Şimdi Ara

21:9 Oyuncular Klübü (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
459
Cevap
15
Favori
26.738
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: igneli

21:9 alasım geldi...

Zaten monitörü değiştirmeyi düşünüyordum üstüne denk geldi.

Her oyunun 21:9 desteği yok yalnız. Son çıkan çoğu oyunda bu sorun yok gerçi ama Fallout 4ün yok mesela. Bi mod ile oynanıyor tabi.

Ori and the Blind Forest tarzı oyunlarda da olmayabiliyor mesela. Oyun siyah bar ile oynanıyor.

Son denediğim Life is Strange te de yoktu. 1920x1080p ve yanlarda siyah barlar ile oynanıyor.

Fakat yine de bir çok oyunda var ve güzel.

Division
    Xcom
    Battlefield
    Battlefront
    COD
    ve daha niceleri.

Yine de şiddetle tavsiye ederim. Sadece 29 inchten düşük almanızı tavsiye etmem. Çok bi fiyat farkı yok LG 25 ve 29 modeller arasında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iARDAs -- 30 Mart 2016; 20:48:44 >

• iARDAs İ kullanıcısına yanıt
    Genelde Pes2016 ve CS Go oynarım. Bunlarda sorun yoksa benim için sorun yoktur :)

Samsung 2333hd kullanıyorum. Verdiğiniz karşılaştırma linkinden 29"'den küçük almamam gerektiğine kanaat getirdim.
    Ne kadar siyah boşluk kalıyor görmek için, 1920x1080p çözünürlükte oyun içi bir foto paylaşmanız mümkün mü?
  • Benide ekleyin

29um67 freesync 75hz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Amdfx41 -- 2 Nisan 2016; 8:47:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olay bu
    Bu mesaja eklenen görseller:

21:9 Oyuncular Klübü21:9 Oyuncular Klübü21:9 Oyuncular Klübü21:9 Oyuncular Klübü

• Amdfx41 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun, güle güle kullanın.

Nereden, kaça aldınız? Memnun musunuz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: apollonx

Ne kadar siyah boşluk kalıyor görmek için, 1920x1080p çözünürlükte oyun içi bir foto paylaşmanız mümkün mü?

Evde değilim şu an ama yaklaşık şöyle oluyor

21:9 Oyuncular Klübü

Çok nadir bazı oyunlarda siyah bar olmuyo oyun direk stretch ediyo o en kötüsü. Ama çok nadir olan birşey bu.

• quote:

1.117 tl

İst vatan

Çok memnunum

Orjinal steam origin oyunlara update le zaten 21.9 format yeni oyunlara geliyo

• quote:

Orijinalden alıntı: Amdfx41

quote:

1.117 tl

İst vatan

Çok memnunum

Orjinal steam origin oyunlara update le zaten 21.9 format yeni oyunlara geliyo

Hayırlısı olsun

21:9 gerçekten harika... Bende Gsync li bir model almak istiyorum ileride ama TR piyasasında genelde freesync var sanırsam.

Bide 29 inchten memnunum. Gsyncler hep 34 inch.
  • Amdfx41 kullanıcısına yanıt
    Vatanda satılan 29UM67 gözüküyor, size gelen ürün bu mu yoksa sonu P olan 29UM67-p modeli mi? Aralarındaki ne gibi fark var onuda bilmiyorum gerçi ama nette bazı vatandaşlar hoparlör farkı var diyorlar (5w-7w) ama ne kadar doğrudur bilmiyorum.
  • quote:

Vatanda satılan 29UM67 gözüküyor, size gelen ürün bu mu yoksa sonu P olan 29UM67-p modeli mi? Aralarındaki ne gibi fark var onuda bilmiyorum gerçi ama nette bazı vatandaşlar hoparlör farkı var diyorlar (5w-7w) ama ne kadar doğrudur bilmiyorum.

P black renk :)

Hocam ilk mesaja 21:9 olan monitör marka/modellerini eklersen çok güzel olur.
  • Hayırlı olsun güle güle kullanın.Valla öyle güzel anlatmışsınız ki insanın alası geliyor..5 ms olmasının bir eksikliği varmıdır.
  • Bendede 29um67 var fazlasıyla memnunum.Bilginiz varsa söylermisiniz Fifa 16 da 21-9 destegi var mı? Ayrıca bende bundan sonra 16-9 kullanmam heralde
  • quote:

Orijinalden alıntı: SZR_CLN

Bendede 29um67 var fazlasıyla memnunum.Bilginiz varsa söylermisiniz Fifa 16 da 21-9 destegi var mı? Ayrıca bende bundan sonra 16-9 kullanmam heralde

Oyun orjinal se vardır

• quote:

quote:

Bendede 29um67 var fazlasıyla memnunum.Bilginiz varsa söylermisiniz Fifa 16 da 21-9 destegi var mı? Ayrıca bende bundan sonra 16-9 kullanmam heralde

Oyun orjinal se vardır

demosunu indirdim oynadım onda yanlarda siyah bantlar kaldı youtube da videolar var 2560x1080 acaba güncellememi geldi bilmiyorumki alsam orjinal alırım zaten bu ara %50 indirim var alsam mı almasam mı diyorum
  • quote:

quote:

quote:

Oyun orjinal se vardır

demosunu indirdim oynadım onda yanlarda siyah bantlar kaldı youtube da videolar var 2560x1080 acaba güncellememi geldi bilmiyorumki alsam orjinal alırım zaten bu ara %50 indirim var alsam mı almasam mı diyorum

Gelmiştir mutlaka

• Arkadaşlar 34 inch bir 21:9 monitöre geçicem ve İzmir içi elden LG 29Um57mi satıyorum. İlgilenen olursa PM atabilir.

http://www.vatanbilgisayar.com/lg-29-29um57-ultra-wide-ips-monitor.html
  • LG 29Um57 895tl - LG 29Um67 1155tl arasında fiyat farkına değer mi? Ultra ayarlarda 60+ fps oyun oynamak için amd rx 480 yeterli olur mu?

• Arkadaşlar 21/9 34 inc 3440x1440 monitör 4K mıdır hevk 265 filimleri açarmı acaba.....
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.