Şimdi Ara

20k-40k arası yapabilir miyim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
237
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen yıl
  • Cevaplayan Üyeler 5
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 7 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 8
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • yummyavocado7 (3 mesaj) Guest-88BB6CDAE (2 mesaj) MyLuckyInteger (1 mesaj) fortunateson (1 mesaj) Guest-E2CEFE60D (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (4 mesaj) (1 mesaj) (3 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • !!!!!!!herkese selam size kafamın çok karışık olduğu bir konuyu anlatacağım.

şimdi ben bu sene ilk defa sınava girdim ve mezuna kaldım.

çünkü çok çetrefilli bir geçmişim var.

fen lisesi çıkışlıyım ama son sende sınava 4 ay kala mf den ea ya geçtim(durumum^çok çok iyi değildi ama mf yken yine de ilk başlarda çalışıyordum)

her neyse işte ea ya geçtim dershanede sınıfım değişti ve benim arkadaş ortamımda değişti çalışmayı bıraktım elime kalem almadım.

ailemde ea ya geçmemi hiç istemiyorlardı ve hala hiç istemiyorlar.

veee asıl konuya gelelim ben ea da iyi bir derece yapıp hukuk istiyorum ama çevremdeki insanlar hukuk bölümünün geleceğini görmüyorlar ve çok fazla avukat olduğunu işsiz olduklarını söylüyorlar (ablam da kaç yıllık avukat olmasına rağmen aynsını söylüyor) ve hala sayısala geçmem için ikna etmeye çalışıyorlar ben hukuk istesem de realist olmak istiyorum asgari ücretle çalışmak istemiyorum.

sizce mf ye geçsem kafla ertan sinan şahinle olmadı ek özel dersle(çünkü dershane hiç istemiyorum bana verimsiz geliyor) ve maximum çalışmyla 20k-40k arası yapabilir miyim? lütfen bana yol gösterin belki geleceğimi belirleyeceğim şimdiden sağolun^^

|
    |

• daha iyi de yapabilirsin sayısalda. youtube ve ücretli kaynaklar gayet yeterli olur

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • allah bilir hocam geleceği biz bilemeyiz öyüzden kesin bir şey diyemiyorum

• Fen lisesi cikisliysan belli bi potansiyelin vardir zaten, bir sene boyunca hic salmadan sıkı calisirim diyorsan bir aksilik olmazsa yaparsin bence, çok daha iyisi de olabilir tabii ki ne kadar çalışacağına bağlı ve sınav anı psikolojine tabii

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fortunateson -- 14 Ağustos 2021; 1:28:38 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Naber

• fortunateson kullanıcısına yanıt

hocam etrafımdaki herkes cok olumsuz konustu sagol

• kaf mı özel ders mi peki ??

• yummyavocado7 kullanıcısına yanıt
    ikisini de kullanmadım ama temelin olduğunu düşünürsek özel dersin pek gereği yok, kaf yeterli olur

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.