Şimdi Ara

21:9 Oyuncular Klübü (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
459
Cevap
15
Favori
26.738
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yukarıdaki arkadaş sormuş bende sorayım
    67 p mi 68 p mi
    yardım edin kullanıcı arkadaşlar almayı düşünüyorum
  • yukarıdaki arkadaş sormuş bende sorayım
    67 p mi 68 p mi
    almayı düşünüyorum sizce hangisi
  • Arkadaşlar merhaba LG 34UM67 bu monitörü nereden alabilirim ? İnternette epey aradım ama malesef bulamıyorum.
    Yardımcı olursanız çok memnun olurum teşekkürler.
  • Batman resmen bu monitörler için yapılmış yeminle

• Arkadaslar merhaba

LG 29 inch UltraWide ile Samsung 29 inch Curved UltraWide

Arasinda secim yapamiyorum
    Daha once curved bir ekran kullanmadim, tavsiyeniz hangisinden yana olur??

Sadece aksam saatlerinde web, oyun ve dizi film vs.. (baska ne yapilir ki zaten :)) icin kullanicam...

lg de Ips var Samsung da Va

Su anki monitorum 23.8 Ips, panel cokta onemli bir sorun degil benim icin, asil mesele Curved olmali mi olmamali mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: garfitr

Arkadaslar merhaba

LG 29 inch UltraWide ile Samsung 29 inch Curved UltraWide

Arasinda secim yapamiyorum
    Daha once curved bir ekran kullanmadim, tavsiyeniz hangisinden yana olur??

Sadece aksam saatlerinde web, oyun ve dizi film vs.. (baska ne yapilir ki zaten :)) icin kullanicam...

lg de Ips var Samsung da Va

Su anki monitorum 23.8 Ips, panel cokta onemli bir sorun degil benim icin, asil mesele Curved olmali mi olmamali mi?

Curved güzeldir fakat Samsung'un hangi modelinden bahsediyorsunuz?

Oyunlarda response time LG ye göre biraz daha yüksek olabilir.
  • iARDAs İ kullanıcısına yanıt
    Merhaba

Samsung curved icin link buhttp://www.hepsiburada.com/samsung-s29e790cns-29-4ms-2xhdmi-display-wqhd-va-curved-monitor-p-BD803547

Baktigim LG de bu linkte

http://www.hepsiburada.com/lg-29um68-p-29-5ms-hdmi-display-full-hd-ultra-wide-ips-monitor-p-BD805407

Ayni boyutta baska LG varmi bilmiyorum ama aralarinda fiyat farki (samsung ile) nerdeyse iki kati, hatta samsung ile ayni fiyata LG de 34" ultwride var ama is yerinde 27" mac kullanan biri olarak asiri goz ve boyun yorgunlugu yapiyor bence.

29" ultrawide ortalama 23~ " boyutlarinda oldugu icin ideal monitor benim icin. Lakin curved olmali mi kararsizim :(

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 21:9 filmleri nereden rahatça bulabiliriz? yakında 21:9 monitör almayı düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: rambetiko

21:9 filmleri nereden rahatça bulabiliriz? yakında 21:9 monitör almayı düşünüyorum

Genelde çoğu bluray veya bluray rip 21:9 oluyo filmlerde.

Bu monitörlerde de harika oluyor.
  • Samsung`un C34F791 modeli ne zaman TR`ye gelir bilen var mi acaba?

http://www.samsung.com/us/computing/monitors/curved/34--cf791-wqhd-monitor-lc34f791wqnxza/
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aravil

Samsung`un C34F791 modeli ne zaman TR`ye gelir bilen var mi acaba?

http://www.samsung.com/us/computing/monitors/curved/34--cf791-wqhd-monitor-lc34f791wqnxza/

Tarih bilmiyorum ama 5000 TL altı olması imkansız bu monitörün malesef. Yoksa kral monitör.

Bütçeniz var ise sizi baya baya memnun edecektir.
  • iARDAs İ kullanıcısına yanıt
    Daha önce 34UC98 modelini denedim LG'nin ancak ışık sızması ve zayıf siyahlar beni çok rahatsız ettiği için iade edip bu modeli bekleme kararı aldım. Monitör alındımı yıllarca kullanılıyor açıkcası fiyatını hak edeceğini düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aravil

Daha önce 34UC98 modelini denedim LG'nin ancak ışık sızması ve zayıf siyahlar beni çok rahatsız ettiği için iade edip bu modeli bekleme kararı aldım. Monitör alındımı yıllarca kullanılıyor açıkcası fiyatını hak edeceğini düşünüyorum.

Aynen öyle. Güzel kaliteli geleceğe dönük alırsan 3-4 yıl arkana bakmazsın hocam.
  • 21:9 desteği olmayan oyunlarda ne oluyor ? yani her türlü oynanıyordur bir şekilde değil mi ?
  • ReflexAction kullanıcısına yanıt
    Aynen. En kötü siyah bar olur sağında solunda... Ama genelde çoğu oyunda 21:9 desteği bir şekilde var. Özellikle yeni jenerasyon oyunlarda.
  • 21:9 da DoTA denemiş kimse var mı? Bir sorun oluyor mu oyunla ilgili?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: u have to MakeMyFireOut

21:9 da DoTA denemiş kimse var mı? Bir sorun oluyor mu oyunla ilgili?

1 ay önce sonunda güncelleme gelmiş sanırsam
    http://images.akamai.steamusercontent.com/ugc/103977589484048619/D283EE149B8DB676F1FAC9DA2BCBEDB03D2CA987/?interpolation=lanczos-none&output-format=jpeg

Edit: 7.0 güncellemesi ile gelmiş destek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iARDAs -- 17 Ocak 2017; 15:33:54 >

• quote:

Orijinalden alıntı: iARDAs

quote:

Orijinalden alıntı: u have to MakeMyFireOut

21:9 da DoTA denemiş kimse var mı? Bir sorun oluyor mu oyunla ilgili?

1 ay önce sonunda güncelleme gelmiş sanırsam
    http://images.akamai.steamusercontent.com/ugc/103977589484048619/D283EE149B8DB676F1FAC9DA2BCBEDB03D2CA987/?interpolation=lanczos-none&output-format=jpeg

Edit: 7.0 güncellemesi ile gelmiş destek.

Vayyy fena görünüyor sağolun hocam bilgi icin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• u have to MakeMyFireOut U kullanıcısına yanıt
    21:9 fenadır hocam
  • Bi ara ben de 21:9 olayına merak sarmıştım.Oyunları genelde pcyi tvye bağlı şekilde oynarım.Şu an Samsung 60ku7000 4k tv var.Nvidia ayarlarından 21:9 özel çözünürlük belirleyerek 1680×720 , 2560x1080 , 3440x1440 çözünürlüklerini kullanabiliyoruz.Oyunlarda ve masaüstünden bu üç 21.9 çözünürlükten birini seçip altta ve üstte siyah bant olacak şekilde kullanabiliyoruz.En-boy oranında bir sorun olmuyor.Aynı 21:9 monitor gibi.Tv VA panel olduğu için siyahları çok başarılı.Siyah bantlar en ufak şekilde bile göze batmıyor.Gece ışık kapalıyken yok gibiler.Sırf görüntüyü görüyorsunuz havada asılı şekilde.Güncel oyunların çoğu da geniş ekranı destekliyor sanırım.Tvnin solunda ufak da olsa görülen 24" ips monitorde oyun oynamak amelelik gibi geliyor.Ne de olsa eski konsolcuyum.Rahata alışmışım

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.