Şimdi Ara

2139 TL ASUS GTX 1650 SUPER

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
4.366
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• 1650 Super'e bu para bence verilmez. Bu modele hiç verilmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluelife27

1650 Super'e bu para bence verilmez. Bu modele hiç verilmez.

yapacak birşey yok. piyasada e.kartı yok.

sen bu fiyatta hangi kartı önerirsin?

• forvet09 kullanıcısına yanıt

https://www.akakce.com/ekran-karti/en-ucuz-sapphire-rx-5500-xt-sf-4g-11295-07-20g-128-gb-gddr6-4-gb-fiyati,875348996.html

Şu kartı Salı günüydü sanırım hepsiburada Zone Bilişim satıcısından 1782 liraya aldım. Aynı anda N11'de de 1809 liraydı. Şimdi biraz artmış ama tek fanlı olduğu için çok tutulan model değil, yine düşecektir ara ara takip etmekte fayda var. 1650S'den bir eksiği yok, yer yer fazlası var araştırabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: forvet09

yapacak birşey yok. piyasada e.kartı yok.

sen bu fiyatta hangi kartı önerirsin?

Alıntıları Göster

mesajı yazan ben değilim ama:

5600xt önerecektim bir de ne göreyim 7ay önce 5.5a aldığım kasa 10 olmuş. asus tuf3 evo modeli 3tü 4,5 olmuş  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bestgr -- 29 Ocak 2021; 11:43:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cduman

https://www.akakce.com/ekran-karti/en-ucuz-sapphire-rx-5500-xt-sf-4g-11295-07-20g-128-gb-gddr6-4-gb-fiyati,875348996.html

Şu kartı Salı günüydü sanırım hepsiburada Zone Bilişim satıcısından 1782 liraya aldım. Aynı anda N11'de de 1809 liraydı. Şimdi biraz artmış ama tek fanlı olduğu için çok tutulan model değil, yine düşecektir ara ara takip etmekte fayda var. 1650S'den bir eksiği yok, yer yer fazlası var araştırabilirsiniz.

az-çok donanım takip eden biri olarak kartı biliyorum, konusu da var. alternatif olarak tercih edilebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: forvet09

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

13 bin küsür sayılılabilir mesaj sayın var daha konu başlığı nasıl olur bilmiyorsun birde millete velet diyorsun?

bari blok atalım vaktimize yazık

• quote:

Orijinalden alıntı: bestgr

mesajı yazan ben değilim ama:

5600xt önerecektim bir de ne göreyim 7ay önce 5.5a aldığım kasa 10 olmuş. asus tuf3 evo modeli 3tü 4,5 olmuş  

Alıntıları Göster

maalesef, piyasada kart yok. 1050ti ya da 1650 almak durumunda olanlar için iyi bir tercih olabilir.

• quote:

Bu mesaj silindi.

ne oldu şimdi, 2000 tl ye aynı performansı veren kart önerdin. ne kadar seviyoruz, bir şey görüldüğünde aksine ya da muhalifine yazı yazmayı.

aynısının laciverdi oldu.

• @JQKER

okuduğunu anlamakta acziyetin var. önce onu düzelt, kim kime önce velet demiş.

bloklamasaydın, sen şimdi izin vermeden nefes bile alamam ben, ne yapacağım. Allah'ım, bu nasıl bir ızdırap. :)

• quote:

Bu mesaj silindi.

ilk mesajı yazan sen değilsin sanırım. burası ikinci el bölümü değil. ikincisi kart 2140 tl, üçüncü olarak önerdiğin kart 2000 tl. benim önerdiğim kart ederi değil ise senin önerdiğinin de ederi olmaması lazım.

psikolojik şartlanmışlığın var. birisi e.kartı konusu açtığında zıplama gereği duyuyorsun. dünya senin etrafında dönmüyor.

dördüncü olarak daha ucuz 1650 süper fiyatı varsa ekleyin.

pc alıp almamaya ya da e.kartı alıp almamaya karar merciği gibi davranıyorsun.

alma gereği hisseden için 1650 süper için yaklaşık 400 tl ye kadar avantajlı fiyat.

• Vazgeçtim takılın kafanıza göre. Saygı çerçevesinde konuşmak isterdim ama üslubuna dikkat etmeyen birine daha fazla cevap vermeyeceğim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

1650 Super'e bu para bence verilmez. Bu modele hiç verilmez.

böyle başlamasan olabilirdi.

• ürün zaten tükenmiş durumda. ayrıca yine mediamarkt ta asus gtx 1650s oc edition çift fanlı 2199tl ye satılıyordu perşembe günü. ben aldım. 2099tl de düz 1650 idi.

şu an 1650s de kalmamış sitesinde. muhtemelen marketlerinde vardır.

1650 yerine kesinlikle 1650s alınmalı. fiyatı yüksek mi? evet fazlasıyla yüksek ama bu aralar ekran kartı yok ve bir süre daha gelmeyecek. ayrıca amd tarafında sürücü ve ısınma problemleri daha fazla o yüzden nvida daha çok tutuluyor..

bu sırada daha kutuyu açmadım. bekliyor bakalım..

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.