Şimdi Ara

Türkiye 2020 Yılında pandemiye rağmen sağlık turizminden 2,5 milyar dolar gelir elde etti. (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
159
Cevap
2
Favori
7.909
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Koskoca hastanede tek mri var sürekli bozulup yurt dışından parça bekliyoruz,2 hafta çalışmıyor,birşeyler ihraç etmeden önce Bence yedek parçalar yapılmalı ki hızlı tamir olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cübbesiz gandalf

Koskoca hastanede tek mri var sürekli bozulup yurt dışından parça bekliyoruz,2 hafta çalışmıyor,birşeyler ihraç etmeden önce Bence yedek parçalar yapılmalı ki hızlı tamir olsun

• Güzel şeyler yapıyorlar ama halk'ın işine direk olarak yaramıyor.

Mesela şunları yapsalar hepimiz kullanırız işimize yarar.

1. Modem
    2. Monitör
    3. Kaliteli Gerçek Oyuncu Klavye,Maus
    4. Bilgisayar Kasası
    5. İphone ve Diğer telefonlar için kaliteli marka aksesuarlar

bu tarz ürünler kullanıcıların direkt olarak işine yarar rüzgar gülünü ben neyapayım :)

• quote:

Orijinalden alıntı: TulparHAN

Güzel şeyler yapıyorlar ama halk'ın işine direk olarak yaramıyor.

Mesela şunları yapsalar hepimiz kullanırız işimize yarar.

1. Modem
    2. Monitör
    3. Kaliteli Gerçek Oyuncu Klavye,Maus
    4. Bilgisayar Kasası
    5. İphone ve Diğer telefonlar için kaliteli marka aksesuarlar

bu tarz ürünler kullanıcıların direkt olarak işine yarar rüzgar gülünü ben neyapayım :)

Var da toplamaları var. Nedense bu firmalar arge yapıp alt sistemlerini yerlileştirmeye çalışmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlbatrosD.IIIFazılBey -- 28 Haziran 2020; 14:9:11 >
  • Mobil x ray cihazı da sorun,özellikle mobil olmayan hastalarda önemli,

Yalnız sağlık alanında en iyi olunmazsa ürün satamaz,diğer sektörlerden farklı olarak orta kalite diye birşey olamaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cübbesiz gandalf

Mobil x ray cihazı da sorun,özellikle mobil olmayan hastalarda önemli,

Yalnız sağlık alanında en iyi olunmazsa ürün satamaz,diğer sektörlerden farklı olarak orta kalite diye birşey olamaz

Umarım Aselsan'ın ürettiği bu ekipmanların alt sistemleri de yerlileştirilir. Umarım çalışma vardır

• Toplamalardan bahsetmiyorum Mesela ASUS Monitör de çok iyi kuracaksın abi bi firma üst seviye kaliteli monitör üreteceksin piyasanında biraz altına üreteceksin işin de en iyisi olacaksın böyle bir şey den bahsediyorum ama gidipde Arçelik,Casper gibi çöp sistemlerden bahsetmiyorum

• Manyetik rezonans (MR) cihazının yapımı önemli. Çok yüksek fiyatlı cihaz ve ülkemizde çok sayıda mevcut. Bundan dolayı yerli olması güzel olur. Ülkede sadece 4 marka mr cihazı bulunması sayesinde aselasanın yapımından sonra piyasada yer edinmesi kolay olur. Umarım yapılırda milyonlarca eurolar dışarı çıkmaz.

• cübbesiz gandalf kullanıcısına yanıt

Siz kafanıza göre mr cihazınıza yedek parça üretemezsiniz. Bu firmalar buna izin veremez cihaza dahi taktırmaz. Bunun tek yolu aselsanın mr cihazı üretmesinden geçiyor. Sizin cihazın marka ve modeli nedir ki sürekli bozuluyor ?

• quote:

Orijinalden alıntı: AlbatrosD.IIIFazılBey

düzenleme: soru sormuştum cevabı buldum.

haşere falan mücadelede kullanılıyormuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cem -- 28 Haziran 2020; 14:45:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rzcyle

Manyetik rezonans (MR) cihazının yapımı önemli. Çok yüksek fiyatlı cihaz ve ülkemizde çok sayıda mevcut. Bundan dolayı yerli olması güzel olur. Ülkede sadece 4 marka mr cihazı bulunması sayesinde aselasanın yapımından sonra piyasada yer edinmesi kolay olur. Umarım yapılırda milyonlarca eurolar dışarı çıkmaz.

ASELSAN, MR cihazı ve x-ray cihazı ve suni solunum cihazı yanında kalp-akciğer pompası, mobil ve taşınabilir defibrilatör üzerinde de çalışmalarını sürdürüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cem

düzenleme: soru sormuştum cevabı buldum.

haşere falan mücadelede kullanılıyormuş

Alıntıları Göster

• quote:

Orijinalden alıntı: AlbatrosD.IIIFazılBey

Alıntıları Göster

yalnız tarımın içine ettiler, haşere tarlada değil kardeş politikada   orayada başka bi sirke üretsinler.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.