Şimdi Ara

2133mhz Sodimli Laptopa 2400mhzSodim Ram Takma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
723
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Lenovo Yoga 520, i3 8130U işlemcili,4GB 2133 mhz Ram sahip ben ramini değiştirmek istiyorum işlemcini ram desteği 2133-2400 mhz olarak yazıyor internette.Ben mevcut rami çıkarıp yerine 2400 mhz ram alsam çalışır mı ayrıca mevcut ramim 2133 mhz CL 15 ben ise 2400 mhz CL 17 ram alıcam ürünü yurt dışından alacam oyüzden sıkıntı yaşamak istemiyorum bilgilendirirseniz sevinirim.

⬇️⬇️⬇️⬇️Burada Laptopum ⬇️⬇️⬇️⬇️http://www.hepsiburada.com/lenovo-yoga-520-intel-core-i3-8130u-4gb-128gb-ssd-windows-10-home-14-fhd-ikisi-bir-arada-bilgisayar-81c800ketx-p-HBV00000C1AZ2?magaza=Hepsiburada

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Dostum öncelikle şunu belirtiyim alacağın ram bilgisayarına uyacaktır fakat ddr4 olmasına dikkat et. İşlemcin 2400 mhz ram destekliyorsa anakartın da büyük ihtimal işlemci o anakarta uyduğuna göre 2400 mhz destekliyordur o yüzden gönül rahatlığıyla 2400 mhz ram alabilirsin fakat DDR4 olmasına dikkat et İYİ SOSYALLER
  • Furk4n_C4l F kullanıcısına yanıt
    Alacam ram ddr4 çok teşşekür ederim, 8 gb ram yeterli olur mu i3 8130U işlemci için 16 gb almaya gerek var mı ?

• İ3 için 8 GB ram yeterlidir eğer işlemci i5 falan olsaydı 16 GB güzel uyum sağlardı fakat 8 GB ram i3 için yeterlidir şimdiden hayırlı olsun😉

• Dostum bu arada şuanda fark ettim de raminin desteği 2400 MHz yazmışsın

• Bios tan bir yükseltme yapmayı dene derim

• Hem boş yere para vermessin netten yükseltme nasıl yapılır aç araştır bana kalırsa

• Hocam merhaba, güle güle kullanın cihazınızı

Konuyu okuyunca merak ettim ram yükseltme işini ne yaptınız? Kendiniz mi taktınız yoksa servise falan mı yolladınız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bgood

Alacam ram ddr4 çok teşşekür ederim, 8 gb ram yeterli olur mu i3 8130U işlemci için 16 gb almaya gerek var mı ?
    Sanıyorum mesajı görmediniz hocam. Bir müsait olduğunuzda yazabilirseniz çok sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaXiLoPeZ -- 26 Eylül 2018; 17:2:11 >
  • MaXiLoPeZ kullanıcısına yanıt
    Kendim yükseltim ayrıca hdd ekledim 😊

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.