Şimdi Ara

Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
41.556
Cevap
622
Favori
1.760.573
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
119 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Windows Update ile yükseltmeyi indirdi, hazırladı ve kurdu.

Windows 10 kurulu şu anda ve etkinleştirilmiş bir durumda.

Yükseltmeden sonra, lisans anahtarıma baktım ve bahsi geçen kodlarla alakası yok.
    OEM key aynen duruyor ve yüklenen key ise bambaşka bir key.
  • Beyler benim cihaz home sürümüne rezerve etmiş ama pro kullanmak istiyorum lisanslı olarak kullanabilirmenin bir yolu var midir, ayrıca temiz kurulum yapıp flash diske yedek alabilir miyiz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hadi bakalım indirmeye başladık

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kozkir kullanıcısına yanıt
    nereden baktın keyine? ve o keyi google'da aratınca sonuç çıkıyor mu, sana özel olduğuna emin misin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kozkir

Windows Update ile yükseltmeyi indirdi, hazırladı ve kurdu.

Windows 10 kurulu şu anda ve etkinleştirilmiş bir durumda.

Yükseltmeden sonra, lisans anahtarıma baktım ve bahsi geçen kodlarla alakası yok.
    OEM key aynen duruyor ve yüklenen key ise bambaşka bir key.

onlar ön izleme sürümünden yükseltme yapmışlar sanırım bir saat sonrada benim yükseltme biter ben de bakarım keye
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheHorse

quote:

Orijinalden alıntı: [CrossFire-X]

Şunu bi indirip USB'ye çekeyim sonra yükseltmenin ardından sıfırdan kurulum yapacağım. Hayırlı olsun :)

Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU]

Hocam yükseltme yapmak için ilk seçeneği seçecektiniz onda iso olarak indirmiyo direk yükseltiyo. iso ile temiz kurulum yapmak için 2. seçeneği seçecektiniz.

Biliyorum o muhabbeti hocam, teşekkür ederim :) Ben önce iso dosyasını çekmek istedim sadece :). İlginiz için çok teşekkürler :)

• Hem de 2.5 GB indirdi sadece. 5-6 değil.
  • şu linkten indirip kurmayı deniyorum bir sıkıntı olur mu ? daha önce rezerve de etmiştim ama güncelleme gelmedi daha
    https://www.microsoft.com/en-us/software-download/windows10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Play Maker -- 29 Temmuz 2015; 16:35:04 >
  • Hayirli olsun konumuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Acik ara en iyi WINDOWS hic karisik degill ucuyor resmen

Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU]Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU]Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: Man Down

Beyler otomatik yükseltme yapmiyor muyuz acaba? Ilk medyadaki keyler ne için ?

Temiz kurulum.

Arkadaşlar bir yandan resimli anlatımları yüklüyorum bir yandan konuya bakmaya çalışıyorum, bilenler bilmeyenlere yazsın yetişemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 29 Temmuz 2015; 16:38:45 >
  • #Rez
  • iso ile önyüklemeden yükseltme yapsak ne farkı var acaba ?
  • Güzel bir bağlantı bulunca betadan tam sürüme geçeceğim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • INTERNAL_POWER_ERROR hatası için microsoftu aradım toshibaya yönlendirdiler, toshiba servise yollayın dedi. Servise vermek istemiyorum yardımcı olabilirseniz sevinirim. Güvenli mod bile açılmıyor. Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU]
    Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU]

• Madem ana konu burası, kullananlardan oyun testleri bekliyoruz. Dx12 nimetleri şuanda kullanılabiliyormu görelim.
  • Final Getsuga Tenshou kullanıcısına yanıt
    ben orayi GECTIM.. Windows'u kurdum artik.. simdi nereden degistirebilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Decemst

iso ile önyüklemeden yükseltme yapsak ne farkı var acaba ?

Fark yok, sadece sıfırdan kurulum biraz daha sağlıklı. Konuyu okuyun, kimisinde çöküyor, kimisi hantal diyor, kimisi ağır açılıyor diyor.

quote:

Orijinalden alıntı: jedi39

INTERNAL_POWER_ERROR hatası için microsoftu aradım toshibaya yönlendirdiler, toshiba servise yollayın dedi. Servise vermek istemiyorum yardımcı olabilirseniz sevinirim. Güvenli mod bile açılmıyor.

BIOS Geliyorsa direkt usb ' den formatı atın. Tabi bunun için 2. bir bilgisayar lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 29 Temmuz 2015; 16:42:31 >
  • Şimdi tool ile indirme bitti. Iso olarak indirttim. Tabi windows ws diye gizli klasör içerisinde de aynı dosyalar var.
  • Şu ekranda ne kadar bekliycez allah aşkına :(
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.