Şimdi Ara

2189 TL PROFILO BD2058W2VV 514 Litre LOW FROST BUZDOLABI (TÜM İLLERE KATA TESLİM)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
3
Favori
3.908
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2189 TL PROFILO BD2058W2VV 514 Litre LOW FROST BUZDOLABI (TÜM İLLERE KATA TESLİM)
    https://urun.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/profilo-bd2058w2vv-low-frost-buzdolabi-tum-illere-kata-teslim-381419592

Resmi web sitesi:https://www.profilo.com/urun-listesi/beyaz-esya/buzdolabi-ve-derin-dondurucular/buzdolaplari/BD2058W2VV

N11'deki bir satıcı da satıyor ama hem kata teslim değil, hem tüm illere kargolanmıyor, hem de alan kişi teslim edilmediğini yazmış:https://urun.n11.com/buzdolabi/profilo-bd2058w2vv-a-lowfrost-buzdolabi-P186019743

2189 TL PROFILO BD2058W2VV 514 Litre LOW FROST BUZDOLABI (TÜM İLLERE KATA TESLİM)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cohannan -- 8 Kasım 2018; 12:33:9 >

• 2016 senesinde 1245 liraya almıştım
    anam çok memnun faturalar yarıya düştü dedi
  • 100 TL axcess puan var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bu dolabı alsak evlendiğimiz zaman yeni eve taşıyıp orada servise kurdurup garanti hizmetinden yararlanabilir miyiz? şu an için nereden ev kiralayacağım belli değil çünkü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: greenflash

arkadaşlar bu dolabı alsak evlendiğimiz zaman yeni eve taşıyıp orada servise kurdurup garanti hizmetinden yararlanabilir miyiz? şu an için nereden ev kiralayacağım belli değil çünkü.
    bellı bir suresı var kurulum için profılo servısını telefonla arayıp sorabılırsınız net sureyı verırler
  • Low frost buzdolabına dikkat edin. Buz tutuyor ancak düşük derecede. Nofrost gibi değil. Kullanışlılık konusunda bir altında diyebilirim.

Ürün fiyat olarak iyi görünüyor.

• Yerli uretimmi acaba

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Profilonun diğer ürünlerindede indirim yapabilir misiniz.

• 14.05.2016 tarihinde aldım sanırım 7 veya 8 yıl garanti yaptırmıştım o zaman , şimdi bu kadar uzun garanti verirler mi bilemiyorum profilo kurulum için adamlarını gönderiyor garantiyide o sırada alıyorsunuz . Buzdolabından memnunum yalnız baya büyük bir dolap ölçülerine iyi bakın 3. kata çıkarırken baya zorladı bedava promosyon ürünlerle felan fiyatı o zaman 972 tl geldi sanırım avantajxde kullanmıştım tavsiye ederim güzel dolap

PROFILO BD2058W2VV 514 lt A+
    E...
    7-10 iş gününde gönderilecekti...
    1083911 1 919,00 TL 49,90 TL 968,90 TL
    2 TUNCMATIK 1'li Surge Protectio...
    1027547 1 17,50 TL 0,00 TL 17,50 TL
    3 CULINA Buzdolabı Organizerlik ...
    1155116 1 19,00 TL 0,00 TL 19,00 TL
    Toplam Promosyon İndirimi -34,78 TL
    Toplam Kargo Ücreti 49,90 TL
    (vergiler dahil) 970,62 TL
    Toplam vergiler (18%) 148,05 TL

• Bizde uzunca bir suredir kullaniyoruz gayet memnunuz.

• Bende bosch marka low frost buzdolabı kullanıyorum. Elektriği kokuyor resmen ve low frostta yanlış hatırlamıyorsam yeşillikler daha uzun süre taze kalıyordu.

• Low frost iyidir.
    No gibi kuru buz olmadığı için nemli soğuk hava meyve ve sebzeyi daha uzun süre taze tutar. Tasarrufu da iyidir. Yılda bir temizle yeter.

• Low ile no frost arasindaki tek fark yesilliklerin daha uzun sure taze kalmasimi

• Bende low degil No frost olacak o diye makara yapacaktım harbi low frost varmis ha.

• Bende evimde 6 yıldır profilo low frost kullanıyorum. no frost almadığıma hiç pişman olmadım. Senede 1 kez tüm dolabı boşaltıp buzlarını eritmek gerekiyor. (o da genel temizlik sayılır zaten)
    Yalnız plastik parçalarının kalitesini beğenmedim benimkilerde bir iki yerde kırık oluştu.
    no frostun yarı fiyatına aldığumı düşünürsek dert değil yani.
    Genel memnuniyetim 9/10

Piyasasını bilmiyorum ancak ürün olarak low frost olarak aklınızda soru işareti olmasın. Şiddetli tavsiyedir
  • quote:

Orijinalden alıntı: halilcrs

Low frost buzdolabına dikkat edin. Buz tutuyor ancak düşük derecede. Nofrost gibi değil. Kullanışlılık konusunda bir altında diyebilirim.

Ürün fiyat olarak iyi görünüyor.
    Profilo low frost 2 yıldır kullanıyorum..

10 numara teknoloji...

Elektrik tüketimi Süper nofrostlara göre..

Karlanma çok az, yılda birerkez temizlemek yetiyor...

Yılda bikez de buzdolabının içini silin bizahmet:))

• u_g_o_189 kullanıcısına yanıt
    çalısırkenkı ses durumu nasıl.
    aynı odada duyuluyor mu
  • fiyatuzmanı F kullanıcısına yanıt
    Rahatsız edecek bir sesi yok. Arasıra motor çalışırken ses çıkıyor, normal zamanda tamamen sessiz. Şimdiye kadar hiç ses konusundan rahatsızlık duymadık

• u_g_o_189 kullanıcısına yanıt
    ben ses konusunda aşırı takıntılıyım malesef bir dolap bulamıyorum..3 metre uzakta oturdugumda bile o ses kesilmiyor.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.