Şimdi Ara

Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
41.554
Cevap
623
Favori
1.759.191
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
118 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Saatlerdir uğraşıyorum sonunda yükleniyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi schlimazi -- 29 Temmuz 2015; 15:57:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Windows uptade yoluyla windows 10 u kurdum.Fakat yükleme ekranında temiz kurulum veya veriler korunsun gibi seçenek gelmedi.Ben temiz format gibi olsun istiyordum.Şu an windows 10 kurulu.Tekrardan temiz kurulum yapcam.Windows bt klasöründeki dosyaları flasha atıp kurmak mı daha sağlıklı olur yoksa windows 10 ayarlarda bu bilgisayarı sıfırla diye bir seçenek var o şekilde kurulum yapmak mı daha sağlıklı olur?
  • Microsoft, Windows 10 ile beraber güvenlik gerekçesiyle bütün bilgilerimize ulaşabiliyor. Yükleyenler otomatik olarak güvenlik anlaşmasını kabul etmiş oluyor. Önüne geçilir mi bilmem ama dikkat edin.

http://www.techworm.net/2014/10/microsofts-windows-10-permission-watch-every-move.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH_Emre

Hayırlı olsun hocam konu. Bi sorum olacaktı AMD Gaming Evolved ekran kartı sürücüsü yükseltmeye uygun değil diyor birdi MSI driverlerını kurdum Live Update driverları görmüyor nasıl çözebilirim? 0 kurulum yaptım sistemi gayet akıcı.

Dostum Nvidia sorunsuz direkt w10 driverlari, AMD driver konusunda çok sınıfta kalan bir firma gene bir rezillik yapmışsa şaşırmam.
  • Windows 8.1'e göre hafif performans düşüşü hissettim Windows 10'a geçince. Umarım yakın zamanda düzeltirler. Sistemimin çok kötü olduğunuda düşünmüyorum. (i5 4460 + GTX 750 Tİ + 8 GB RAM)
  • Kırk yılda bir ücretsiz işletim sistemi sunacak Microsoft, onu da eline yüzüne bulaştırdı.

Sabah Windows 10 ISO'sunu indirmiştim. Akşam Windows 8.1'den yükseltme olarak yükleyeceğim. Sonra belki temiz kurulum denerim; ama bu noktada Key ve etkinleştirme hususunda çok soru işareti var.
  • Ben iso olarak indirdim ama direk yükseltmeye başlayınca, bi ekranda yarım saatten fazla bekledim ve kapattım haliyle.

Şimdi dvdye yazdırdım isoyu direk temiz bi format atsam üstteki keylerle aktif etsem korsan mı kullanmış olucam ve orjinal keyimi nasıl bulucam
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThePaşa

Windows uptade yoluyla windows 10 u kurdum.Fakat yükleme ekranında temiz kurulum veya veriler korunsun gibi seçenek gelmedi.Ben temiz format gibi olsun istiyordum.Şu an windows 10 kurulu.Tekrardan temiz kurulum yapcam.Windows bt klasöründeki dosyaları flasha atıp kurmak mı daha sağlıklı olur yoksa windows 10 ayarlarda bu bilgisayarı sıfırla diye bir seçenek var o şekilde kurulum yapmak mı daha sağlıklı olur?

Dostum BT Klasöründekileri iso yapıp Rufus ile USB'ye at sıfırdan format at. Konuda anlatıldığı gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atabey Kemal

quote:

Orijinalden alıntı: ikipac

https://www.microsoft.com/tr-tr/software-download/windows10

şu program ile keysiz yükseltme işlemi yapılmıyor mu ?

orjinal windows 7 ,8 ve 8.1 den yükseltme yapıp daha sonra o linkten temiz kurulum yapabilirsiniz

Windows 8.1 orjinal evet ama normal updateden devamlı başarısız oluyor yükseltme işlemi. O yüzden diyorum bu linkte program ile yükseltme yapsam ilk sonra tekrar bu linkten temiz kurulum yapsam sorunsuz yapmış olur muyum?
  • Bunlar nedir ve hangisi indirilmelidir diye sorsam ayıp olur mu?
    Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU]

• alt tab yaparken ki önizlemeler çok büyük olmuş, küçültme yolu var mı ki?

Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU]

alttaki simgelerde çok küçüük geldi, birde chrome'u en başa alamıyor muyuz? (başta ki 2 şey kalkıyor ama onları kaldırmadan başa almak istiyorum.)

• quote:

Orijinalden alıntı: A.E.C

Microsoft, Windows 10 ile beraber güvenlik gerekçesiyle bütün bilgilerimize ulaşabiliyor. Yükleyenler otomatik olarak güvenlik anlaşmasını kabul etmiş oluyor. Önüne geçilir mi bilmem ama dikkat edin.

http://www.techworm.net/2014/10/microsofts-windows-10-permission-watch-every-move.html

Microsoft bunu yıllardır yapıyor ki zaten. İstese Windows XP'de bile yapabiliyorlardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

Hayırlı olsun hocam konu. Bi sorum olacaktı AMD Gaming Evolved ekran kartı sürücüsü yükseltmeye uygun değil diyor birdi MSI driverlerını kurdum Live Update driverları görmüyor nasıl çözebilirim? 0 kurulum yaptım sistemi gayet akıcı.

Dostum Nvidia sorunsuz direkt w10 driverlari, AMD driver konusunda çok sınıfta kalan bir firma gene bir rezillik yapmışsa şaşırmam.

Win10 Driveri AMD'de çıkarmış bulunmakta hatta sistem kendisi yükledi. Gaming Evolved de o kısım dikkatimi çekti. MSI Live Update için ne yapabilirim bi fikriniz var mı?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Atabey Kemal

quote:

https://www.microsoft.com/tr-tr/software-download/windows10

şu program ile keysiz yükseltme işlemi yapılmıyor mu ?

orjinal windows 7 ,8 ve 8.1 den yükseltme yapıp daha sonra o linkten temiz kurulum yapabilirsiniz

Windows 8.1 orjinal evet ama normal updateden devamlı başarısız oluyor yükseltme işlemi. O yüzden diyorum bu linkte program ile yükseltme yapsam ilk sonra tekrar bu linkten temiz kurulum yapsam sorunsuz yapmış olur muyum?

o sekilde sorun olmaz yapabilirsiniz ama ilk yükseltme yapın
  • Arkadaşlar elimde bir adet orijinal w8 mevcuttu rezerve ettirdim.

Ama bu orijinal w8li cihazı tablet bu arada neredeyse hiç kullanmıyorum.

Buradaki w10 rezervesini ben kullandığım pcye alabilir miyim?

• quote:

Win10 Driveri AMD'de çıkarmış bulunmakta hatta sistem kendisi yükledi. Gaming Evolved de o kısım dikkatimi çekti. MSI Live Update için ne yapabilirim bi fikriniz var mı?

Sitesinden indirip yükleyin mutlaka. Sonra tekrar deneyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 29 Temmuz 2015; 15:58:32 >
  • ben insiderdım ama yine orjinal olmadı mail hesabı bağlı olduğu halde lisans istedi sonra konudakilerden birini yaptım kabul etti oda olmasaydı kms falan halledecektim.

temiz kurulum yaptım tabi ben
  • Windows 10'un Pro versiyonu ile Enterprise versiyonu arasında kaldım. Hangisini tavsiye edersiniz? İkisinin arasındaki fark nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: teoska

quote:

Orijinalden alıntı: A.E.C

Microsoft, Windows 10 ile beraber güvenlik gerekçesiyle bütün bilgilerimize ulaşabiliyor. Yükleyenler otomatik olarak güvenlik anlaşmasını kabul etmiş oluyor. Önüne geçilir mi bilmem ama dikkat edin.

Microsoft bunu yıllardır yapıyor ki zaten. İstese Windows XP'de bile yapabiliyorlardı.

Yapıyordu ama sistemden müdahale ederek bilgi göndermesini engelleyebiliyordun Windows 10 da müdahale edebilecekmisin mesele o
  • Beyler simdi bir sorum var. Be de orjinal windows 8.1 var.bilgisayarin icinde format atmama yarayan kisim var.format atmak istedigmde bu kismi bilgisyar kullaniyor. Isoyu indirip temiz kurulum yapacagim. Bunu yaptigimda bilgisayarda olan bu ayrilmis kisim silinir mi. Yardimci olursaniz sevinirim. Olur da win 10 u begenmezsek tekrar bu ayrilmis kismi kullanip bilgisayarin kendi orjinal win 8 i ni kurabilir miyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakan_n -- 29 Temmuz 2015; 16:02:45 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.