Şimdi Ara

21 unutulmaz hakan şükür golü

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
838
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • show tv'de an itibariyle gösterilmekte, kaçırdım diye üzülmeyin sonra :)

bu program ligtv'de çıkmıyor muydu la, ne işi var burada

• Sunucuları, stüdyoları falan da değişiyorlar arada. İlginç bir bağ var iki kanal arasında
  • Açmaz olaydım yalnız, Ömer Çatkıç var şu an
  • ömer, tüm enerjimi emdin soğurdun ömer, güçten düşürdün beni ömer
  • quote:

Orijinalden alıntı: hashus1099

ömer, tüm enerjimi emdin soğurdun ömer, güçten düşürdün beni ömer

• Bana göre Hakan'ın gelmiş geçmiş en güzel golü Leeds United deplasmanında attığı gol.

Hala o golü nasıl attığını çözmüş değilim. Topu 2 kere sağa çekti ve köşeye mükemmel plase vurdu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hashus1099

ömer, tüm enerjimi emdin soğurdun ömer, güçten düşürdün beni ömer

Yaşama sevincimi götürdün ömer
  • quote:

Orijinalden alıntı: Roohans

Bana göre Hakan'ın gelmiş geçmiş en güzel golü Leeds United deplasmanında attığı gol.

Hala o golü nasıl attığını çözmüş değilim. Topu 2 kere sağa çekti ve köşeye mükemmel plase vurdu.

E çözmüşsün
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sanctus,Espiritus!

quote:

Orijinalden alıntı: Roohans

Bana göre Hakan'ın gelmiş geçmiş en güzel golü Leeds United deplasmanında attığı gol.

E çözmüşsün

Yok yani Hakan gibi top tekniği pek iyi olmayan, topla mesafe katetmede sorunu olan bir futbolcu böyle golü nasıl atarı çözmüş değilim.
  • Tamamen beleşçi, önüne gelen topa vuran, birde kafası iyi olan bi futbolcu, çalım atma, orta açma, adam geçme, sıfırdı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Halleluja

Tamamen beleşçi, önüne gelen topa vuran, birde kafası iyi olan bi futbolcu, çalım atma, orta açma, adam geçme, sıfırdı.

talihsiz bir yorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gielenberg

quote:

Tamamen beleşçi, önüne gelen topa vuran, birde kafası iyi olan bi futbolcu, çalım atma, orta açma, adam geçme, sıfırdı.

talihsiz bir yorum

Hakan Şükür'ü çok severim ama arkadaşın dedikleri kısmen doğru sadece mizacı biraz yanlış. Yani tam bir pivot forvetti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cris

quote:

quote:

talihsiz bir yorum

Hakan Şükür'ü çok severim ama arkadaşın dedikleri kısmen doğru sadece mizacı biraz yanlış. Yani tam bir pivot forvetti.

Sarfettiği efor, oynadığı maçlar, attığı goller, altında imzası olduğu başarılar. ( takım ve milli takım bazında ) Bu yaptıkları onu açık ara beleş(çi)likten uzak tutar. Kinayeyi ayıktım orda sıkıntı yok zaten. Hakan gibi bir tane Türk forvetimiz yok senelerdir, ki hala yok.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Cris

quote:

quote:

talihsiz bir yorum

Sarfettiği efor, oynadığı maçlar, attığı goller, altında imzası olduğu başarılar. ( takım ve milli takım bazında ) Bu yaptıkları onu açık ara beleş(çi)likten uzak tutar. Kinayeyi ayıktım orda sıkıntı yok zaten. Hakan gibi bir tane Türk forvetimiz yok senelerdir, ki hala yok.

Doğru evet beleşçilik kısmı yanlış olmuş.
  • Hakan Şükür Türkiye futbol tarihinin en iyi 4 forvetinden biridir

Metin Oktay
    Lefter Küçükandonyadis
    Tanju Çolak
    Hakan Şükür.
  • Nokta.
  • Hakan şükür'ü tartışan insanlar var halen
  • Hagi mı Alex mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FrozenFist

Hagi mı Alex mı ?

Maldonado mu Inamoto mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: iARDAs

quote:

Orijinalden alıntı: FrozenFist

Hagi mı Alex mı ?

Maldonado mu Inamoto mu?

baki mercimek mi mustafa sarp mı?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.