Şimdi Ara

2022 yılında iPhone 7 alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
5.881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İkinci el iPhone 7 veya 8 almayı düşünüyorum oyun oynamıyorum sadece sosyal medya da geziniyorum + ları ve - leri nelerdir kullanan vatandaşlar var ise yorumlarını ifade ederse sevinirim iyi forumlar!

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Alınmaz.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Alınmaz. 1-2 yıla iOS güncellemesi almaz, sonra uygulamaların insafına kalırsın eski sürümde çalışacak mı çalışmayacak mı diye.

• Bu kullanım için normal fakat yine de tavsiye etmem. iPhone 8 almalısın.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Hocam benim gibi (dün aldım) kasası sıfır gibi olan ve tüm tuşlari çalışan bir ip7 bulursanız ve rakamı 2bin altında (pil yeni değişmiş ise 2250) bulursanız gözünüz kapalı alın derim.ip8 ler henüz 3800tl altında yok. Bence o kadar para artışına değecek bir artisida olmaz.1 gündür ip7 kullanıyorum acayip şekilde hızlı ve akıcı çalışıyor. Şimdi batarya değiştirmek istiyorum (73 lerde) acaba deji mi? Yoksa orjinal bataryami taktirsam ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ender E kullanıcısına yanıt
    İlginiz için sağolun hocam.
    Bence deji yi biraz araştırın memnuniyetlere bakın içiniz rahat etmezse zaten orjinal i tercih edersiniz

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Atıf Neith A kullanıcısına yanıt

6-7 ay sorunsuz sonrasında sıkıntıları başlıyor sanırım,genel eğilim öyle. Isınma aşırı kayıplar vs. hepsi 6-7 ay sonraki kullanımdan sonra başlıyor gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.