Şimdi Ara

21 aralık(5.) zaman denemesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
1
Favori
5.712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Haunebu özel mesaj atamıyorum . cok teşekkür ederim yardımcı oldugunuz için. başarılar.
  • hocam ben fem dersanelerine gitmiyorum dışarıdan girme imkanım var mı bunun için dersaneyle mi görüşücem yardımcı olursanız sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: batucan78

hocam ben fem dersanelerine gitmiyorum dışarıdan girme imkanım var mı bunun için dersaneyle mi görüşücem yardımcı olursanız sevinirim

Bizim burda dışarıdan öğrenci almıyorlar. Ama varsa bir tanıdık müdür felan o yardımcı olur ancak.
  • dışarıdan sınava girmek istiyorsanız çarşamba gazete ile denemeyi alıp,çözüp ,cevaplarınızı internette "sanırım sınav değerlendirme" işaretlerseniz türkiye geneli değerlendirmeye katılabilirsiniz.bu arada bir sınav ve cevap anahtarı için böyle laflar etmeniz hiç hoş değil...
  • nasıl yani internete rasgele sonuç mu girenler de olur mantıgı anlayamadım tam
  • @ForeverMetal in dediği şekilde cevap anahtarına baktım türkçe 36-2 çıktı ama sosyalden yine batırmışım şu 3 aylık sürede tarih ve coğrafyadan eksiklerimi kapatsam iyi olacak
  • rasgele cevap girmiyorsun,sınavda neyi işaretlediysen onları giriyorsun :)
    bak burada açıkloyor.takıldığın birşey varsa "sss" bölümüne bakabilirsin

http://sinav.zaman.com.tr/?part=icerik_detay&anahtar=sss&id=260
  • Bugün olduk yine cevap anahtarını vermediler.
    Cevap anahtarını atacak olan arkadaş varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: whitE_rock_

Bugün olduk yine cevap anahtarını vermediler.
    Cevap anahtarını atacak olan arkadaş varmı?

Anlattiğım yöntem yemedi mi?
  • cevap anahtarını pm ile yollar mısınız arkadaşlar
  • Arkadşlar cevap anahtarı olan özelden atabilirmi, atacağınızı bildigim için şimdiden teşkürler...
  • Suspectr mobilim kardeş
  • Biz zamanı pazartesi günleri oluyoruz farklı günlerde mi oluyor baska sehirlerde?
  • Arkadaşlar cevap anahtarlarını ulu orta vermeyin... Daha sınava girmeyen birçok şehir var, hoş olmuyor...
  • cevap anahtarı yokmu arkadaşlar... olanlar özelden atabilirmi..
  • Bende alabilir miyim cevap anahtari
  • quote:

Orijinalden alıntı: batucan78

hocam ben fem dersanelerine gitmiyorum dışarıdan girme imkanım var mı bunun için dersaneyle mi görüşücem yardımcı olursanız sevinirim

Bir sürü şubede dışarıdan girme imkanı var, size en yakın (bu da çok klişe) FEM şubesiyle görüşün
  • arkadaşlar cevap anahtarı olan bana da atabilir mi özelden lütfen..
  • cevap anahtari olan pm
  • bana pm arkadaşlar....
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.