Şimdi Ara

22-23.000 TL ye kadar araba önerisi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
506
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: jawhlan

aynen hocam haklısın. olabildiğince yüksek model almak gerekiyor ama bu bütçeye kolay kolay bulunmuyor işte. getzler var sadece. onların da bin türlü çeşidi var. dohc lar iyi diyorlar. ama tipini beğenemedim o arabanın da. fiyatlar uçmuş resmen. çok stresli süreç. inşallah düzgün temiz bir araba bulursun.

Insallah sende bulursun hocam da sadece getzler yok ki sahibinden de filtrele 23 bin minimum 2007 model minimum dusukten yuksege sirala arta arta gitsin hatta min fiyati 20 21 de yapabilirsin az once 2011 fiesta gordum
    25 e bak 2011 21.000 E
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-kapora-alindi-204461925/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KaynatayaSelam -- 22 Temmuz 2015; 18:08:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• golf 4 tdi

• quote:

Orijinalden alıntı: KaynatayaSelam

quote:

Orijinalden alıntı: jawhlan

aynen hocam haklısın. olabildiğince yüksek model almak gerekiyor ama bu bütçeye kolay kolay bulunmuyor işte. getzler var sadece. onların da bin türlü çeşidi var. dohc lar iyi diyorlar. ama tipini beğenemedim o arabanın da. fiyatlar uçmuş resmen. çok stresli süreç. inşallah düzgün temiz bir araba bulursun.

Insallah sende bulursun hocam da sadece getzler yok ki sahibinden de filtrele 23 bin minimum 2007 model minimum dusukten yuksege sirala arta arta gitsin hatta min fiyati 20 21 de yapabilirsin az once 2011 fiesta gordum
    25 e bak 2011 21.000 E
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-kapora-alindi-204461925/detay

şu boyalı, değişmiş fotosona bakınca linkteki araç sanki tecavüze uğramış gibi. o derece :) doğru diyorsun. bulunmuyor o aralıkta. getzlerin 2006 modeli de tavsiye ediliyor. temiz bulursan alınabilir diyorlar. bişey bulamazsam 2006 bir getz alacam ben hocam. tipine da alışırız elbet :)

• 2008 model 1.4 citroen c3

• KaynatayaSelam kullanıcısına yanıt
    sen yorum falan aramıyorsun hocam.
    tek amacın kendi fikrini kabul ettirmek.
    sitedeki kazalı değişenli 200bin km yi aşmış araçlara bakıyorsan söyle de bilelim.
    hiç boşuna yorum yapmayalım.
    serçeye biniyorum demişsin. 200bin kmyi aşmış önceden değişeni boyası olan fiesta arabadan hayır gelmez. serçeden farkı kalmaz.
    ama ne demişler anlayana sivrisinek saz anlamayana davul zurna az...
  • 2007 model hatcbach clio 1.5dci ye biniyorum fiyatına göre gerçekten alınabilecek bi araba. 23-24e temizini alırsın başın ağrımadanda binersin. bana soracak olursan o paraya temiz bi clio3 alınıp binilebilir. yüksek km fiesta alınacağına daha mantıklı bi tercih olur. 2006-2009 arasına bi bak derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi özerr4 -- 23 Temmuz 2015; 1:32:04 >
  • Fiesta öneririm. Az yakar sağlamdır sorunsuzdur. 50 km hızla sağ tekeri kaldırıma vurdum sadece jant yamuldu teker patladı. Onun haricinde alt takımda sorun çıkmadı. Amortisor bile patlamadı. 2006 1.4 tdci 156.000 km 22.750ye verdim

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.