Şimdi Ara

ITOPYA.COM'DA SÜPER DOĞUM GÜNÜ FIRSATLARI BAŞLADI! 7-31 MART (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.993
Cevap
142
Favori
1.121.552
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Gaming içinse ekran kartı çok zayıf laptop piyasasını bilmiyorum ama 1050ti çok kötü bi kart bu fiyat için
  • quote:

Orijinalden alıntı: ermancati

Farkındayım hocam da, benim kasa ve monitör koyacak müsait yerim yok evim küçük. Ayrıca kullanma amacıma göre bazen yanımda götürmem gerekiyor o yüzden dizüstü lazım.
    mini itx toplayın hocam bu paraya o cihaz alınmaz bana kalırsa. mini itx bundan en fazla %25 daha fazla yer kaplar kaplasa kaplasa.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ssd de tekrar bi kampanya olacak mı?

• Konu başlığında yazdığı gibi "yaz kampanyaları" olacak mı ? Yoksa dolar biraz daha düştüğü halde ürünler daha da zamlanmaya devam mı edecek ?

• https://www.itopya.com/msi-gtx1060-gaming-x-6gb-gddr5-192bit-dx12nvidia-geforce-ekran-karti/

400 tl gibi bir indirim var satın aldım inşallah bir sıkıntısı olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: BauschLomb

https://www.itopya.com/msi-gtx1060-gaming-x-6gb-gddr5-192bit-dx12nvidia-geforce-ekran-karti/

400 tl gibi bir indirim var satın aldım inşallah bir sıkıntısı olmaz
    Vay be 1000 tlye aldıydık sıfır kapalı kutu hiç açılmamış garantili..
  • 1500-2000 lira arası autocad için ve internette gezinip ofis işlerini halletmek için ince bir laptop önerebilir misiniz? Taşınabilir olması önemli (<2kg) bir de kasım kasım kasmaması
  • ilk mesajdaki monitör nasıl beyler? monitör almayı düşünüyorum yakin zamanda.

• LampdaLamp L kullanıcısına yanıt
    Zaten o fiyat araliğinda satiliyorrr indirim diye almişsin yazik olmuş..!!!

• SEHZADE63 S kullanıcısına yanıt
    hocam her yerde 2300 civarında
  • DELL GAMING G515-FB75D256F161C 6465 tl yazmışsınız şuan 6840 tl. her gün 100 tl zam geliyor. indirime girerse alacağım.
  • Direk su soğutma yapcam kasaya

• Asus modem alan oldu mu acaba?

• Arkadaşlar bugün İtopya'dan stokta kalan son 1 adet Asus GL702ZC (Ryzen 1700, ve RX580 li model) notebook'u indirime girince satın aldım. Geldiğinde yorumlarımı paylaşıyor olurum, zira bu AMD li modelle ilgili kimse bir fikir paylaşmamış. İndirim ve son 1 adet diye görünce yapıştırmış bulunuyorum. 8 senelik emektar Asus N61JQ'yu da bir ara satılığa koyacağım uygun fiyatla.
  • ermancati kullanıcısına yanıt
    sen aldıktan sonra baktınmı hala 1 adet yazıyormu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6-8 tb arasi bir sabit hdd alcam bi guzellik yapin be

Toshiba x300 olabilir

• ufuk-34JD58 kullanıcısına yanıt
    Hayır yazmıyor

• V....bilgisayar birde siz önceden en uygun satarken şimdi en pahalı satan firmalarsınız

• Powerboost VK-G1002s in cam panaeli ile VK-G1001s in yan paneli uyumlumu acaba ? Uyumlu ise VK-G1002s in cam panelini nerden bulabilirim ? Birde bu PSU yuvasını nasıl sökebilirim orayı temizlemek için?
  • kutusu acılmış urunler gonderiyorlar. paranızı geri alabilmek icin haftalarca bekliyorsun.firmaya cok şikayet var.daha 1 2 yıllık firma olmasına ragmen mağduru cok.dikkat edin.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.