Şimdi Ara

Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU] (1979. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
41.556
Cevap
621
Favori
1.760.366
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
118 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19771978197919801981
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mert1907

Pek inanmıyorum bu tür programlara ama ne gibi sonuçlar aldınız?

Supreme Ruler Ultimate oynuyorum, gerçek dünya haritasında ekonomi politik falan filan.. Tarih işliyor, zamanla tüm dünyada hareketlenmeler (savaş gemileri denize açılıyor, ordular hareketleniyor vs vb) olduğu için bir yerden sonra donma kasmalar oluyordu (hele hava kuvvetlerine git şurayı devamlı bombala emri verince), iobit game Booster ve wise gb denedim, biraz faydası oldu ama sıkılmaya başlamıştım, smart gb'de hiç bir kasma donma olmadı, başta hangi hızda ise tarih ilerlese de o hızda devam ediyor.. (bu arada anladığım kadarıyla iobit iobit gb'yi satmış, smart gb olmuş ama iobit ile ortak çalışma gibi yapıyor.. bu arada aynı iobit drive booster gibi drive'ları güncelliyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahferer -- 13 Ocak 2021; 18:25:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• MühendisMurat kullanıcısına yanıt

Gerçekten güzelmiş.

Bizim millet geri kafalı, kullanamaz.

14000TL'ye bilgisayar alıp Windows 7 kurmaya çalışan bilgisayar uzmanları var bu ülkede.

Hala konular uçuşuyor.

• yeni büyük güncelleme mart mı nisan mı aylarında ?

• Hangi dosyaları kaldırıyoruz hocam mesajı görüntüleyemiyorum o yüzden sordum
  • https://mspoweruser.com/windows-10x-rtm-delayed//

Forum Admin veya moderatorleri artik Windows 10X isletim sistemi icin ayri bir kategoi forumda acmali ...

• Boldrex kullanıcısına yanıt

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-86G53N200 -- 29 Ocak 2021; 23:22:29 >
  • Teşekkür ederim

• Performans istikrarlı windows 10 sürümü hangisi?

• quote:

Orijinalden alıntı: armax

Performans istikrarlı windows 10 sürümü hangisi?

Şu an format atıyorum. Bana da performans öncelikli olanı lazım. 1909 kuruyorum. Daha iyisi varsa onu kurayım. Cs go ağırlıklı kullanıyorum. Takılma yapmayacak sürüm işimi görür.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Winter Is Coming kullanıcısına yanıt

Download linki : https://drive.google.com/drive/mobile/folders/1Su2NW1RgDDE4XrOpPtE6ewCJVw4yzk_P

Yapı numarası 1809, servisler için tecrübem yok malesef, sc delete komutu komple update servislerini siliyor, biraz uğraş sonucu geri yükleniyor ama güncellemeleri yapıp gerekli bileşenleri yükledikten sonra silinirse sistemi mum gibi yapıyor.

Sistemi tamamen multimedya için kullanıyorım, fan sesi duymuyorum, spectre ve meltdown yamaları var ama performansa etkisini kaldırmışlar güncellemeler ile, kendim uygulama ile kontrol ettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zn_volkan -- 15 Ocak 2021; 1:7:22 >
  • Windows 10 20H2 19042.746 (en güncel) kullanıyorum. MühendisMurat ın konunun ilk sayfasına koyduğu görseller ve videolardaki arayüz neden bende yok? Olayı anlamadım mı acaba bi sıkıntı mı var? O güncelleme gelmedi mi?

edit: sıkıntı yokmuş varmış Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi egehan531 -- 15 Ocak 2021; 20:42:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: armax

Performans istikrarlı windows 10 sürümü hangisi?

1607 hocam. Bunu kurar kurmaz updateyi kapatın update yapmayın yoksa bu da bozuluyor. En kötü 1809 kurun cumulative update'li.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-86G53N200

.

Yaklaşık 6 GB yer açıldı eyvallah.

• Windows otomatik güncellemesi değişti mi ne oldu ? Bulamıyorum dolayısı ile kapatamıyorum arkadaşlar

• manesnuc kullanıcısına yanıt

Ben problem yaşamıyorum

• En güzeli Windows 8.1 SL vallahi. Bu nedir arkadaş cırtı çıktı iyice her ay bir güncelleme geliyor performans yada stabilite odaklı değil hepsi de görüntü başka bir şey yok artık düzene oturtmaları lazım. En güncel sistemlerde bile düzgün çalışmayan bir işletim sistemi.

• Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU]

manuel temiz kurulum yapayim dedim gpu driver ina, kurmadan once bi baktim ekran 1000 hertz olmus :D bug midir nedir

• ebu41 E kullanıcısına yanıt
    Yazılımla donanım yükselten genç :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ebu41

manuel temiz kurulum yapayim dedim gpu driver ina, kurmadan once bi baktim ekran 1000 hertz olmus :D bug midir nedir

Ekran kartının driverı yüklü değilken baktığımda bende de böyle yazıyordu. :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi first9 -- 20 Ocak 2021; 23:43:37 >
  • 
Sayfa: önceki 19771978197919801981
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.