exclusive oyun çıkmıyor

• Yahu bunlar nasıl bir yokluk yaşıyorsa, herkesi kendileri gibi sanıyorlar...

• Yılın Aksiyon Oyununu Celeste'nin kazanmasına kimse bir şey dememiş. O ödül GOW veya RDR 2'nin hakkıydı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konudaki tüm tartışmalar silinmelidir. Yeter artık kimse sizin tartışmalarınizi okumak zorunda değil.

• Arkadaşlar merak ederim yıllardır adamların parası var niye güzel oyun yapmıyor bu Xbox tarafı makineyi güçlü yapıyorsun ama oyun yok Neden çözemiyorum bir türlü

• GOW harika oyun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rwenzori -- 16 Şubat 2019; 20:20:21 >
  • Yıllardır PC'de oyun oynayan biri olarak bu hafta Ps4pro alarak Playstation dünyasına adım attım,last of us remastered'ın yarısına kadar geldim,filmden bile daha kaliteli hissettiren,oyunu sana yaşatan oyun yapmışlar.4K HDR ile oyun ağız sulandıracak kadar da harika görünüyor,hikayesinden tut her detayına kadar muhteşem.Gamepadde zorlanırım diyordum,ilk günden alıştım sayılır.God of War'a da gelecek,Red dead redemptiona da sıra gelecek.PC'ciler üzülmesin ama oyun gerçekte konsolda hatta exclusiveleriyle Playstationda oynanırmış bunu anladım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smartboy38 -- 16 Şubat 2019; 20:46:19 >
  • Komedi la. Mutlak Sıfır denilen şahıs XBOX'unu satmış. Adam kendi kendini Trollemiş
  • Kaybol forumu da terket.

• quote:

Orijinalden alıntı: brokenwings

Arkadaşlar merak ederim yıllardır adamların parası var niye güzel oyun yapmıyor bu Xbox tarafı makineyi güçlü yapıyorsun ama oyun yok Neden çözemiyorum bir türlü
    Oyun yapmıyorlar değil multiplatform oyunlarda üstün performansı vermek istiyorlar, yani kullandıkları taktik bu. Bence bu RDR 2 açısından başarılı oldu ama böyle tek tük oyun var, her firma konsol - konsol uğraşmıyor, bir defa geliştirdiği şeyi diğerlerine uyarlayarak çıkardığı için her konsolda aynı görünüyor oyunlar aşağı yukarı, fark sadece çözünürlükte oluyor. Özel olarak çalışılsa Xbox One X ile güzel işler çıkardı kesin.

Belki bir sonraki nesil exc oyun mantığına dönebilirler. Güçlü konsolun gücünü göstermenin en iyi yolu exclusive oyun geliştirmek. Şu an Standart PS4'te bile God of War'un nasıl göründüğüne bir bakın örneğin, şaşırır kalırsın 5 yıl öncesinin kırpılmış teknolojisi ile coşturuyorlar.

• Slayer M4chine S kullanıcısına yanıt
    Gow rdr felan action adventure a giriyor action a değil

• Helal olsun sonuna kadar hak ediyor. Game Awards da RDR2'nin hakkını yediler dienlere güzel cevap oldu bu! RDR2 de yılın oyunu olacak kalitede God of War'da God of War seçildi bukadar basit! RDR2 nin devasa bir haritası olmasına yorumluyor herkes God of War'da içi dolu dolu bir Oyundu sonuna kadar hak ettiğini anlayın ve fanboyluğu bir kenara atın artık. RDR2 alsaydı oda hak etmiş olucaktı çünkü ikiside yılın Oyunu olacak kadar kaliteli bir seviyede sadece God of War 1 parmak üstün etki yapmış ve bu onların hakkıdır.
  • god of war ödüllere doymazken microsoftun crackdown 3 gibi bir çöpü çıkartması
  • quote:

Orijinalden alıntı: Slayer M4chine

Yılın Aksiyon Oyununu Celeste'nin kazanmasına kimse bir şey dememiş. O ödül GOW veya RDR 2'nin hakkıydı.
    Celeste’de ne aksiyonu varmış, sinir bozan platform bölümleri dışında bir şey yok tamamen balon bir oyun. Dead Cells aksiyon olarak çok daha güzel bir oyun. Hollow Knight da ssçilebilrdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dark dragon -- 17 Şubat 2019; 22:55:15 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.