Şimdi Ara

21H1 Final | Windows 10 Rehberi | Resimli Anlatımlar | İpuçları [EFSANE KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
40.365
Cevap
676
Favori
1.574.570
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 5 gün
  • Cevaplayan Üyeler 4280
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 4329
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 17 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2591
  • Favoriye Eklediklerim 705
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • MühendisMurat (4329 mesaj) MRT_ (2073 mesaj) mito1172 (1211 mesaj) Bilgisayar Teknisyeni (553 mesaj) SomeoneWhoCares (437 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (10738 mesaj) Mobil (6398 mesaj) Tablet (758 mesaj) Mini (1749 mesaj) Uygulama (532 mesaj) (15 mesaj) (62 mesaj)
  • @
110 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> İşletim Sistemleri ve Yazılımlar >> Windows İşletim Sistemleri >> Windows 10 >> 21H1 Final | Windows 10 Rehberi | Resimli Anlatımlar | İpuçları [EFSANE KONU]
Giriş
    3859 Mesaj
    |
    |
  • Yarbay
    2634 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Det.Harvey Bullock

Bu mesaj silindi.

Hazır ol çizilecek gibisin  

|
    |
  • Binbaşı
    1605 Mesaj

Microsoft'un Ekim 2020 tarihli resmi Windows 11 açıklamasına alalım seni ve Tom'u.

Windows 10, Windows ürününün son sürümüdür ve bu asla değişmeyecektir. Bu nedenle, ''Windows 11'' içerikli haberlere veya söylentilere ya da paylaşımlara itibar etmemenizi öneririz.

https://answers.microsoft.com/tr-tr/windows/forum/all/windows-11-hakk%C4%B1nda-resmi-a%C3%A7%C4%B1klama/f5aaf57f-6a02-4518-b9dd-93474598d7ca

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Det.Harvey Bullock -- 15 Haziran 2021; 21:47:21 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Himurajutsu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    2634 Mesaj
    quote:

Microsoft'un Ekim 2020 tarihli resmi Windows 11 açıklamasına alalım seni ve Tom'u.

Windows 10, Windows ürününün son sürümüdür ve bu asla değişmeyecektir. Bu nedenle, ''Windows 11'' içerikli haberlere veya söylentilere ya da paylaşımlara itibar etmemenizi öneririz.

https://answers.microsoft.com/tr-tr/windows/forum/all/windows-11-hakk%C4%B1nda-resmi-a%C3%A7%C4%B1klama/f5aaf57f-6a02-4518-b9dd-93474598d7ca

Dostum fikirler değişebilir. Ona bakarsan XP'de son windowsdu daha çıkmayacaktı. SP2'de çıkmayacaktı. Microsoft neler olmayacak çıkmayadak dedi çıkarttı.

• Yarbay
    9105 Mesaj

21996.1.210529-1541.co_release_CLIENT_CONSUMER_x64FRE_en-us.iso

SHA-1: 3b6da9194ba303ac7dbbf2e521716c809500919c

rg-adguard.net/go/W11Dev21996

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MRT_ -- 15 Haziran 2021; 22:31:17 >
  • Çavuş
    82 Mesaj

Forum kurallarına uygun mu bilemiyorum ama şuradan Technopat kanalı inceleme yapacak sanırım. Yeni bir şey heyecanlandırıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3BKT -- 15 Haziran 2021; 22:36:16 >
    |
    |
    MRT_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1342 Mesaj

Zaten yanlış yazmışsınız link bozuk :)

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
    |
    |
    M3BKT kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1605 Mesaj

Son gelişmelere bakılırsa Windows 11 geliyor gibi görünüyor. Ben yanıldım, Microsoft'un ipiyle kuyuya inilmezmiş. Sözüm söz, 24'ünde kendimi çizeceğim. Benle Windows 11 konusunda iddialaşan arkadaşların da hakkını teslim ediyorum, kusura bakmasınlar.

|
    |
    Himurajutsu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1605 Mesaj
    An itibariyle kendimi çiziyorum. Bu mesajı alıntılayıp istediğiniz gibi yazabilirsiniz, sorun yok. Bir daha da bu konuya yazmayacağım. Emeklerin için teşekkürler Mühendis Murat.

• Er
    7 Mesaj
    quote:

An itibariyle kendimi çiziyorum. Bu mesajı alıntılayıp istediğiniz gibi yazabilirsiniz, sorun yok. Bir daha da bu konuya yazmayacağım. Emeklerin için teşekkürler Mühendis Murat.

Sen degil kardeş microsoft utansın.yeni bir şey veya teknoloji bulunca verdigi tüm sözleri unutuyor.geriye bakıp la biz zamanında böyle demiştik demiyorlar.aslında diyorlarda rakipleri yok.ben yaptım oldu işine gelirse diyor.ah bir rakibi olsa ah ah.youtube google microsoftun rakipleri yok olsa bak nasıl rekabet oluyo.bir tek huwai bunlar karşısında birşeyler yapmaya calısıyor oda telefonda....

|
    |
  • Binbaşı
    1271 Mesaj

Bugün sızan görüntü ve videolara bakınca Windows 11lik bir şey pek göremedim. Çok basit update ile gelebilecek değişiklikler. Windows Twitter sayfasından bu daha başlangıç tweeti attılar. İsim olarak da Windows 11 olması kötü. O kadar konuştunuz 10 son diye, insan Windows yapar bırakır en azından.

|
    |
  • Yarbay
    3859 Mesaj
    |
    |
  • Yarbay
    4531 Mesaj

Tam olarak piyasaya çıkana kadar neler değişir bilemem ama şu an yayınlanan haliyle Windows 11 gibi durmuyor.

|
    |
  • Yüzbaşı
    528 Mesaj

windows sandbox home versiyonda çalışmıyor sanırım , onun yerine önerebileceğiniz bir yazılım var mı ?

• Yüzbaşı
    994 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Guest-1C9B63C59

windows sandbox home versiyonda çalışmıyor sanırım , onun yerine önerebileceğiniz bir yazılım var mı ?

VMware kullanıyorum ben hocam. 30 günlük deneme sürümü veriyor. 30 günün sonunda revo uninstaller ile kaldırıp yeniden kurduğunuzda yeniden 30 gününüz oluyor.

Windows 11 i kurdum.

Simgeler çoğunlukla değişmiş.

Windowsun o yıllardır alışık olduğumuz dalgalı pencere simgesi değişmiş. Normal 1 kareyi 4 parçaya bölmüşler. Bunu da windows simgesi olarak koymuşlar.

Görev çubuğundaki simgeler ortaya gelmiş(ben taskbar x kullanıyordum o yüzden pek bir değişiklik yok benim için) ve önizleme simgesi gibi bişey gelmiş.

Ayarlardaki bazı özellikler kaldırılmış.

Herhangi bir pencerenin sağ üstündeki simge durumuna küçült, tam ekran yap, kapat komutundaki tam ekran yapan yere gelince o uygulamayı ekranın herhangi bir tarafına koyma özelliği gelmiş(ekran bölme özelliği kısacası)

Ayarlarda kişiselleştirme kısmında düzenleme yapmak için Windows etkinleştirme gerekiyor o yüzden oralara bakamadım.

Ve tabi ki bu geliştirici sürümü. O yüzden çokça bug mevcut. Türkçe başlangıçta yok. Ama sonradan windows ayarlarından indirebliyorsunuz. İndirdiğinizde yarısı Türkçe yarısı ingilizce oluyor. Resmi türkçe dili yok daha kısacası.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yarbay
    3859 Mesaj
    |
    |
  • Yarbay
    2051 Mesaj

Bluetooth mouse ile bağlantı kopma sorununu hala çözemediler.

|
    |
  • Yarbay
    72918 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Bu ne yahu böyle? Bu olsa olsa 10.5 olur ama var ya her zaman içimde ufak ta olsa bir his vardı, bu windows sanki deneme sürümü, insanları alıştırma süreci gibi olup sonra daha iyisi gelecek gibisinden.(W8, 8.1 olayı gibi) Resmi açıklamalara göre bunu da Windows'un sonraki güncellemelerinden bekliyorduk fakat böyle bir şey yapacaklarsa artık Micro'nun hiçbir sözüne güvenmem, somut neyi görürsem ona bakarım.

@Det.Harvey Bullock arkadaşıma da üzüldüm, bu hikayede yanan o oldu. 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 16 Haziran 2021; 14:38:41 >
  • Emekli Yönetici
    17487 Mesaj

Daha geçen gün simgelerin ortalanmasından bahsediyorduk. Bizi mi dinliyorlar nedir   

Ama başlat çubuğunun solda, sadece simgelerin ortada olacağı bir seçenek olsa daha iyi olurdu. Umarım koyarlar. Şu hali biraz saçma geldi D:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yazılımcı Online -- 16 Haziran 2021; 15:5:9 >
    |
    |
    MühendisMurat kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3859 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

Daha geçen gün simgelerin ortalanmasından bahsediyorduk. Bizi mi dinliyorlar nedir   

Ama başlat çubuğunun solda, sadece simgelerin ortada olacağı bir seçenek olsa daha iyi olurdu. Umarım koyarlar. Şu hali biraz saçma geldi D:

var o ayar.

4:07

Reklamlar
Radyo Dinle
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
triple negative breast cancer
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
1,594
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.