Şimdi Ara

2093 yılından gelen mesaj [SS'li] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
148
Cevap
6
Favori
6.270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Gitαrist

quote:

Orijinalden alıntı: Leonidas

quote:

quote:

Oha soy sülale kaymışlar

Eski ad iyiydi be hacı.

Aşırı sıkılmıştım artık amonda dinlemiyorum hiç anlamı kalmamıştı yani

/>

bu filmde o çukura düşenler kıyma oluyordu doğru mu hatırlıyorum? o başka film miydi yoksa?

• quote:

Orijinalden alıntı: HAAltuntas

quote:

quote:

quote:

quote:

Oha soy sülale kaymışlar

Eski ad iyiydi be hacı.

Aşırı sıkılmıştım artık amonda dinlemiyorum hiç anlamı kalmamıştı yani

/>

bu filmde o çukura düşenler kıyma oluyordu doğru mu hatırlıyorum? o başka film miydi yoksa?

Bildiğim kadarıyla çok derin bir çukur, ölen kişi yükseklikten ölüyor. Ama senin bahsettiğin filmi merak ettim.

• 2093 yılından geldiğine göre John Titor'ın büyük büyük babasından gelmiş olmalı mesaj. Bu mesajı anlamak için IBM 5100'ı bulup debug yapmalısın.

2093 yılından gelen mesaj [SS'li]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi victor nicolas -- 21 Mayıs 2013; 10:24:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mikaelll

Bu mesajlar eski sovyet
    uydularından geliyor.

Nerden ogrendiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2093-2013=2080-2040= 40 yapar ;)
  • Arkadaşlar bana 1 hafta önce bir mesaj geldi;bu mesajın göndereni yazmadığı gibi mesaj içeriğide çeşitli sembol ve garip şekillerden oluşuyor.Hatta gönderilme tarihide 2093 yılının ocağı.Saçma bi mesaj diye sildim.Bunu bizim arkadaşlara anlatacaktımki bu mesajların onlarada geldiğini öğrendim.Bu seferkiler 2090 ve 2092 yıllarından.Tabi onlar silmemiş bu mesajları(Daha sonradan öğrendim).Aradan birkaç gün geçtikten sonra o arkadaşların telefonları arızalandı.Bende bunun bu mesajlardan kaynaklandığını düşünüyorum.Aman arkadaşlar siz siz olun öyle bi mesaj gelirse hemen silin. Ne olur ne olmaz diye söyleyeyim dedim.
    http://www.****.com/genel-bilgiler-haberler-anketler-ve-diger/gelecekten-gelen-tehlikeli-mesajlara-dikkat-224033.html

• quote:

Orijinalden alıntı: Emre9110

Walter Bishop un işi kesin bu

olabilir ama gözcülerde olabilir sonuçta adamlar ilerde
  • illuminati dünyayı ele geçirdi beyler
  • Paralel evrenden gelmistir. Yirtilmalar artiyor. Only one universe can survive.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kesin ben göndermişimdir, kendime ulaşmaya çalışıyorumdur gelecekten, dhde görürüm falan diye,ama hiç uğraşamam kendimle,baksın işine.

• Bence 3-5 gavur pijin işidir. heykırlar !!!
  • mesaj 5800dan gönderilmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: InTime

Paralel evrenden gelmistir. Yirtilmalar artiyor. Only one universe can survive.

They are coming

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Undisclosed -- 21 Mayıs 2013; 12:11:25 >
  • "gel beni al teyze" nin reenkarnasyonundan gelmiş mesaj. Yine kocasız kalmış. Mesajda da "2093'deyim, gel beni al ULAN!" yazıyor.

kaynak:g*tüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi z0rr0nur -- 21 Mayıs 2013; 12:26:42 >
  • Citizen operatör işine girmiş gibi gözüküyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UçamayanZüperGahraman -- 21 Mayıs 2013; 12:36:03 >
  • Ne yazıyorsun lan değişik deseydin
  • Arkadaslar eğer sistem hatası ya da oynama degilse uzaydan gonderilme imkani neredeyse 0 çünkü 2093 miladı takvime göre bir yıl ancak Dünyada Hicri ve Rumi takvimler de var. Yani uzayda yaşayan bunu gonderemez. Hadi gönderdi diyelim, baz istasyonu tarihi belirlediğine göre bu da imkansız.

Aynstayn mod: OFF

• quote:

Orijinalden alıntı: Zemzemli Rakı

Babamın telefona 2093 yılından kodlu bir mesaj gelmiş. Başta telefon eski karakterler desteklemiyordur diye düşündük benim telefona felan taktık hattı yine aynı ilginç olan tarih. Operatör tarihi otomatik belirlediğinden atanın belirlemesinin imkanı yok.
    Ayrıca iddaa ettiğine göre telefon kendi kendine açılmış ve bir takın garip sesler gelmiş.

Edit: Telefon tarihini ileri alıp kendisi yapmış diyenler var. Gelen mesajlar telefon tarihine göre gösterilmez tarihi operatör atar.
    Google'dan "2093 ten gelen mesaj" diye aratabilirsiniz. Sadece bize gelmemiş

O tarihin operatörle falan alakası kendin tarihileri ayarlayıp göndermişsin. Ama cool story broo.

• quote:

Orijinalden alıntı: OnrbK

Geçende illuminatinin mesaj attığı eleman vardı, ne oldu o sesi soluğu çıkmıyor

konunun linkini pm den atar mısınız ?
  • İp var
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.