Şimdi Ara

21 Yaşına Girecem Hiç Sevgilim Olmadı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
3
Favori
5.836
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aq bi insan ilkokuldan beri dışlanır sevilmez mi anlamadım tipimde kötü değil
    hayatım boyunca hiç sevilmedim hep reddedildim ünide kızların sevgililerini görüyorum tipsiz çirkin gerizekalı tiplere ölüp bitiyorlar
    Ünide nasıl sevgili yapıyosunuz anlamıyorum artık kafayı yiyecem

• olm yapma bak, kesinlikle yapma. Hiçbir fonksiyonu yok.

Eğer hayat enerjin azalsın, bir şeylere emek vereyim ama karşılığını alamayayım istiyorsan yap tabi ama bir şeyleri sevip, emek verip karşılığını almak istiyorsan bir çiçek yetiştir, fidan dik. Toprak kadar vefalı hiçbir şey yok.
    Kızlar "tipsiz, çirkin, gerizekalı" tiplere ölüp bitmiyorlar. Onlar sadece duygusal açıdan daha güçlü ve daha erkeksi oldukları için kızlar onları tercih ediyor. Sizin bakmaya kıyamadığınız, "keşke bu kız sevgilim olsa be" deyip hayal kurduğunuz kızlara o iğrenc kategorilere attığınız erkekler sahip oluyor. Çünkü, siz düşünüyorsunuz, onlar ise aksiyon alıp red yiyor ve tecrübe kazanıyor. Onlar için "kadın acaba beni hakediyor mu" mantığı zirvededir, "tipsizim, param yok" diye düşünmüyorlar. Sadece erkek oldukları için bile değerli olduklarını biliyorlar, çünkü o muhteşem organ kadınlarda yok.

Üniversitede tanımadığınız kızlara yürürseniz, bir süre sonra adınız sapığa çıkar. Red yeme tecrübesini sosyal ortamınızın dışında yapın, üniversitede sevgili yapmak isteyenler (gerçi bu nasıl bir ezikce ifadeyse artık) sosyal ortamlarda bulunsunlar. Siz hayatınızın odağına kendinizi koyduktan sonra kızlar zaten size gelecektir.

En önemli faktör de pozitif olmaktır. Kimse, özellikle hiçbir kız negatif ve içe kapanık bir erkeği istemez. Filmlerde kötü çocuklardan dayak yeyip, ezilip kenarda duran erkeği okulun en güzel kızının seviyor olacağı hayallerine kapılmayın. Kadınlar gücün yanındadır, Nazilerin kucağına atlayan Fransız kadınları hatırlayın. Dediğim gibi en önemli faktör pozitif olmak ve sürekli gülümsemek. Fakat, bunu başkaları gülsün diye yapmayın, sadece içselleştirin. Kızlar kendilerini eğlendiren bir erkek aramazlar, hayatı mutlu ve pozitif olan erkeğin hayatına girmek isterler.
  • 21 Yaşına Girecem Hiç Sevgilim Olmadı
  • olm yapma bak, kesinlikle yapma. Hiçbir fonksiyonu yok.

Eğer hayat enerjin azalsın, bir şeylere emek vereyim ama karşılığını alamayayım istiyorsan yap tabi ama bir şeyleri sevip, emek verip karşılığını almak istiyorsan bir çiçek yetiştir, fidan dik. Toprak kadar vefalı hiçbir şey yok.
  • Hayatının hatasını yaparsın bağlı kalırsan o hataya düşme feleğin şaşar
  • Kedi , köpek beslemek > sevgili.
  • JackSparro131 kullanıcısına yanıt
    Tipimde kotu degil dedinde neye gore kime gore :) bir resmini at bari :)
  • 28
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mekatroniks

Tipimde kotu degil dedinde neye gore kime gore :) bir resmini at bari :)
    kız erkek vs sordum forumada atmıştım iyi dedi herkes
    Kiz erkek ne ? :) kiz ya da erkek sevgilimi :)
  • 82 doğumlu hiç sevgilisi olmamış arkadaşlarım var onlar napsın.. iş hayatına başla olur sevgilin
  • Sevgilin olunca hayat birden güzelleşiyor mu güzel kardeşim?
  • Mekatroniks kullanıcısına yanıt
    sordum diyorum tipimi
    bilinçaltın pek düzgün değil gibi
    Icin fesat desen daha iyi :)
  • İTÜinş kullanıcısına yanıt
    Hobi olmaz mı? İlla kedi köpek mi lazım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-89183934B

28
    senin de mi hiç sevgilin olmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Old Mac New Clip

senin de mi hiç sevgilin olmadı

Alıntıları Göster
    olsa forumda n earayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Return to Monke

Hobi olmaz mı? İlla kedi köpek mi lazım?
    Hobi de olur hocam ama bir canlı sevgisi başka bir şey tabi bence.
  • Olsa bir dert olmasa bir dert. Bizimde kafamız şişiyor bütün gün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-89183934B

olsa forumda n earayım

Alıntıları Göster
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.