Şimdi Ara

Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU] (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41.554
Cevap
623
Favori
1.759.229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
118 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu hatayı bir programda bende alıyorum. Ne yaptıysam çözemedim henüz.
  • Bu gidişle bi yere varamıycaz galiba..
    Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU]Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU]Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU]
  • Açılışta çalışmasını istediğim programlar Windows 7'ye kıyasla çoook daha geç açılıyorlar. Bu durum Windows 8'de de böyleydi. Sistem hızlı açılıyor ama programların açılışı çok uzun sürüyor. Bunun nedenini yada çözümünü bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oggiowski

Hocam sonuç ne oldu?
    Bu bilgisayarlara inenle bizim 1 hafta önceden rtm diye bildiğimiz 10240 sürümü aynı mı? Bi fark var mı?

Aynı. Şimdi Windows Update ' in ss ' ini ekleyeceğim ilk sayfaya.

İşte Eklenenler :
    Başlat Menüsü
    CORTANA
    Yepyeni Menüler ve Simgeler !
    Yeni Dosya Gezgini ve Son Kullanılanlar !
    Varsayılan Uygulama Ayarlamak !
    Başlat Menüsünün Rengini değiştirmek !
    AYARLAR uygulaması nedir ?

Eklenecek olanlar :
    Driverlar
    Uyarılar
    W10 ile gelen Uygulamalar
  • yükselttim. ve her şey olduğu gibi duruyor. şimdi de ekran kartı driverini indiriyor windows update
  • Emeğine sağlık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • "Windows 10 öğesini şu an kullandığınız dilden farklı bir dil kullanarak yüklemeyi seçtiğiniz için Windows ayarlarını kişisel dosyaları ve uygulamaları saklayamazsınız" Bu sıkıntı ile karşılaşan var mı ? Dili değiştirdim değişen birşey olmadı.
  • Ben zaten insider programindaydim eve gecince yapisiyorum guncellemeye

• quote:

Orijinalden alıntı: serdar55

Orijinal 7 home premium kullanıyordum.

10 u indirdim.

Kuruluma geçti.

Yaklaşık 20 dk. dır ekran karardı.

Öylece bekliyorum.

Ne oldu?

Bir şey mi oldu bilgisayara?

Cevap için teşekkürler.

pc çökmüş geçmiş olsun.

kasayı yan yatır olmazsa bir tekme at oda olmazsa camdan aşağı at daha kullanılmaz zaten.

Yeni pc alma zamanın gelmişti hem.
  • Final Getsuga Tenshou kullanıcısına yanıt
    Chipset sürücülerini kurman gerek. AMD nin W10 için varmı bilmiyorum ama , Intel kullanıyorsan Intel Chipset Software Installation 10.1.2.8 WHQL bulunmakta
  • Sonunda yüklendi
    Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU]
    Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi schlimazi -- 29 Temmuz 2015; 17:30:16 >
  • herkes bşiler yazmış, benim orjinal windows 7m var, en sağlıklı yükleme şekli nedir? windows update ile mi indirmeliyim, yoksa microsoft linkinden mi? dvd den temiz kurulum mu yapayım, yoksa yükseltmeden sonra sıfırlama mı yapayım?
  • Şayet elinde w7-8 orjinali olup yükseltme yapacaklar varsa.

Kesinlikle yeniden format atın çünkü şuan yükseltme yüklü programları da aktarıldığı için hatalar ile karşılaşmanız olası.

Yeni format sonuna güncelleme bile yapmadan hemen yükseltme yapalım mı sorusu geliyor.

Evet derseniz hiçbir program, güncelleme veya driver yüklemeden sadece w10 yükseltiyor sisteminizi buda daha stabil olmasını sağlar.

Hele şuan ki temiz kurulum tam olarak sağlıklı değil ve ortak bir key ile yapılıyorken bu yol daha makul, özellikle orjinal sistem sahipleri için.
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    1 hafta önce indirdiğimiz RTM 10240 olanın boyutu 3.71 GB

Bugün dağıtılmış olan windows 10 u yükleme aracıyla iso olarak indirdim boyutu 3.00 GB

Neden böyle ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Bu konuyu takip ederim işte

Hocam ek olarak şu yeni ayarlar uygulamasıyla ilgili, eğer nisandaki build etkinliğini izlediyseniz Microsoft'un amacı denetim masasından tamamen kurtulmak. Insider Preview'de de kullandıysanız eğer bu başlıklar yavaş yavaş kaldırıldı denetim masasından. Windows 10 dediğimiz şey de genel anlamıyla tamamlanmış ama hala daha gelişmeye devam edecek bir sistem (Microsoft Edge hala tamamlanmış bir tarayıcı değil mesela onun da son halini almasına biraz daha var. Bu haliyle bile chrome'dan daha iyi bence ) İlerleyen zamanlarda denetim masası tamamen ayarlar uygulamasının içine girecektir muhtemelen.

İncelemenin devamını 4 gözle bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: at bükücü

herkes bşiler yazmış, benim orjinal windows 7m var, en sağlıklı yükleme şekli nedir? windows update ile mi indirmeliyim, yoksa microsoft linkinden mi? dvd den temiz kurulum mu yapayım, yoksa yükseltmeden sonra sıfırlama mı yapayım?

+1 Aynı soruların cevabını bende merak ediyorum.
  • Öncelikle 8.1'den updater aracılığı ile yükseltme yapmıştım fakat beğenmedim şimdi tekrardan bir şans verip temiz kurulumu gerçekleştirdim bayıldım,gerçekten çok fark ediyor.

• Arkadaşlar yükseltme yapıp sonra sıfırlasak temiz kurulum gibi olur mu?
  • waynei kullanıcısına yanıt
    Bu kadarda olmaz, kürekli program paylaşmayın ceza yersiniz.
  • Windows 8.1 Pro lisanslı kurulumu dün yapabildim. Güncellemelerini hepsini yaptım. Yalnız gece 12 den sonra yani 29.07.2015 tarihinde güncelleme yaptığım için rezerve olayı çıkmadı bende.
    Hem yükseltme dosyalarını indirdim hem iso dosyalarını indirdim.
    Şimdi yükseltme yaptıktan sonra windows 10 lisanslı keyi otomatik görecek mi? Ardından temiz kurulum yaptığımda kurulum esnasında key kısmını atlatırsam yine windows görecek mi keyi?
    Bu konuda bana yardımcı olacak var mı?
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.