Şimdi Ara

20K'dan mezuna kalmak mı? Yoksa ne olursa yazmak mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
696
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Soru başlıkta 20k sıralamam var tmde. Sizce 9 Eylül Hukuk gelir mi? Veya Yıldırım Beyazıt, Akdeniz vs. gibi alternatifler yazılmalı mı? Yoksa 1 sene beklenmeli mi? Çevremdeki herkes 1k bekliyordu benden. Ailevi sorunlarım falan da vardı. Bir an önce evden kaçayım kurtulayım psikolojisindeydim. Birçok kişi ölüm kalım savaşı yapma diyordu ancak dışarıdan öyle. Gelsin bir de benim yerime koysunlar kendisini. Hep evde kavga, bağırış, çağırış eksik olmaz. Kendimi dershaneye atardım hep. Ölüm kalım yapınca da elim ayağıma dolaştı. Yetiştiremedim. Ellerimden su fışkırıyordu terlemekten. Türkiye geneli sınavlarda 1k yaparken olmadı. Ne diyorsunuz? Hedefim Ankara Hukuktu.

• 20k dan mezuna bırakmak bence riskli 1k beklerken 20k geliyor garantisi yok gelecek sene ne olacağının. sıralam güzel belki böyle beklemiyordun ama bence elindekinden de olma
  • quote:

Orijinalden alıntı: theFaceless_

20k dan mezuna bırakmak bence riskli 1k beklerken 20k geliyor garantisi yok gelecek sene ne olacağının. sıralam güzel belki böyle beklemiyordun ama bence elindekinden de olma
    Ya elbette öyle hocam ama ne bileyim. Psikolojik olarak çökmüş vaziyetteyim. 1K yaparım gibi geliyor bir yandan. Bir yandan bu sene yaşadığım heyecan, stres geliyor korkuyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.