Şimdi Ara

22/0/6 oynadım s- verdi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
307
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    22/0/6 oynadım s- verdi

22/0/6 oynadım s- verdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi von Goethe v2 -- 13 Ocak 2018; 23:18:51 >

• Takıma katkın yerleştirdiğin/kırdığın ward sayısı yaptığınız görevler ve killeri alma şeklin (ks atmadıysan herhangi bir sıkıntı yok) le belirleniyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • buna da s verdi anlamadım bu sistemi22/0/6 oynadım s- verdi
  • von Goethe v2 kullanıcısına yanıt
    Gelişmiş detaylarda yazan her şeyin değeri var.
    3-6-10 gidip S- almıştım, takımın minyonlara vurduğu toplam hasarın 4 katını vurmuşum (Anivia )
  • 0-0-3 oynayıp s+ almıştım bi ara

• Herşey önemli, farm ve buildin dışında. Arkadaşın bronz bile olmayan bi hesabı vardı onunda oyuna ilk başladığında rp için açtığı kostüm denediği hesaplardan biri varmış ikimiz girdik adamlar orta bende tekim falan diyor bende xin kitlemiştim bana adc (bot lane) kalmış maç 30dk sürdü 86 farm yaptım(biliyorum berbat fakat32 kill aldım şampiyonları farmladım :D) maç sonuna yaklaşıyorduk benim arkadaşla aramda bi şaka var işte full ebedi falan diye(kendisi her normal oyunda ap heroya bile ebedi alır) sattım eşyaları full ebedi aldım adama atlıyorum adam ölüyor neyse son 3-4dk öyle oynadım maç sonu S almıştım ama baron falan almıştık onlarda asistim vardı sürekli red falan alıp adam kesiyorduk kda=32/4/14 7kule almışız 4ünde asistim vardı falan yani build ve minyon dışında herşey önemli(BENCE)

• takdir ettim
  • hocam oncelikle farmın dk ya gore az yani killin o kadar olmasa s bile alman zor aynı zamanda arkadasların da dedigi gibi gorevler ward damage tarzı seyleri de hesaba katıyorlar unlucky
  • aldığın kilin önemi yok takımına göre az ölüp afk farm yaparsan s+ veriyo
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.