Şimdi Ara

|| 21 Ağustos Ehliyet Sınavına Girecekler ||Direksiyon Bitti..Konunun Sonuna Dogru Yaklaşıyoruz :) (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.050
Cevap
0
Favori
43.276
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yahu ilk yardım trafik çok kolay da motor çok zor geldi çıkmış sorulara bakıyorum motorda 8 9 hatam çıkıyor:(
  • direksiyon sınavları 10 eylül gibi filan olur ondan önce yapmazlar gibi geliyor.
  • arkdşlar önceden çıkmış soruları nerden bulabilirim ???? çok acil
  • quote:

Orijinalden alıntı: buz05

arkdşlar önceden çıkmış soruları nerden bulabilirim ???? çok acil

http://www.olcaysurucukursu.com/2010_ehliyet_sorulari.html
  • Direksiyon sınavının tarihi 18 Eylül
  • Geçen Ayın 3'ünde Sınava Girmiş Ve Bugun Ehliyetini Almış Biri Olarak

Yazılı Ve Direksiyon Sınavına Gireceklere Tavsiyem ;

Yazılı Sınav
    : Kesinlikle Ama Kesinlikle İmkanınız Olduğu Sürece Kitaptan Çalışmayın.

İnternette Ehliyet Eğitim Video Gibi Şeyler Yazın. Yalnız , İnternetteki Videoları İzlemeyin.

Partlı Şekilde İndirebileceğiniz Siteler Var Full Versiyonunu İndirin Ve İlk Yardım , Motor , Trafik.

Sıkılmadan Baştan Sona Kadar İzleyin. Ama Anlamayınca Hemen Sinirlenip Kapatmayın.

Gerekirse 2 Defa Gerekirse 3 Defa İzleyin. Sonrasında . İnternetteki Online Testleri Çözmeyin.

Geçmişteki Mebin Yayınladığı Son 5-6 Sınavdaki Testleri İndirin. Yazıcıdan Çıkarttırın Veya Bi İnternet Cafeden

Çıkarttırabilirsiniz. Onları Çözün , Bilmediklerinizi Öğrenin %100 Geçersiniz.

Şahsen Benim Sınavım 20 Dk Kadar Sürmüştü Fakat , 45 Dk Mecbur Beklediğim İçin Oturdum Öyle.

Kesinlikle Bu Kendi Yaptığım Ve İlk Yardımdan Motordan Trafikten Hiç Anlamayan Biri Olarak 2 Günde 600 Soru Çözerek Kavradım Ve Geçtim.

Ama Tabii Ben Birazda İnat Yapmıştım , Yani Geçemessem Benim İçin Aşırı Bi Hayal Kırıklığı Ve Hüsran Olacaktı.

Dediğim Yöntemi Sıkılmadan Yapın Yazılı Sınav Zor Gelmeyecektir Eminim.

Direksiyon Sınavı : Direksiyon Sınavı Müfettişe Ve Şehire Göre Değişiyo. Örnek Vermek Gerekirse.

Bağzı İllerde 20 Metre Gidiyo Tamam Sağda Dur Diyo İndiriyo Bağzı İllerde , 5 Dakika Kadar Sürdürüp Kavşaklarda Filan Dönderiyo.

Direksiyon Sınavında Dikkat Etmeniz Gereken En Önemli Husus 3 Gün Önce Girdim Ve Gördüğüm Kadarıyla.

Emniyet Kemerinizi Mutlaka Takın , Takma Deselerde Bi Şekilde Hocam Ben Emniyetimi Alıyım Diyin.

Takın , Oda Sizi Bi Deneme Olabilir Ve Kalabilirsiniz.

Dikiz Aynasını Mutlaka Ayarlayın. Sinyal Kullanmayı Kesinlikle Unutmayın , Sinyal En Önemli Hususlardan Birisi.

Arabayı , Kesinlikle Stop Ettirmemeye Çalışın Her Stop Ettirdiğinizde 5 Puanınız Gider.

Yine Bundada Puan Sınırlaması 70tir. Yazılı Sınav Gibi.

Sürat Olarak 40 Km'yi Geçmeyin. 4.cü Vitese Atmayın.

En Önemliside Bana Dedikleri Söz ; Kavşağa Geldiğinizde Burdan Dön Dediklerinde Yol Müsatise 3.cü Vitesle Gidiyosanız Durupta Tekrar 1'le Değilde Vites Düşürerek Kavşağı Dönerseniz.

%80 Geçirirler. Ben Öyle Yaptım Ve İşte Bu Aferin Dedi.

95 Aldım 5 Puanı Nerden Kırdıklarını Söylemediler Ama Çokta Önemli Değil Zaten.

Kesinlikle Stres Yapmayın , Arkanızda Aileniz Var Onları Köye Veya Bi Akrabınıza Götürüyo Gibi Arabayı Sürün.

Arkadan Müfettişler Size Bişey Sorduklarında Arkanızı Kesinlikle Dönmeyin Ve Çok Fazla Muhattap Olmamaya Çalışın ( Evet & Hayır Diyerek Geçiştirin )

Sonrasında Geri Geri Giderken Aynadan Değil , Arkanızı Dönerek Elinizi Koltuğa Atarak Devam Edin.

Sonrasında Tamam Derler Devam Et , Devam Ederken Kalkarken Yine Stop Ettirmeyin Sonrasında Geçmiş Olsun

%100 Geçtiniz Sertifikanızı Alıp Emniyete Teslim Edin.

Hayırlı olsun..

• Benide Ekleyin Bende Giriyorum Sınava. Antalya Manavgat Şelale Lisesi =)) Sınava Girecek Herkeze Başarılar. Hiç Kursa Gitmedim Bu Haftalarda Terst Çözmeye Başladım Kesinlikle Faydası Oluyor. Zaten Soruları Dönüp Dolaştırıp Aynısını Soruyolar. Yardımcı Olacak Filmleride İzlemede Fayda Var ;) h t t p : / / w w w .zirvemt s k . com/component/option,com_xevidmegafx/Itemid,68/ Buradada Yardımcı Anlatımlar Var İzleyebilirsiniz ;) Hepimize Kolay Gelsin İnş. Hepimiz Geçeriz ;)
  • @djtanem ben direksiyon dersi aldım bugün hocam dedi 3 şey yapıcaksın başlarken koltugu kontrol,aynayı kontrol, emniyet kemerini tutuyomuşuz müfettiş tamam gerek yok diyomuş bırakıyomuşuz
  • Arkadaşlar bu yazılı sınavına giriş belgesi felan geliyor mu? Neye göre giriyoruz sınava
  • quote:

Orijinalden alıntı: karacaayt

Arkadaşlar bu yazılı sınavına giriş belgesi felan geliyor mu? Neye göre giriyoruz sınava

Evet kayıtlı olduğun sürücü kursundan alıcaksın
  • sınav kaç dakika ? 3 yanlış 1 doğruyu götrme olayı fln var mı ya ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: wolkan33

quote:

Orijinalden alıntı: karacaayt

Arkadaşlar bu yazılı sınavına giriş belgesi felan geliyor mu? Neye göre giriyoruz sınava

Evet kayıtlı olduğun sürücü kursundan alıcaksın

bi haber yok hala kurstan? bişi demediler yani. bu akşam gideyim sorayım bari
  • Benim merak ettiğim ; bende yazılmayı düşünüyordum dün-bugün ama zannedersem bu ay için geç kaldım. Şimdi gelecek ilk sınavlar ve kayıt tarihleri ne zaman ? Farzedelimki bu önümüzdeki hafta sürücü kursuna yazılırsam en erken ehliyetim ne zaman elimde olur?.. Ben A2 - B ehliyetlerini birlikte almayı düşünüyorum bu arada.?? En erken ehliyeti alabileceğim tarih hakkında tahmin yapabilirmisiniz? Bir bilginiz varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ice Cube

Benim merak ettiğim ; bende yazılmayı düşünüyordum dün-bugün ama zannedersem bu ay için geç kaldım. Şimdi gelecek ilk sınavlar ve kayıt tarihleri ne zaman ? Farzedelimki bu önümüzdeki hafta sürücü kursuna yazılırsam en erken ehliyetim ne zaman elimde olur?.. Ben A2 - B ehliyetlerini birlikte almayı düşünüyorum bu arada.?? En erken ehliyeti alabileceğim tarih hakkında tahmin yapabilirmisiniz? Bir bilginiz varmı?

23 ekim bir dahaki sınav..

bu sınavdan sonra gidip kaydolabilirsin..

aralık gibi elinde olur sanırım ehliyet
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ice Cube

Benim merak ettiğim ; bende yazılmayı düşünüyordum dün-bugün ama zannedersem bu ay için geç kaldım. Şimdi gelecek ilk sınavlar ve kayıt tarihleri ne zaman ? Farzedelimki bu önümüzdeki hafta sürücü kursuna yazılırsam en erken ehliyetim ne zaman elimde olur?.. Ben A2 - B ehliyetlerini birlikte almayı düşünüyorum bu arada.?? En erken ehliyeti alabileceğim tarih hakkında tahmin yapabilirmisiniz? Bir bilginiz varmı?

Evet hocam 21 Ağustos daki sınavı kaçırdınız.23 Ekimde var galiba sınav.Tahminen Kasımın sonuna doğru alınabilir.
  • benide ekleyin 21 ağustosta sınava gireceklere tek korkum ilkyardım
  • Trafik yeni bitti motor ve ilk yardım kaldı. Beyin bedeva nasıl olsa hemen onlarıda bitireyim..
  • Kursun verdiği kitaptaki soruları bitirdim.Yeterli mi sizce?
  • @ßLaCK_EaGLe ve @mhmmd61 cevaplarıız için teşekkürler
  • Direksiyon kurslarıda başlamış. 23 ünde gel dediler bana. Direksiyon kursuna gidecekmisiniz ? Ben hep bu zamana kadar otomatik vites araba kullandım 3,4 yıldır Galiba epey zorlanıcam ben direksiyon da dimi ?
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.