Şimdi Ara

205 55 R16 lastik önerisi ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
12.683
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba, Honda Accord 2.0 aracım için 205 55 R16 ebatlarında lastiklere ihtiyacım var,
    öncelikli olarak yol tutuş ve performansının iyi olmasını istiyorum,
    hangi marka ve model lastikleri önerirsiniz?

şimdiden teşekkür ederim

• michelin veya bridgestone öneririm
  • quote:

Orijinalden alıntı: hunter06

michelin veya bridgestone öneririm

her ikisinde de çok fazla model var, bi miktar kafam karıştı o yüzden
  • quote:

Orijinalden alıntı: tahirismaileren

quote:

michelin primacy , bridgestone turanza modelleri .

michelin daha konforlu , turanza daha dayanıklıdır ülkemiz yollarına az daha uygun ama ikiside güzel lastik
  • quote:

quote:

quote:

michelin primacy , bridgestone turanza modelleri .

michelin daha konforlu , turanza daha dayanıklıdır ülkemiz yollarına az daha uygun ama ikiside güzel lastik

Alıntıları Göster
    ben aynı ölçüdeki bridgestone turanzayı 175 tl ye aldım. Memnunum önceki 85.000 km gitmişti.

• quote:

Orijinalden alıntı: -mhm-

ben aynı ölçüdeki bridgestone turanzayı 175 tl ye aldım. Memnunum önceki 85.000 km gitmişti.

bridgestone er300 hakkında bilginiz var mı? onuda çok övüyorlar
  • quote:

quote:

Turanza er300 ile aynı lastik sanırım. Ben de bir takım var. Gürültülü olması dışında şikayetim yok. Sizin araçta yalıtım daha iyidir, sorun olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bende345

quote:

quote:

Turanza er300 ile aynı lastik sanırım. Ben de bir takım var. Gürültülü olması dışında şikayetim yok. Sizin araçta yalıtım daha iyidir, sorun olmaz.

Alıntıları Göster
    Performans önceliğin varsa, Markaların sadece performans serilerine bakmalısın;

Continental Sport Contact
    Michelin Pilot Sport
    Bridgestone Potenza

diğer tavsiye edilenler(er300,primacy hp) performans öncelikli değillerdir...
    Bende Conti SC2 var, özellikle virajlarda müthiş...

• quote:

Orijinalden alıntı: Biturbo

Performans önceliğin varsa, Markaların sadece performans serilerine bakmalısın;

Continental Sport Contact
    Michelin Pilot Sport
    Bridgestone Potenza

diğer tavsiye edilenler(er300,primacy hp) performans öncelikli değillerdir...
    Bende Conti SC2 var, özellikle virajlarda müthiş...

Alıntıları Göster
    bende passat ım için aynı ebattakı lastiklerı cok arastırmıştım. sonuçta good year efficient grip aldım. 4 lastık 1 yıl tam kaskolu. yol tutuşu bence iyi ve gayet sessiz bir lastik. tavsiye ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: burakkucuk

bende passat ım için aynı ebattakı lastiklerı cok arastırmıştım. sonuçta good year efficient grip aldım. 4 lastık 1 yıl tam kaskolu. yol tutuşu bence iyi ve gayet sessiz bir lastik. tavsiye ederim

Alıntıları Göster
    http://www.pirelli.com.tr/news/files/2010/.../AutoZeitung-yaz-lastik-test-2010.pdf

continental premium contact 2 ya da pirelli cinturato p7

• quote:

Orijinalden alıntı: ayi terbiyecisi

http://www.pirelli.com.tr/news/files/2010/.../AutoZeitung-yaz-lastik-test-2010.pdf

continental premium contact 2 ya da pirelli cinturato p7

Alıntıları Göster
    Michelin Primacy'yi tavsiye ederim.Aynı boyuttaki Michelen'i Focus'umda kullanmıştım.Ondan Önce Bridgestone'u kullanıyordum;Michelen daha sessiz ve daha konforlu idi.Sürekli 180-190 ile gitmeyecekseniz yol tutuşta ikisinin aynı derece de yol tutacağını düşünüyorum.

• Bridgestone er30
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maniac_Turk

Bridgestone er30
    Yaz lastiği mi? (ülkemizde 4 mevsim tabir edilir, yurtdışında adı yaz lastiğidir)
    ADAC'ın tavsiye ettiği modeller:

2010 yılının birincisi : Pirelli P7 Cinturato

2009 veya 2008 tam emin değilim: Bridgestone Turanza ER 300. Bunu bizzat kullandım. İyi lastik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: genie1

Yaz lastiği mi? (ülkemizde 4 mevsim tabir edilir, yurtdışında adı yaz lastiğidir)
    ADAC'ın tavsiye ettiği modeller:

2010 yılının birincisi : Pirelli P7 Cinturato

2009 veya 2008 tam emin değilim: Bridgestone Turanza ER 300. Bunu bizzat kullandım. İyi lastik.

Alıntıları Göster
    continental premiumcontact2 honda civic aracımızın üzerinde geldi biraz ses yapıyor evet ama çok rahat bi yol tutuşu var
  • quote:

Orijinalden alıntı: NCL

continental premiumcontact2 honda civic aracımızın üzerinde geldi biraz ses yapıyor evet ama çok rahat bi yol tutuşu var

Alıntıları Göster
    continental sport contack 2
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALOK

continental sport contack 2

Alıntıları Göster
    Pirelli P7 kullandım, kesinlikle önermem, ben de değiştiricem zaten.
    Yaz lastiği olarak tavsiye edebileceğim iki model Bridgestone Turanza er300 ve Continental premiumcontact 2. Son yapılan testlerde bu ebatta ve önden çekiş için bu iki lastik öneriliyor. Ben Bridgestone alacağım. Kullanan arkadaşlarımın ve lastikçimin önerisi üzerine.
    Kış lastiği soruyorsanız kesinlikle Good Year UG7.

• quote:

Orijinalden alıntı: drcool

Pirelli P7 kullandım, kesinlikle önermem, ben de değiştiricem zaten.
    Yaz lastiği olarak tavsiye edebileceğim iki model Bridgestone Turanza er300 ve Continental premiumcontact 2. Son yapılan testlerde bu ebatta ve önden çekiş için bu iki lastik öneriliyor. Ben Bridgestone alacağım. Kullanan arkadaşlarımın ve lastikçimin önerisi üzerine.
    Kış lastiği soruyorsanız kesinlikle Good Year UG7.

Alıntıları Göster
    yazlık nokian h
    kışlık goodyear ug 7+
  • quote:

Orijinalden alıntı: ronin67777

yazlık nokian h
    kışlık goodyear ug 7+

Alıntıları Göster
    continental olabilir şuanki aracımın üstünde geldi 91H 205/55/16 fakat tam adını unuttum akşama yazarım onuda sessiz iyi yol tutan fakat. yumuşak çabuk eriyen bir lastik ama erise bile yol tutuştan zaafiyet vermiyor. önceki aracımdada 175/65/14 ölçülerinde olanından almıştım yaklaşık 50.000 km götürür diye düşünüyorum daha bitiremediğim için tam da emin değilim
  • quote:

Orijinalden alıntı: fasher

continental olabilir şuanki aracımın üstünde geldi 91H 205/55/16 fakat tam adını unuttum akşama yazarım onuda sessiz iyi yol tutan fakat. yumuşak çabuk eriyen bir lastik ama erise bile yol tutuştan zaafiyet vermiyor. önceki aracımdada 175/65/14 ölçülerinde olanından almıştım yaklaşık 50.000 km götürür diye düşünüyorum daha bitiremediğim için tam da emin değilim

Alıntıları Göster
    bridgestone turanza er300
  • quote:

Orijinalden alıntı: fasher

Alıntıları Göster
    Sırasıyla

Premium contact2
    p7 Cınturato
    ER 300
    Pımemacy HP
    Dunlop Fast response

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.