Şimdi Ara

21 günlük definasyon programına başlıyorum önerilerinizi alabilirim [SS'Lİ]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iyice kurumak takır takır olmak istiyorum son diyetimde 82 den 76 ya düştüm bir aydır muhafaza ediyorum 77 ye sabitledim kendimi

şimdi iki hafta finallerim var biter bitmez 21 gün çok sağlam diyet yapmayı planlıyorum savaş cebeci definasyon programı diye aratırsanız çıkar

üstteki fotoğraf geçen ayki diyetimden, alttakiyse kuru halim dün çektim önerilerinizi sorularınızı alabilirim

• Bence definasyon yerine bulk yapmalısın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Romen Diyojen kullanıcısına yanıt
    Kaç yıldır vg yapıyosun boy kaç

Kas kaybi oldu mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mertmertmertx

Kaç yıldır vg yapıyosun boy kaç

2010 dan beri ilgileniyorum ama ilk üç sene boş boş gitmişim hiçbir şey bilmeden. 2 senedir ciddi disiplinli yapıyorum boyum 180

@angelica hocam ölçü kaybı oldu kollar sıcakken 43 idi şimdi 41. verdiğim 6 kilonun takriben %30 u kastı. bu definasyonda daha yüksek oranda kas kaybederim muhtemelen. bcaa aldım kurtarıcam umarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aratorn Oglu Aragorn

Bence definasyon yerine bulk yapmalısın

8 pack alttan hissediliyor hocam bu kadar yaklaşmışken iyice parçalamak istiyorum
  • Ne cikacak bakalim

• Bundan fazla kurumak (kas kayıpsız yada az kayıpla) doğal yollarla olmaz .
  • Bence gereği yok definasyon un zaman kaybetme
  • quote:

Orijinalden alıntı: Romen Diyojen

iyice kurumak takır takır olmak istiyorum son diyetimde 82 den 76 ya düştüm bir aydır muhafaza ediyorum 77 ye sabitledim kendimi

şimdi iki hafta finallerim var biter bitmez 21 gün çok sağlam diyet yapmayı planlıyorum savaş cebeci definasyon programı diye aratırsanız çıkar

üstteki fotoğraf geçen ayki diyetimden, alttakiyse kuru halim dün çektim önerilerinizi sorularınızı alabilirim

alttaki fotoğraftaki halini + / - 1-2 kilo muhafaza edip yaza doğru bahsettiğin programa girsen daha iyi olur bence.

şu an anatomi haritasına dönsen de göstereceğin kimse yok, baksana lapa lapa kar yağıyor, kazakların montların altında kalacak :)

nisandaki yarışmaya giricem diyorsan bilemem tabi.

• quote:

Orijinalden alıntı: kivancokten4099

quote:

Orijinalden alıntı: Romen Diyojen

iyice kurumak takır takır olmak istiyorum son diyetimde 82 den 76 ya düştüm bir aydır muhafaza ediyorum 77 ye sabitledim kendimi

alttaki fotoğraftaki halini + / - 1-2 kilo muhafaza edip yaza doğru bahsettiğin programa girsen daha iyi olur bence.

şu an anatomi haritasına dönsen de göstereceğin kimse yok, baksana lapa lapa kar yağıyor, kazakların montların altında kalacak :)

nisandaki yarışmaya giricem diyorsan bilemem tabi.

ben de aynı fikirdeydim ama şu sıralar ateşli günler geçiriyorum bu kadar yaklaşmışken devamını da getirmek istiyorum hocam

Hocam ben de şu anda definasyon yapıyorum ama savaş cebecinin programını inceledim açıkcası definasyon konusunda öyle çok bir bilgim yok ama yaklaşık 250 gram kadar protein alıyorsun günde bana hiç mi hiç sağlıklı gelmedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: CooperTime

Hocam ben de şu anda definasyon yapıyorum ama savaş cebecinin programını inceledim açıkcası definasyon konusunda öyle çok bir bilgim yok ama yaklaşık 250 gram kadar protein alıyorsun günde bana hiç mi hiç sağlıklı gelmedi.

sağlıklı değil hocam ketojeniğe kaymaya başladığı zaman hele ileride diyabet riski var o yüzden döngüyü 3 haftayı geçmeyecek şekilde yapıyorum
  • Hocam bundan daha fazla nasıl define olabilirsinki :) Bence gerek yok yine de siz bilirsiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.