Şimdi Ara

Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
41.556
Cevap
621
Favori
1.760.364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
118 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben yükseltme yaparak kullanıyorum ona rağmen akıcı ve hızlı çalışıyor. SSD olmayan bilgisayarlarda hızlı çalışmayabilir. Yine de temiz kurulum şart
  • Şu an USB'ye iniyor. İndikten sonra direk kurulumu yapabilirim değil mi?
    Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RobotBabür -- 29 Temmuz 2015; 17:00:28 >
  • Arkadaş hız zaten 3mbps o. İndirdi 3 saaate. Neyse yükledi herşeyi. yeniden başlattı ekran simsiyah. 30 dk bekledim bişey yok..

sonra kapadım. yeniden açtım yine siyah ekran.. mecburen bekledim. 5 dk sonra win 8.1 açıldı güncellenmedi hatası çıktı..

Şimdi yeniden indirmeye başlamış şaka gibi.
  • Final Getsuga Tenshou kullanıcısına yanıt
    mesajlari karistirdin galiba :) niye sileyim diski.. gpt, mbr ne ?
  • Ati 3850 serisi ekran kartım varı windows 10 a geçtim ne ekran çözünürlüğü ne kontrol merkezi ne de ekran kartımı ayarlıyamıyorum ekran kartım gözükmüyor.Çözünürlük olması gerektiğinden düşük kafayı yedım windows 10 için ekran kartımla uyumlu drive yok ne diye geçirdiler beni o zaman anlamıyorum.Amd driverlerde sıkıntı varmış düzeltmenin yolu yordamı yokmudur bekliyecekmiyiz yoksa ?

Edit: Az önce görüntü bağdaştırıcımı update ledim sorun şimdilik düzeldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sartikan -- 29 Temmuz 2015; 17:06:47 >
  • Hocam zahmetleriniz için teşekkürler resimlere bakılırsa güzel gözüküyor fakat benim anlamadığım şey şu yükseltme madem ücretsiz neden key isteniyor açıklarsanız çok sevinirim keyifli forumlar
  • waynei kullanıcısına yanıt
    Evet mesajlar karışmış hocam. Sonra nereden değişeceğini bilmiyorum. Ama zaten önemli ayar yok orada sadece bilgi gönderilsin mi gönderilmesin mi vs... şeyler soruyor.
  • Windows 10 yükledikten sonra bir şey yüklemeye çalışınca böyle bir hata alıyorum sinir oldum. Var mı bir çözümü?

Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU]
  • Windows 7 driverleri Windows 10'le uyumlu olur mu? Temiz kurulum nasıl yapılıyor?
  • Ya beyler Windows 8.1 de 10-15 saniyede açılan bilgisayarım Windows 10 da 1.5-2 dk ya açılmıyor. Bir çözümü var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: VatandA.Ş.

Ya beyler Windows 8.1 de 10-15 saniyede açılan bilgisayarım Windows 10 da 1.5-2 dk ya açılmıyor. Bir çözümü var mı?

Temiz kurulum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Hocam sonuç ne oldu?
    Bu bilgisayarlara inenle bizim 1 hafta önceden rtm diye bildiğimiz 10240 sürümü aynı mı? Bi fark var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: VatandA.Ş.

Ya beyler Windows 8.1 de 10-15 saniyede açılan bilgisayarım Windows 10 da 1.5-2 dk ya açılmıyor. Bir çözümü var mı?

Sıfırdan kurulum yapmanı öneririm
  • Hocam ben rezervasyon yapmadım. (:

Fakat şimdi görünce heyecanlandım, denemek istiyorum. Bir kaç sorum olacak.

Temiz kurulum .iso'sunu indirip direk Windows 8.1 keyimi girsem etkinleşir mi?

Windows 10'da bir şekilde keyi etkinleştirdik diyelim. (Yükseltme veya temiz kurulum. Memnun kalmadığımı varsayarsak aynı keyi geri Windows 8.1'de kullanabiliyor muyum? Yoksa o artık Windows 10 keyimi oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: qwerty65

Şu an USB'ye iniyor. İndikten sonra direk kurulumu yapabilirim değil mi?

Şu konuyu ben de merak ediyorum. Bilenlerden bi cevap gelirse çok iyi olur. :) Rezerve etmiştim, yükseltme yapmadan direkt olarak iso dosyası ile formatlasam sorun çıkar mı diye merak ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: ofglr

Hocam zahmetleriniz için teşekkürler resimlere bakılırsa güzel gözüküyor fakat benim anlamadığım şey şu yükseltme madem ücretsiz neden key isteniyor açıklarsanız çok sevinirim keyifli forumlar

Valla bu konuyu microsofta soracaksınız, çok çorba yaptı bu key sistemini. Kimse şuan net birşey diyemiyor orjinal alanlara da aynı keyi veriyor, normal işlem yapanlarada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kozkir

Netten bulduğum bir script komut dosyasıyla baktım. google dan bakınca benzer keyler çıkıyor.

Burada yazılanlardan farklı olunca pc ye özel sandım, değilmiş sanırım.

Bende iki farklı key var biri redditte öteki bulunmuyor. Birinde parantez içinde bios oem yazıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Decemst

Yok hocam tam olarak sormak istediğim

MediaCreationToolx64 programındaki yükseltme seçeneği ile önyüklemedeki yükseltme seçeneği arasında fark var mı

+1
  • hersey iyi guzelde nasil ORJINAL yapicaz ? Windows is not activated yaziyo
  • Evet kurulumu yapabilirsiniz direk bir sıkıntı olmaz.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.