Şimdi Ara

2060 Super Ekran Kartı Yükseltme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar ekran kartımı değiştirmeyi düşünüyorum. Kullanmakta olduğum işlemciyi ryzen 5 5600 ile değiştirdim. Oyunları 1080pde oynuyorum. AMD kart düşünmüyorum. 3060 ti ye geçmek mantıklı olur mu?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• mantıklı tercih edebilirsiniz 3 yıl garantili fan soğutma performansı başarılı

www.vatanbilgisayar.com
    ASUS GeForce DUAL RTX 3060 Ti fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, GeForce DUAL RTX 3060 Ti en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
    https://www.vatanbilgisayar.com/asus-geforce-dual-rtx-3060-ti-oc-8gb-gddr6-256bit-dx12-nvidia-rgb-ekran-kart.html
  • Eğer 5600 ün performansını sonuna kadar almak istiyorsan tabi bütçen yeterse 3070 almak daha mantıklı olur. Darboğaz yaşamazsın bildiğim kadarıyla.

• Yanıtlar için teşekkürler. 650 watt bir PSU kullanıyorum. 3070 e geçmeyi düşünürsem bir de PSU masrafım olacak sanırım. 3060 ti düşüncem biraz da bundan kaynaklı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sincap5959 -- 29 Ocak 2023; 9:17:4 >
  • Geçtiğime değmiş demek istersen, RTX 3070 al. Yoksa , çok bariz bi fark olmaz.

Powerin marka modeli nedir. Düzgün bi şey ise RTX 3070 e rahat yeter. 5600 watt harcamaz çünkü.

• Psu seasonic focus 80+ gold 650 watt

• Sincap5959 kullanıcısına yanıt

Oooo, sıfır sorun,sıfır risk.  

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.