Şimdi Ara

Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU] (1969. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
41.556
Cevap
621
Favori
1.760.393
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
118 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19671968196919701971
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Anakartı değiştireceğim, W10 Pro OEM Key girili, yeni anakartta bu keyi nasıl kullanabilrim?

Anakart değişince yine key aramak istemiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: ARroWCoLT

Arkadaşlar bilgisayarımda Windows 10 2004 sürümü yüklü, güncelleştirmeler kapalıydı, nasıl olduysa geçen ay güvenlik güncellemesi yaparken Asus AC51 pcie wifi adaptörünün sürücüsünü de o arada güncellemiş. Benim modem eski olduğu içi 2016 yılına ait sürücü stabil çalışıyordu. Ancak Windowsun yüklediği sürücü 2018 yılına ait, Asus'un kendi sitesindeki sürücü 2019 yılına ait ve her ikiside stabil çalışmıyor ve sürekli kopuyor. Windows'un yüklemiş olduğu 2018 yılına ait sürücüyü bilgisayardan tamamen kaldıramadığım için 2016 sürücüsünü yükleyemiyorum. Güncellemeleri kaldır seçeneğinde bu sürücü görünüyor ama kaldırma opsiyonu aktif değil. Sizce güncelleme ile ile gelen virüsten beter bu sürücü ile ilgili

ne yapılabilir.

Konu ile ilgili bilgisi olan var mıdır? Çok araştırdım ancak çözüm maalesef yok gibi...

• ARroWCoLT kullanıcısına yanıt

Device Manager üzerinden silmek istediğiniz driver'ı siliniz. Daha sonra Windows 10 Show Hide Update Tool ile driver güncellemesini gizleyiniz. Daha sonra kurmak istediğiniz sürücüyü kurunuz.

• 20h2 den sonra pc şifre girme ekranına o kadar yavaş geliyorki yavaşladı açılış cidden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bero 20 -- 13 Kasım 2020; 11:27:16 >
  • atınki kullanıcısına yanıt

Sürücü güncellemelerini sonradan kapattım ancak iş işten geçmişti. Aygıt yöneticisinden Windows Update ile gelen sürücüler silinemiyor maalesef, sorun tam olarak bu aslında. Daha önce siliniyordu son güncellemeden sonra sürücüyü kaldır tiki normal sürücüler için var, güncelleme ile gelen sürücüler için yok.

Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU]

güvenli modda deneyin hocam, bir de kaldırdıktan sonra pi hone adguard home gibi bir dns sunucusu kullanırsanız tüm windows dnslerini karadeliğe çekebilirsiniz. aynı sıkıntıyı asusun kablosuz kartında çektim direkt yüklediği için. güvenli mod üzerinden mediatek in kendi sürücülerini yükleyebildim.

• Kaspersky kullanan ve C'deki alanı sürekli azalan varsa sebebini söylüyorum.

Kaspersky denilen arkadaş, traces klasörü altında 20 gb'lık, 10 gb'lık log dosyaları oluşturuyor. Txt olarak.

Support kısmından bu ayarı kapatırsanız sorun çözülür.

Ben fark edene kadar SSD'nin canına okudu büyük ihtimal.

Kaspersky kullanmıyorsanız WinDirStat kurarak diski ne şişiriyor görebilirsiniz.
    https://windirstat.net/download.html

Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 12 Kasım 2020; 20:2:26 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 10 Numara kullanıcısına yanıt
    Kaç zamandır soruyorum hep farklı cevaplar gelmişti, bende kaspersky kullanıyorum. Hemen kontrol edicem.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

PM yollayın, müsait zamanda hallederim.

• Technical_Support kullanıcısına yanıt

C:\ProgramData\Kaspersky Lab\AVP21.2\Traces

Bu klasörde biriktiriyor.

• 1903 kullanıyordum windows kendi kendine 1909'a geçmiş neden en günceline geçmedi acaba fikri olan var mı ?

• No Way Out kullanıcısına yanıt
    OEM key donanım değişikliği sonrası kullanılamaz hocam .

• quote:

Orijinalden alıntı: ReflexAction

1903 kullanıyordum windows kendi kendine 1909'a geçmiş neden en günceline geçmedi acaba fikri olan var mı ?

Son 5-10 sayfayı hızlıca taramanızı öneriyorum boş zamanınızda, en son sürüm sizin donanımıza uygun değilse direkt verilmiyor artık, sanırım şikayetlerden sonra alınmış bir karar çok ta mantıklı, düşünsene ofis bilgisayarına bir güncelleme geliyor birden bt klavye mouse'ın çalışmıyor, ses çıkmıyor, internet bağlantın bozuluyor vs.

W10 Scrolling Çözümü! Creative SB Z Ses Kartı Ailesi İncelemesi [ANA KONU]

https://forum.donanimhaber.com/creative-sb-z-ses-karti-ailesi-incelemesi-guncel-driverlar-ayarlar-ipuclari-ana-konu--100442795

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 13 Kasım 2020; 14:37:44 >

• 10 Numara kullanıcısına yanıt

Burdan nereye giriyoruz

• Technical_Support kullanıcısına yanıt

Sizde pasifmiş sanırım. Alttaki hizmet verileri-raporlarını silince diskte bir şey değişecek mi bakın isterseniz.

• Ram tüketimi artan varmı? Boşta 2.7 3.1 gb civarı dolanan bilgisayar, 5.4 6gb tüketime ulaştı. Ekstra program yüklemedim, açılan başka program yok herşey eskisi gibi görünürde ayarlarımda değişmemiş anlayamadım problem nerede.

• önerdiğiniz windows 10 stabil sürümü nedir

• Aroretiel kullanıcısına yanıt

Sizde kullanım yüzdesi ne kadar? bende yüksüz olarak %12 ila %17 arası oynuyor.

• altankocer38 A kullanıcısına yanıt
    Windows 10 pro

• xbabil X kullanıcısına yanıt

öyle demiyorum 2004 mü 1909 mu onu dıyorum

• 
Sayfa: önceki 19671968196919701971
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.