Şimdi Ara

2023 YKS 'ye Hazırlıkta Eski Nesil Sorular (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
2
Favori
1.294
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 23 TAYFAYA SESLENIYORUM DUA EDİN Kİ BEN GÜZEL SIRALAMA YAPAYIM YOKSA SIZI MANYAK BIR RAKIP BEKLIYOR YANI BEN... AZ ONCE 2 HAFTADIR UZERINDE CALISTIGIM YILLIK PROGRAMIMI BITIRDIM 12 SAAT İLE ÇALIŞMAYA BASLAYACAGIM VE AZ ONCE TELEFONUMA 140 BIN TL KREDI BASVURUMUN ONAYLANDIGI HABERI GELDI HER DERSTEN OZEL HOCA TUTACAGIM HERGUN EVIME OZEL OGRETMENLER GELECEK AYRICA SINAV STRESINI YONETMEK ICIN HAFTADA 2 SEANS PSİKOLOGLA GORUSME AYARLADIM VE TABIKIDE GUNDE 16 SAATE ÇIKACAK KILÇIKSIZ ÇALISMANIN YANINDA SIZLERE UNIVERSITEDE KIZ BIRAKMAMAK ADINA OZEL BIR SPOR HOCASI VE EVDE VAKIT KAYBETMEMEK İÇİN AŞÇI AYARLADIM.VE BANA HER DURUMDA YARDIM EDECEK 2 ASISTAN HANIM BENI HAZIR OLARAK BEKLIYOR OLACAK.SIZIN ADINIZA UZULUYORUM BOYLE BIR RAKIPLE ACABA NASIL BASA CIKACAKSINIZ O YUZDEN DUA EDIN BENIM BU SENE SIRALAMAM IYI GELSIN YOKSA BENIM CALISMA HAYATIM SIZLERI IMRENDIRIP PISKOLOJIK DURUMLARA SOKABILIR BENDEN SOYLEMESI

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Sana değil diğer arkadaşa yazdım.

• Mezun2014 M kullanıcısına yanıt

Pardon hocam bana bildirim geldi de

• Hocam herkes hep çalışıyordu şuan insanlar evet ekonomiden dolayı daha da asıldı ama asılmalarının sebebi şu eskisi gibi meslek öğrenme azaldığı için akademik zekası olmayan insanlar ortada kaldı ders çalışıyorlar,İnanın ocak şubatta çok az kişi kalcak ben ilk 50knın çalışmayla olabiliceğini düşünüyorum çünkü kalanlar salıyor daha alt sıralamalar için çok daha fazla çalısmak gerekiyor çünkü rekabet oralarda.İçin rahat olsun bu sınav irade istiyor ve ben görüyorum sen de görüyorsundur bizim insanımız çok iradesiz

• HSHDJFKKVHBLBNH OYLE VALLA

• Jwthh kullanıcısına yanıt

Haklı olabilirsiniz hocam çalışıp göreceğiz

• LYS = ayt olduğu için ne bulursan çöz ayt de yeni nesil yok gibi zaten.

Tyt de matematik için YGS kitaplarını direkt çöpe gönder

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yorumunuza katılıyorum.

"Kimse kimseye merhamet etmiyor bu hayatta.Herkes hayatını kurtarmaya çalışıyor.Hayat kavgası bu." cümlenin altına da imzamı atarım hocam.

Bizim zamanımızda YGS/LYS son sene adam akıllı çalışmayla hallediliyordu hocam ama YKS'de en az 2 sene gerekiyor.

Ben YGS/LYS ile üniye girip YKS döneminde sınava tekrar girerek bölüm değiştirdim hocam. Sudan çıkmış balık gibi çarpıldım ilk 3 ay.

Naçizane tavsiyem; popüler ve kaliteli kitapları bulun. Her desten 1 soru bankası mutlaka bitirin. Sonra full deneme.

Kitap konusunda bizim zamanımızda karekök neyse 345 o.

Ders içerikleri biraz değişti güncel konu anlatımlarından tekrar etmek için sağlam hocaları bulun.

Biraz para bayılıp; Fizik için Ertan Sinan Şahin Kimya için Kimya Özel Biyoloji İçin Senin Biyolojin

Matematik için adam akıllı paket yok. Bizim zamanlar behzat vardı hala var ve halen çok zaman alıyor.

Mikail hoca var o da çok zaman alıyor. Youtube'dan kendine göre bi' hoca seçersin hocam.

Kurumsal Türkiye geneli sınavlara girebilirseniz girin, ilinizdeki çok öğrencisi olan dershanelere para vererek kendi yaptıkları deneme sınavlarına da katılabilirsiniz.

Bu sistemde konu bilginiz çok sağlam olması gerekiyor hocam çok dikkat edin bu hususa. Hedefiniz Türkçe + Matematiği fullemeye yönelik olsun. Yanına FKB attınız mı güzel üniler, güzel bölümler sizindir.

Konu>Soru>Tekrar>Deneme = Highway to Heaven

Hocam delicesine çalışın yeni nesil zehir zehir. Bizim zamanımızdakiler leyla geziyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gaddar.Kerim -- 31 Ağustos 2022; 20:6:46 >
  • Leader of Birmingham. kullanıcısına yanıt

Yiğidim ben de 2 seans esc ücretini karşılayayım yar geç sınavı.

• Herkese merhaba.
    Emekli oldum ve çocukluk hayalim olan mimarlık bölümü için çalışmaya başlayacağım ama, hiç bir şey bilmiyorum. 2021 sorularını çözmüştüm 19 matematik net yapmıştım. Hesaplarıma göre 300 puan civarı alıyordum net olarak diğerleri de eklenince ( bir yıl evvel ne durumdayım diye merak etmiştim)
    Konu anlatımlı kitap ve YouTube kanalları önerisi talep ediyorum. Abudik gubidik hareketler yapmadan direkt ders anlatan kanallar tercihimdir. Şimdiden teşekkürler.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.