Şimdi Ara

Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
41.556
Cevap
621
Favori
1.760.352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
118 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar yükleme aracı ile yükselticektim dosyalar inmiş ama temiz format atmak istiyorum şimdi iki tane dosya var windows bt 2 gb windows ws 4 gb civarında bunları nasıl iso yapıcam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okanreyiz -- 29 Temmuz 2015; 16:18:10 >
  • asyeb kullanıcısına yanıt
    Hocam bana yardım eder misiniz orjinal w 8.1 kullanıyorum temiz kurulum yapmak istiyorum ama kurtarma medyası yok siz nasıl yaptınız?
  • windowsu orjinal kullananlar sıfırdan kurulum yapıp konuda verilen keyleri kullanmayın ön izleme sürümü lisanslarıymış yükseltip ondan sonra sıfırdan kurulum yapın
  • öğrencilere (embedded) ne zaman gelecek? bilgi var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wren

Diğer konuya yazdım buraya da yazayım;

Windows 8.1'i yeniden kurunca masaüstü gelmeden şimdi Windows 10'a yükseltmek ister misiniz diye soruyor ve hemen başlıyor. Kurulunca ayar ekranında Wi-Fi'yi açın yeter. Rezervasyon olayı muhtemelen göstermelik.

Öyle doğrudan yükseltiyorsa iyiymiş aslında, hiç arada uğraştırmadan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atabey Kemal

windowsu orjinal kullananlar sıfırdan kurulum yapıp konuda verilen keyleri kullanmayın ön izleme sürümü lisanslarıymış yükseltip ondan sonra sıfırdan kurulum yapın

Sitesindeki programdan yükseltince de key gelir mi hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ikideli13

quote:

Orijinalden alıntı: Atabey Kemal

windowsu orjinal kullananlar sıfırdan kurulum yapıp konuda verilen keyleri kullanmayın ön izleme sürümü lisanslarıymış yükseltip ondan sonra sıfırdan kurulum yapın

Sitesindeki programdan yükseltince de key gelir mi hocam?

orjinal windows kullanıyorsanız yükseltebilirsiniz key vermiyor sonra sıfırdan kurulum yapınca otomatik tanıyor pc yi
  • Burada bahsedilen seyleri nereden degistirebiliiz??
    Microsoft'a hicbirsey gondermek istemiyorum

Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cortana yı Türkçe de açmanın bi yolu var mı?
  • Evde bir bilgisayara kurdum diğerine rezervasyon yapmıştım kapatıp açtım o alttaki güncelleme şeysi gitti güncelleme gelmiyor pc ye ne yapmam lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

Orijinalden alıntı: ThePaşa

Windows uptade yoluyla windows 10 u kurdum.Fakat yükleme ekranında temiz kurulum veya veriler korunsun gibi seçenek gelmedi.Ben temiz format gibi olsun istiyordum.Şu an windows 10 kurulu.Tekrardan temiz kurulum yapcam.Windows bt klasöründeki dosyaları flasha atıp kurmak mı daha sağlıklı olur yoksa windows 10 ayarlarda bu bilgisayarı sıfırla diye bir seçenek var o şekilde kurulum yapmak mı daha sağlıklı olur?

Dostum BT Klasöründekileri iso yapıp Rufus ile USB'ye at sıfırdan format at. Konuda anlatıldığı gibi.

Hocam flashla uğraşmadan windows 10 ayarlar güncelleştirme ve güvenlik kurtarma sekmesinde bu bilgisisayarı sıfırla seçeneğiyle yapsak daha sağlıklı olmaz mı?
    Eğer flashla yapmam gerekse iso dosyasına nasıl dönüştürecem?

• Umarım Kişisel dosyalara bir zarar gelmiyordur. Win 8.1 e geçerken bile çok basit sorunlarla karşılaşmıştı kullanıcılar ...
  • Beyler otomatik yükseltme yapmiyor muyuz acaba? Ilk medyadaki keyler ne için ?

• windows update ye gelmiş kurulumu başlattım %45 bitti yükselttikten sonra performans ta sıkıntı olursa sıfırdan kurmaya çalıştığımda bi sorun çıkmaz dimi ?
  • Şunu bi indirip USB'ye çekeyim sonra yükseltmenin ardından sıfırdan kurulum yapacağım. Hayırlı olsun :)

Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU]
  • Update işi batırdı, 18 tane güncelleme yüklenemedi diye hata verdi. Bende tools aracılığı ile yükseltme yapıcam İnşallah Temiz kurulum yapıcaktım fakat gözüm yemedi o kadar oyunu programı tekrar yüklemeyi açıkçası biraz üşengeçlikte var baktım bilgisayar yavaşlamış o zaman temiz kurulum yaparım.

• quote:

Orijinalden alıntı: [CrossFire-X]

Şunu bi indirip USB'ye çekeyim sonra yükseltmenin ardından sıfırdan kurulum yapacağım. Hayırlı olsun :)

Hocam yükseltme yapmak için ilk seçeneği seçecektiniz onda iso olarak indirmiyo direk yükseltiyo. iso ile temiz kurulum yapmak için 2. seçeneği seçecektiniz.

• waynei kullanıcısına yanıt
    Ayarları özelleştir yazıyor bakınız orada.
  • burada verdsiğiniz keyler ne zamana kadar geçerli ve laptopun altındaki windows 7 home basic oemea kodu var win10 home basic indirdiğimiz vakit bu kodla aktif edebiliyormuyuz ve dreamsparka ne zaman eklenir eklenmesi uzun sürmeyecekse onun prosunu indiririm yoksa verdiğiniz keylerlede sınırsız mı?çok uzun oldu kusura bakmayın
  • arkadaşlar bu tool ile indirdiğimiz dosyayı usb den kuracağız sanırım fakat format atmak istemiyorum ben sadece yükseltme yapabiliyoruz di mi bu yöntemle?
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.