Şimdi Ara

Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU] (2013. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
41.556
Cevap
622
Favori
1.760.597
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
119 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20112012201320142015
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ram konusunda pek bir fikrim yok ama sistem gayet stabil. İso dosyasını malum nette dolaşan sürümü kullanarak formatladım. Format atarken TPM hatası verdi onu da nette bulacağınız yöntemle basit olarak aştım.

Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU]
  • arkadaşlar son sürüm windows 10 var laptop altında soğutucu var tüm sürücüler tanımlı laptop sogutucu 10 yıl çalışıyor arası usb duruyor takıp sokuyorum şu hata yazıyor o usb flaş bellek takınca çalılıyor sorun yok diğer usb çıkışlarında bu hatayı verebiliyor

Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fast-man -- 20 Haziran 2021; 13:55:0 >
  • fast-man F kullanıcısına yanıt
    Normal usb hub ya da flashdiskte hata vermiyorsa sıkıntı yoktur fan problemlidir.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

4 gün sonra official olarak çıkacak herhalde değil mi ?

İnşallah Windows 7'den 10'a geçerken update ile zorlayarak yaptıkları gibi yapmazlar yine 11'i geçişi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar ghost spectre 21h1 kullanıyorum boşta durum bu şekilde

daha az ram tüketen versiyon var mıdır ,

kendim iso kırpsam daha iyi mi olur ,

yoksa 1809 a mı geçiyim ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Bulkathos

Ram konusunda pek bir fikrim yok ama sistem gayet stabil. İso dosyasını malum nette dolaşan sürümü kullanarak formatladım. Format atarken TPM hatası verdi onu da nette bulacağınız yöntemle basit olarak aştım.

Hocam şu arka planın 4k veya 2k'sını benimle paylaşır mısınız?

• quote:

Orijinalden alıntı: SnavS

Hocam şu arka planın 4k veya 2k'sını benimle paylaşır mısınız?

Alıntıları Göster

• buyur dostum

• quote:

Orijinalden alıntı: Forum1th

Arkadaşlar Windows'u en basit şekilde nasıl bir diskten diğerine aktarırım? Yanlışlıkla SATA SSD'ye kurdum, NVMe SSD var ama sistemde. Ona geçirmek istiyorum.

ben bu şekilde klonlamıştım daha önceden

• SnavS kullanıcısına yanıt
  • quote:

Orijinalden alıntı: i.y4114

ben bu şekilde klonlamıştım daha önceden

Alıntıları Göster

Teşekkür ederim hocam. Videoyu görmüştüm ama uzundur diye bakmamıştım. Siz atınca baktım ve zor bir şey olmadığını görünce uyguladım. Minitool ile diski her şeyi 0 yap dedim, onu bekliyorum şu an. Bitti gibi bir şey.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• programmer_onur kullanıcısına yanıt

Zorlamak mı? Umarım zorlarlar da üreticiler de tüketiciler için eski nesil sistemleri düşünmek zorunda kalmaz. Windows 7den Windows10'a geçiş nasıl zorlama oldu allah aşkına? Hala Windows 7 kullanan teknoloji gerileri var. Android de aynı bunun gibi yazılımcılar hala uygulama geliştirirken Android 4.4 kullananları düşünmek zorunda kalıyor. Bak iOS'a tak diye kesiyor desteği, whatsapp bile kullanamıyorsun bu sayede millet yeni teknolojiye hakim oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: axlrose.

Zorlamak mı? Umarım zorlarlar da üreticiler de tüketiciler için eski nesil sistemleri düşünmek zorunda kalmaz. Windows 7den Windows10'a geçiş nasıl zorlama oldu allah aşkına? Hala Windows 7 kullanan teknoloji gerileri var. Android de aynı bunun gibi yazılımcılar hala uygulama geliştirirken Android 4.4 kullananları düşünmek zorunda kalıyor. Bak iOS'a tak diye kesiyor desteği, whatsapp bile kullanamıyorsun bu sayede millet yeni teknolojiye hakim oluyor.

Hala Windows 7 kullananlar fazlasıyla var, epey geçerli/özel/spesifik sebepleri de var, ben gayet normal karşılıyorum. Hatta pek tasvip etmesemde ATM ve bankacılık terminallerinde bile halâ XP PoS Ready sürümleri bile kullanılıyor. Bununla ilgili forumda ve nette çok sayıda ateşli polemik olduğu için herhangi bir yorum yapmayacağım, herhangi bir itham veya niteleme de yapmam. İsteyen istediğini kullanır.

Zorlama derken kasteddiğim şeyi iyi bilirsiniz aslında eğer o dönemleri yakınen takip ettiyseniz. İnternette yama olarak ve GWX kelimesini de kullanarak KB2952664, KB2976978, KB3035583 gibi patchleri incelerseniz demek istediğim daha net anlaşılacaktır.

İyi forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 20 Haziran 2021; 22:3:18 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar belki yeri değil ama yardıma ihtiyacım var. Ağada gördüğüm pc ler beni görmüyor. İşin ilginç yanı benim pc Server ve aslında bağlılar.
    Fakat ağ bağlantılarında benim pc adı yok. Bu son güncellemede yok oldum. Lütfen yardım.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • programmer_onur kullanıcısına yanıt
    Xp ready 2009 pos cihazlar yüzünden makina 15 dk açıldığı oluyor deli olunmaz mı atm yenilemeyen banka devlet bankası

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Açık ve Koyu tema arası saate göre otomatik tema değişme yok mu harbi şu windowsda? 2 satır kodluk bi şeyi nasıl koymuyolar bence gerekli de bi özellik harbi ne iş yapıyo bu microsoft calısanları çok merak ediyorum bi tanenizin de yakını makını demedi mi aga şöyle bi şey yapın aw diye

bunun bi yolu var mı mini program falan da olabilir ????????????

• quote:

Orijinalden alıntı: warchief46

Hayır, 4 gün sonra tanıtılacak. Ne zaman çıkacağı da o etkinlikte açıklanacak.

O zaman bu beta bile değil pre-alpha falan :)

Buna göre yorumlar yapmak ta çok boş geliyor bana, sanki adamlar yaptık bitti final bu demiş te bizimkiler beğenmiyor.Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU] 

• 2025de Windows 10 desteği Sona Eriyormuş Ozaman 1sene 2sene içerisinde çıkartmaları lazımki windows 10 daki desteği kessinler sonuçta yeni windows ile 1sene 2sene ilerlemesi lazım bütün yazılımlar sistemler hepsi otursun ki eski windowsun desteği kesilsin zaten windows 10 da 3 veya 4 sürüm önceki desteği kapatıyorlar yeni sürüme geçilsin diye artık 2023e kadar yaparlar bi yeni windows

• Şuanki sızan sürüm son sürümden uzak lakin fikir vericektir, son versyonda arayüzler tamamlanmış ve eskiden geriye birşey kalmamış olur büyük ihtimal ile, birden fazla aynı şeyi yapan yapılarıda sıfıra indirirler umarım zira deneyimi kötü etkiliyor ciddi anlamda, 2022 ilk yarısında çıkar belki release sürümü, daha erken süpriz olur, bu rüzgarla belki ilerde tablet ve telefon tarafınada uyarlanmış özel sistemler çıkar, bir ekosistem oluşur, tabi o tarafta herşey süper yapılsa dahi kabul görme, kullanılma vs. gibi faktörler var.Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Question-X -- 22 Haziran 2021; 23:49:43 >

• Yeni Fotolar uygulamasını beğendim.

• 
Sayfa: önceki 20112012201320142015
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.