Şimdi Ara

Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU] (2006. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
41.561
Cevap
622
Favori
1.760.777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
119 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20042005200620072008
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: heyysanadiyom

bendede durum aynı

sürekli güncellemeye çalışıyor ama olmuyor

olmayınca bir daha deniyor yine olmuyor

2021-x64 tabanlı Sistemler için Windows 10 Version 21H1 05 Toplu Güncelleştirmesi (KB5003173)

bu güncellemede sorun var  

Alıntıları Göster
    Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU]

• heyysanadiyom kullanıcısına yanıt

C:\Windows\SoftwareDistribution\Download

Download klasörünün içindeki tüm dosya ve klasörleri silip bilgisayarı yeniden başlat ve güncelleştirmeyi yeniden yüklemeyi dene

• TiSKE kullanıcısına yanıt

İSO kalıbını masaüstüne indir

İSO'ya tıkla çalıştır

Setup'a tıkla sürüm yükseltmeye geçer

Sürüm yükseltirken herşeyi koru yada sıfır kurulum seçenekleri var,Sadece yükselt dersen,güncelleme yoluyla nasıl yükseltirsen,aynı biçimde yükseltir.Kolay gelsin.

• selamün aleyküm isoaya windowsa güncelleme update nasıl ekleyebiliriz ntlite gibi programlarla olmuyor maalesef ben windows kurulumda iken otomatik kurmasını istiyorum formatda sırasında güncellemenin bulmasını istiyorum .

• windows 10 için.

• eskehacettepe E kullanıcısına yanıt

https://tb.rg-adguard.net/public.php?lang=tr-TR

Güncel sürümler buraya yükleniyor,Yeni güncellemeler geldiğinde sürüm numarası değişir,Burdan takip edersin.

Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: MRT_

C:\Windows\SoftwareDistribution\Download

Download klasörünün içindeki tüm dosya ve klasörleri silip bilgisayarı yeniden başlat ve güncelleştirmeyi yeniden yüklemeyi dene

olmadı Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU] 

• soygar kullanıcısına yanıt

yaptım ama 2,5 ssd olmasına rağmen 2 saate yakın sürdü 20H2 oldu

Bir ara da 21H1 update.

• İmkansız,Güncel sürümü indirmesi gerekiyordu.Yanlış giden bir iş olmuş.

İSO kalıbı masaüstüne indirip ssd'ye kuruyorum 15 dakika sürmüyor sürüm yükseltmesi.

https://www.sordum.net/49932/chrome-ile-microsofttan-direkt-windows-10-iso-su-indir//?utm_campaign bu sayfadaki yöntemi uygulamadın mı? Güncel sürüm bu yöntemle iner.

• Bu windowsun kendi mail uygulamasi tum hesaplari sildigim halde hala uzerinde 1 yaziyor, yani 1 yeni ileti. Bunu nasil kaldirabiliriz. Ben takintiliyim boyle seylere Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU] 

Edit: Maili komple kaldirip yeniden kurunca duzeldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi T-Y -- 26 Mayıs 2021; 20:19:44 >
  • Arkadaşlar 21h1 iso ile sıfırdan usb ile format atacağım da format usbsini rufus ile mi yoksa windows media creation tool ile mi oluşturayım

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • SnavS kullanıcısına yanıt

önemi yok ki aynı işi yapıyor

• Temiz kurulum yaptım. Programlarımı falan kurdum. Şu an için sorunsuz. En sevmediğim şey şu Windows'un çöp uygulamalarını temizlemekle ve "benim için" gereksiz servislerini (telemetry, diagnostic tool, bluetooth, vs.) kapatmakla uğraşmak oluyor.

• Beyler bende temiz kurulum yapayım diyorum can sıkıntısına. Merak ettiğim birşey var microsoft ile oturum açsam ne değişiyor? Daha önceleri oturum açıp kullanıyordum ama 1 senedir çevrim dışı hesap kullanıyorum. Ne tavsiye edersiniz?

• Yerel hesap bence en iyi hocam. Diğerine uyuz oluyorum......

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 21H1'e normal yeniden başlat süresinde güncelledi. Ya da güncellemedi. Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU] 

• Çok fazla ayarlarla kurcalayan program yüklerseniz, şu özelliği kapatsın bunu kaldırsın mantığıyla giderseniz bir süre sonra sistem sapıtmaya başlıyor. Tecrübeyle sabit. Formatınızı atıp kullanmaya başlamalısınız. Stabil olması için az ve öz, ellenmemiş oynanmamış program ya da oyun yüklemelisiniz. Telemetry vs kapatan, driver yükleyen, ince ayar yapan her program bilgisayarınızı bir süre sonra bozmaya başlıyor. Kim ne derse desin.

Sistemimde tüm programlar lisanslı, kürekli tek bir program/ oyun yok ve insider kullanmama rağmen burada gördüğüm çoğu sorunun 1 tanesini bile yaşamadım. Tabi yine siz bilirsiniz, bazı alışkanlıklardan vazgeçmek kolay değil herhalde Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU] 

• Ne anlatıyorsun birader? Madem isteyen istediğini kullanmakta özgür alıntıladığın kişide parasını basıyor alıyor lisansını ve özgür. Kendi fikrini belirtmiş burada ama dar görüşlü olduğun için bunu anlamakta güçlük çekiyorsun. Crack kullanır sanane demek senin için özgür ama adam lisanslı kullan diyince saçma sapan bişeyler anlat.

• Bunlara fazla takılmayacaksın. Onlar kendi dünyasında windowsun telemetrysine kafayı takar fakan kullandığı programı crackleyen adamın kendisinden ne götürdüğünü düşünmez.

• 
Sayfa: önceki 20042005200620072008
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.