Şimdi Ara

205/55/R16 Kış Lastiği Alacaklar / ANKARA (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
9.464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi time is up -- 12 Ekim 2012; 21:10:51 >
  • Hepsiburada'dan mı fiyat istesek acaba :) Goodyear UG 8 için 200 lira demişler. Üstelik İstanbul'da bir kaç noktada ücretsiz montaj yapıyorlarmış, yoğun bir talep oluşsa Ankara'dan da bir kaç nokta ile anlaşabilirler diye tahmin ediyorum. Bu arada 205 55 16 kullanıyorum. Benzer lastik alımlarına bende katılabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: time is up

ozaman araca, uygun olan en ince lastigi takacam, marka takıntım fazla yok, yolda bırakmasın yeter
    hocam bu arada lastik olcusunden, arabanın markasını, donanımını, kasa kodunu, hangi paket oldugunu biliyorsun
    helal olsun valla
    araba e90 320d sport plus 2012

hocam bende de 2012 comfort plus var, bırak da bilelim
    sana tavsiyem kumho rft alman, geçen sene ankara'da gram sıkıntı yaşamadım. ama paraya kıyarım dersen tabiki borusan'dan 16'' lastik jant takımı alman olur, ucuz çözüm kumho almak ve iş görüyor merak etme..
  • haluk abi 300 tl fark vermeye değermi michelin için
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

haluk abi 300 tl fark vermeye değermi michelin için

Uzun ömürlü olmadığı için zaten beğenmediğim bir markadır Michelin.

O paralar verilecekse Bridgestone alırdım.

Ya da biraz daha hesaplı lassa.

Fikrimi sordun, söyledim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: haluk 23

quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

haluk abi 300 tl fark vermeye değermi michelin için

Uzun ömürlü olmadığı için zaten beğenmediğim bir markadır Michelin.

O paralar verilecekse Bridgestone alırdım.

Ya da biraz daha hesaplı lassa.

Fikrimi sordun, söyledim :)

abi Şuna adım gibi eminim

Petlas ile lassa arasında fark yok
  • ben de tekrardan şunu söyleyeyim. megane3 aracımda petlas kullandım, hiçbir sorun yaşamadım. 320d aracımda geçen kış ankara'da kumho kullandım hem de rft, onda da herhangi bir sorun yaşamadım, gayet yüksek hızlrda da kullandım. bence kış lastiğine fazla para vermek gereksiz, en ucuz dediklerimiz bile sorun çıkarmıyor. ama yazlık lastikte kesinlikle iyi bir marka alırım, o önemli bir konu bence.. şu an aracımda bridgestone potenzalar var ve bence berbat bir lastik.. değiştireceğim zaman muhtemelen asymetric2 veya conti contact5 tercih edeceğim.
  • petlas alıcam

İstanbulda kurban bayramından sonra taktırmak daha mantıklı sanırım
  • Ug8 nakit 190 TL 3 gun once fiyat aldim!

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: plt737

Ug8 nakit 190 TL 3 gun once fiyat aldim!

Ben aynı fiyatı kredi kartına taksitli olarak almıştım arkadaşım. :)

Yukarıdaki mesajımda yazılı.

Ama stoklar bitmek üzere.

Acele ediniz.
  • aynı ebat 2 tane
  • Continental st 850 için (205 55 R16) fiyat alan var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: haluk 23

Arkadaşlar Ankarada ben de lastikçi arkadaşımdan 205/55/16 ebatlar için fiyat aldım biraz önce:

MichElin : 235 TL
    Continental : 220 TL
    Good Year : 190 TL
    Pirelli : 190 TL
    Petlas : 165 TL

Bu rakamlar stoklarla sınırlıymış ve 15 Ekimden sonra fiyatlar artacakmış.

İhtiyaç duyanlar için lastikçi arkadaşımın telefonunu vereyim:

Levent : 0532 762 4960

Şahsi fikrimdir, üst rakamlara çıkılacaksa, önceki mesajımda da yazdığım gibi Bridgestone - Lassa tercihimdir.

Ancak kış şartlarında öncelik performans olmayacağı için son dönemde kendini çok geliştiren Petlas markası da gönül rahatlığıyla alınabilir.

Aracını efendi kullanan ve kış şartlarında ciddi bir performans beklentisi içinde olmayan arkadaşlarımızın daha pahalı lastiklere fazladan para vermelerine gerek olmadığını düşünüyorum.

Herkese selamlar. :)

quote:

Eskiden beğenmezdim Petlas'ı.

Ama Abdülkadir Özcan aldıktan sonra resmen çağ atlattı firmaya.

Yerli malı ve/veya yerli üretim olması, eğer kalitede ciddi bir fark yoksa benim için tercih sebebi. :)

Levent'in dükkanın adresini yazayım:

Turgut Özal Bulvarı (eski adıyla İskitler caddesi) 63-C.

BP benzinlik içi.

Tarif de edeyim:) Samsun yolundan Ankamall - Emniyet tarafına doğru gelirken Etlik kavşağını geçer geçmez yolun sağında BP benzinliğin içindeki dükkan Levent'in.

Bu arada Levent dükkanını yeni açtı ve kış lastiği alanların yazlık lastiklerini ücretsiz saklama hizmeti de var.

Benim yaklaşık 10 yıldır lastik işlerimi kendisi hallediyor ve uygulamasını da şu şekilde:

Lastiklerin üzerine isminizin yazılı olduğu kağıtlar bantlanıyor ve de üst kattaki depoya kaldırılıyor.

Yaz başında da kış lastiklerinizi çıkartıp yazlıklarınızı taktırınca da kışlıklarınızı depoda saklıyor.

Yılda iki kez yazlık-kışlık lastik değişimi ücreti olan 40'ar TL talep ediliyor, bunu da belirteyim :)

Bu arada yanlış anlama olmasın, işini düzgün yapan, güleryüzlü bir arkadaş kendisi. :)

Ben de kendisiyle önceki çalıştığı bir lastikçide tanıştım.

Başka biryerlerden daha hesaplı fiyatlar alanlar varsa, paylaşsınlar, herkes faydalansın.

Selamlar.
    Haluk hocam selamlar,
    Levent beyden tavsiyeniz üzerine Honda Jazz için 4 adet toyo marka lastik aldım. Bahsettiğiniz gibi gayet ilgili birisi. 1 hafta 10 gün kadar önce 12 adet lastik alacaktım Levent beyin hem cebini hem de dükkanını hafta boyunca defalarca aramama rağmen cevap alamadım ve geri dönüşde olmadı mecbur kalıp başka yerden aldım. Merak ettim olumsuz bir durum mu oldu acaba?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.