Şimdi Ara

22-23.000 TL ye kadar araba önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
506
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar yeni bir araç alacağız nasipse 22 23 e kadar da bütçeiz var sahibinden sitesinden 2.el düşünüyoruz bu fiyat aralığında yokuşta bastımı giden,Full yolcu ve full bagajlı boğulmayan uzun yollardada konforlu olan bir şey bakıyoruz.22 23 E çok oldu isteklerim ama olsun fiesta düşünüyoruz olur mu hangi modeli olur ? siz ne dersiniz?
    Ayrıca dizel olması da önceliğimiz teşekkürler
    Manuel vites
    Bayan sürecek o yüzden getz micra falan da olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KaynatayaSelam -- 22 Temmuz 2015; 15:52:50 >

• quote:

Orijinalden alıntı: BatuKır

quote:

Orijinalden alıntı: KaynatayaSelam

quote:

Orijinalden alıntı: BatuKır

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-acil-acil-2007-volkswagen-polo-1%2C4-goal-otomatik-orjinal76%2C000km-220495469/detay

Hocam dizel olması önceliğimiz

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-dizel-otomatik-focus-216340283/detay

23.500 e bırakır

Hocam konuyu editledim öneriniz için teşekkürler yeni önerilere açığım up

• 1.9 tdi toledo
    1.9 tdi golf-passat
    2.0 tdci mondeo
    1.6 hdi c4
    2000-01 1.9 vectra
    belki megan 2 1.5 dci

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Getz tabiki. Bagajı küçük olabilir ama bastımı gidiyor. Accent de olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Respectformuslims

Getz tabiki. Bagajı küçük olabilir ama bastımı gidiyor. Accent de olabilir.

Hocam fiesta nasıl yokuşlarda özellikle dizeli 2008 i veya 2011 yeni olanları
  • Konuda yazdığınız D sınıfı özellikleri siz B sınıfı araç bakıyorsunuz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • KaynatayaSelam kullanıcısına yanıt
    Fiesta hakkında bilgim yok maalesef.

• quote:

Orijinalden alıntı: KaynatayaSelam

quote:

Orijinalden alıntı: Respectformuslims

Getz tabiki. Bagajı küçük olabilir ama bastımı gidiyor. Accent de olabilir.

Hocam fiesta nasıl yokuşlarda özellikle dizeli 2008 i veya 2011 yeni olanları

1.6 dan küçük turbolu tüm dizel ikinci el araçlardan uzak durmaya çalışırım
  • fiesta çok iyi mükemmel araba. sen onu al. zaten ilk mesajda fiesta demişsin. burada onay arıyorsun. fazla düşünme derim. bildiğini oku.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nlztrk93

Konuda yazdığınız D sınıfı özellikleri siz B sınıfı araç bakıyorsunuz.

Arkadaşlar arabalar hakkında bilgim yok yardım istedik gözüme bu iyi geldi dedik yaptığınız muameleye bak
  • 22-23 bin liraya anca 2003-2004 model fiesta alabilirsin.
    2005-2006 model hyundai getz alırsın.
    2006-2007 model clio alırsın.
    2009-2010 model palio alırsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: leonidas26

22-23 bin liraya anca 2003-2004 model fiesta alabilirsin.
    2005-2006 model hyundai getz alırsın.
    2006-2007 model clio alırsın.
    2009-2010 model palio alırsın.

http://www.sahibinden.com/ford-fiesta?a5_min=2008&address_country=1&price_max=23000
    http://www.sahibinden.com/hyundai-getz?a5_min=2008&address_country=1&price_max=23000

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KaynatayaSelam -- 22 Temmuz 2015; 16:40:58 >

Kırıcı olmak istemedim sadece bilgilendirme amaçlı bir mesaj attım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben de aynı aralıkta araç bakıyorum 2-3 aydır. ilk aracım olacak. vallahi bunaldım aramaktan. yarın kredim yatacak. bir an önce alayım da kurtulayım diyorum.

genelde fiesta, corsa, punto, fabia, getz var o aralıkta. getz ya da fabia düşüncesi ile yola çıktım ancak sonra 2000-2001 polo lara kaydı aklım 20000 tl civarı. poloyu sevsem de pek ısınamadım o modellere. son olarak 2004 hb focus buldum 23000 tl ye. onu mu alsam diye düşünüyorum. siz düşündünüz mü focusu? ya da diğer arkadaşlar ne der bu konuda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: jawhlan

ben de aynı aralıkta araç bakıyorum 2-3 aydır. ilk aracım olacak. vallahi bunaldım aramaktan. yarın kredim yatacak. bir an önce alayım da kurtulayım diyorum.

genelde fiesta, corsa, punto, fabia, getz var o aralıkta. getz ya da fabia düşüncesi ile yola çıktım ancak sonra 2000-2001 polo lara kaydı aklım 20000 tl civarı. poloyu sevsem de pek ısınamadım o modellere. son olarak 2004 hb focus buldum 23000 tl ye. onu mu alsam diye düşünüyorum. siz düşündünüz mü focusu? ya da diğer arkadaşlar ne der bu konuda?

92 Model serce var altimda eski arabalardan cektigim kadar birseyden cekmedim gecen kula yokusundayiz durduk hararet yukseldi actik radyatore su koyacaz kapagini acmaya calisiyoz kalin bezle tam actik volkan gibi patladi sicak kaynar su ustumuze olacagini biliyordum da cok kotu oldu her yere pis su falan geldi 2007-2008 den daha dusuk bakmamaya calistik hocam tabfi bazen daha dusuk de baktik stilo gibi

aynen hocam haklısın. olabildiğince yüksek model almak gerekiyor ama bu bütçeye kolay kolay bulunmuyor işte. getzler var sadece. onların da bin türlü çeşidi var. dohc lar iyi diyorlar. ama tipini beğenemedim o arabanın da. fiyatlar uçmuş resmen. çok stresli süreç. inşallah düzgün temiz bir araba bulursun.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.