Şimdi Ara

Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU] (2004. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41.560
Cevap
622
Favori
1.760.669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
119 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20022003200420052006
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu sorunun cevabını ben de bekliyorum :)

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • tonodias kullanıcısına yanıt
    Technopattakiler biz Microsoft sunucularından indiriyoruz diyorlar. Eğer öyleyse bir fark olmaz ama MühendisMurat abimiz cevaplarsa güzel olur.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Technopattaki iso ile farkı yok aynı isolar eğer şüpheniz varsa hash değerlerini karşılaştırın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Media Creation Tool ile 21H1 yükledim, sürüm 19043.985 21H1 kurmuş fakat görev çubuğundaki hava durumu vs. gelmedi. Home kurduğum için mi acaba? O kişiselleştirme Pro versiyon için miydi?

• Det.Harvey Bullock kullanıcısına yanıt

MD5 değerlerini karşılaştırın anlarsınız, bende buraya tam boyutunu koyayım.

Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU]
  • Yeni tema ve ikonlar 21H2’ye mi kaldı?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Norain kullanıcısına yanıt

bu demek ki update olarak gelmedi aracı indirelim bakalımWindows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: FurkanKutlu

Yeni tema ve ikonlar 21H2’ye mi kaldı?

Öyle olacaktı zaten. Tüm yenilikler Sun Valley kod adlı 21H2 güncellemesi ile gelecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: TMRT

Media Creation Tool ile 21H1 yükledim, sürüm 19043.985 21H1 kurmuş fakat görev çubuğundaki hava durumu vs. gelmedi. Home kurduğum için mi acaba? O kişiselleştirme Pro versiyon için miydi?

O şu an test ediliyor. Her bilgisayara aynı anda gelmeyecek. Microsoft sadece belirli pc'lere sunuyor. Bir güncelleme dosyası ile açmanız mümkün ama hem stabil değil hem de sonradan kendiliğinden kayboluyor. Merak ederseniz technopat'ta nasıl yapılacağı yazıyor.

• TMRT kullanıcısına yanıt

O Özellik bende yaklaşık 1 Aydır var. Gayet iyi çalışıyor denemez. Ben Denizli'de ikamet ediyorum. Ama hava durumu İstanbul'u gösteriyor.

Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU]

• Cevaplar için teşekkürler beyler, herkese bir güncelleme ile birlikte verilecek o zaman. @aliakrep

• şansa bak 20h2 yi yeni yükledim 21h1 çıktı windows update ile yapabilirsiniz yükseltmeyi diyorlar ama yok olmuyor.

• güncelledik bakalım

• Format atarak geçtim bende, şuan normal gözüküyor.

• 21H1 oldu ama Windows simgeleri aynı ? Yeni simge gurubu hangi sürümde değişmişti ?

• Extralarge kullanıcısına yanıt
    21h2 de

• Bilgisayar Teknisyeni kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim hocam.

• Bilgisayar Teknisyeni kullanıcısına yanıt
    Ekim-Kasım sanırım

• 21h1 bende otomatik çıktı yükle dedim yükledi bakalım umarım oyunlar için sıkıntı yaratmaz

• hala 4. millenium faciasına tapan var mı be...

• 
Sayfa: önceki 20022003200420052006
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.