Şimdi Ara

205 Seviye 13 TH Full Hesap

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
27
Cevap
0
Favori
492
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    500 Mesaj

Hocam elinizden bir şey gelir çok süper olur , çünkü makbuzu iletmeden hesabımın açılmayacağını söylüyorlar , ben mobil ödeme ile kendi mail hesabımdan yaptım oyunun kayıtlı olduğu mail hesabımama giriyorum geçmiş ödemelere google pay ve google play üzerinden 2016 yılına ait bir kaç sipariş gözüküyor ama ben taş alımını 2015 yılında yapmıştım ve mobil ödeme kullandığım için gözükmüyor galiba maili bulamıyorum ne yapacağımı bilmiyorum o kadar emek çöpe gitti .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    benbenben01 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hatırladığım kadarıyla hem benim mailden hem arkadaşımın mailden taş almıştık hesaba ilk benim mailimden alınmıştı arkadaşımın maile ulaşamıyoruz zaten ilk makbuz önemliymiş benim hesabımdan mobil ödeme ile alındı ve eski numaram üzerinden alındı sanırım çıkış yolu yok hesap kitlendi ve öyle kalacak.

|
    |

Orijinalden alıntı: D. B. Cooper

Hatırladığım kadarıyla hem benim mailden hem arkadaşımın mailden taş almıştık hesaba ilk benim mailimden alınmıştı arkadaşımın maile ulaşamıyoruz zaten ilk makbuz önemliymiş benim hesabımdan mobil ödeme ile alındı ve eski numaram üzerinden alındı sanırım çıkış yolu yok hesap kitlendi ve öyle kalacak.
    hiçbirşeye ulaşımınız yoksa sanırım dediğiniz gibi olacak geri kurtarma zor olabilir. az buçuk baktım ben sıkıntı gibi görünüyor maalesef.
    |
    |
    Hocam valla google mail attım hesap kurtarım adımı atıyor bana . Şaka gibi sonrada iyi günler yazıp konuşmayı sonlandırıyor maille. Şaka gibi diyorumki ulaşamıyorum eminim bu hesaptan aldığıma geçmişde gözükmüyor mobil ödeme ile alındığı için , numaramı değiştirdiğim için onada ulaşamıyorum , gerçekten saçmalık , hesap çöp oldu.

Orijinalden alıntı: D. B. Cooper

Hocam valla google mail attım hesap kurtarım adımı atıyor bana . Şaka gibi sonrada iyi günler yazıp konuşmayı sonlandırıyor maille. Şaka gibi diyorumki ulaşamıyorum eminim bu hesaptan aldığıma geçmişde gözükmüyor mobil ödeme ile alındığı için , numaramı değiştirdiğim için onada ulaşamıyorum , gerçekten saçmalık , hesap çöp oldu.
    çok geçmiş olsun. daha bilgili bir arkadaş vardır belki, isterseniz başlık açın yardımcı olabilirler diye düşünüyorum :/

Sağ olun hocam bu bir düşüneyim ben

|
    |
    |
    |
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
Media Sözlük
Canlı Tv izle
emek server
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,547
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.