Şimdi Ara

22.000 biri Ege Tıpa Girebilir mi ? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
5.436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • devlet üniversitelerinin tıpları nasıl aynı olur saçmalamayın fakülteden fakülteye dağlar kadar fark var
  • quote:

Orijinalden alıntı: can_214
    devlet üniversitelerinin tıpları nasıl aynı olur saçmalamayın fakülteden fakülteye dağlar kadar fark var

Liselimisin yoksa tıpmı okuyorsun , çeşitli tıp fakültelerinde kaçtane arkadaşın var,kaç doktor tanıdığın var ? fark yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oOFroZeNOo

quote:

Orijinalden alıntı: MINERVAL
    Illa ege olsun diye kasma devlet tıpların hepsi birbirinin aynı , tıp camiasının içinden biri olarak söylüyorum vakıf üniversiteleri daha iyi bende bu yıl devletten vakıfa geçiyorum.Burslu bir vakıf üniversitesi kazanmaya bak özellikle istanbul bilimi tavsiye ederim.

Neden böyle bir karar aldığını aciklayabilir mısın ben de tip düşünüyorum yol gösterici olmuş olur

Devlet üniversiteleri aşırı kalabalık , temel tip eğitiminde amfilerde bu kalabalık sorun olmasada , klinik eğitime geçince hastanade büyük bir sorun ayrica klinik egitimde hocalar daha çok ayak islerini yaptirtiyor ögrenciye ilgi az ve asil konu ben uzmanlik egitimimi Türkiyede degil avrupada yapmak istedigimden oradaki hastanelere staj basvuralari yaparken hocalardan saglam tavsiye mektuplari almak lazim maalesef devletteki hocalara 1 tavsiye mektubunu anca zar zor 4 ayda yazdirabiliyorsun ogrenciyi çok siklemiyolar, ve bilim universite , florence nightingale bunyesinde faaliyet gosteriyor klinik egitimde çok saglam hocalari var hepsininde yurtdisiyla baglantilari çok iyi.

• hangi özel üniversite var mesela ege puanında veya biraz daha düşük ? birde hani benim puanım düşük diye para verip gitmek istemiyorum yarı burslumu ne diyorlar ya ondan olmasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Knight7Cydonia
    hangi özel üniversite var mesela ege puanında veya biraz daha düşük ? birde hani benim puanım düşük diye para verip gitmek istemiyorum yarı burslumu ne diyorlar ya ondan olmasın

Suanki puanlari bilmiyorum ben eski sistemden girmistim.
  • İSTANBUL BİLİM ÜNİVERSİTESİ...Tıp Fakültesi (Tam Burslu)...taban:534.548...sıra:3.600 kontenjan:3
    İSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ...523.957...6.570..kon. 30.. bu ilgimi çekti.daha var bisürü vakıf..tam burslu tabi..
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.