Şimdi Ara

2022 Yılında bu konuyu hortlatacağım. [Mesajınızı Bırakın-09.02.2016-Geri Döndük 14.02.2022] [2023] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
171
Cevap
13
Favori
6.247
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

tarih: 25.12.17

imza

gözü vanalı insansı çılgın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4 sene sonra üniversite son sınıf olacağım istediğim hedeflere ulaşıldı mı ? İngilizce halledildi mi ? Erasmus yapıldı mı ? Okul ortalamam 3.5 gördü mü ? Hayırlı bir kısmet bulundumu ?
  • Üniversite ne oldu?

Sevgilin oldu mu?

Sosyal misin yoksa hala asosyal misin?

• 2022 yılında hortlatacak konu değil forum bile olmazsa ne yapacaksın
  • olum acayip değişmişindir lan küçük halinle konuşuyon şuan vay bee..

Tercümanlık işi noldu?

Araban ne?

• Tus u naptın ?
    Kardeşin iyi bir liseye gidebildi mi?
    Süheyla ile ayrıldınız mı?
  • evet.. üni sınavlarını verdin bütlerden geçtin şuan işe başliycan boştasın. meliskayla devam ediyorsun şuan sömestr, bg gidiceksin onla tatile bakalım nasıl geçicek heycanlıyım umarım güzel geçmiştir ve öyle devam ediyordur şuan hiçbir problem yok gayet iyisiniz.. umarım güzel bir işin vardır birde araba alabildin mi bu çok mühim. ailenden herkes sağlıklı mı en önemlisi bu.. şuan mideyi üşütmüşüz azcık karnımız ağrıyor. bu da gelir bu da geçer ,4 yıl sonra görüşmek üzere

birde en merak ettiğim şuan devamlı yükselişte olan

bitcoin litecoin kurlarını bırakıyorum şuan belli miktar atsam acaba 4 yıl sonra zengin olabilirmiymişim dur bakalım..

1 BTC : 40.032.96 TL
    1 LTC : 655.69 TL

Tahminimce ltc yükselecektir. Para yok diye yatıramıyom başka birşey değil he. Bunlarda kalsın..

1 Dolar: 3.78 TL
    1 Euro: 4.63 TL
    1 Leva: 2.3 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cavalry123 -- 24 Ocak 2018; 5:17:18 >

• Merhaba gelecekteki ben, üniyi bitirip minimum 3000 liraya işe girdin mi? Şimdiki sevdicek ne oldu? Araba konusu ne alemde ve hangi şehirdesin şuan?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şekilsiniz ya -- 24 Ocak 2018; 5:33:30 >
  • Bakalım nasıl bi değişim olacak istediğim bölümü okuyo olacak mıyım

Ailede herkes yerinde mi

Gitarda ne kadar geliştim

• 2022'ye kadar zengin olacağım. Bakalım olacak mıyım?

• Okulun 2019 yılında bitmesi lazımdı. Umarım bitirmişsindir. Eskiden kafana çok takardın sevebileceğim aşık olabileceğim birini bulmam lazım diye hayat karşına çıkarmıştır umarım. Mesleğini seviyor musun yoksa hergün küfür ederek mi gidiyorsun işine ?

Yüksek lisans veya uzmanlık düşünüyordun o işi ne yaptın ?

Askerliğini yaptın mı ?

Arkadaşlarınla aran nasıl lise arkadaşlarınla zaten görüşüyorsundur da ya diğerleri ?

İngilizce öğrenmeyi ve bir müzik aletini iyi derecede çalmayı çok istiyordun umarım gerçekleştirmişsindir

Bu arada sağlığına dikkat et çok sigarayı bırakmalıydın

• Naptin

• Diş hekimliğini bitiriyor musun bu sene,yoksa dayanamayıp bıraktın mı?

Sevgili durumları nasıl,uzun bi ilişkiye merhaba demişsindir herhalde.yoksa demedin mi? Neyse..

4 yıl içinde fiziğinde ne gibi değişimler var,şu an 185 boy 79-80 civarı bi kilon var.

umuyorum ki mutlusundur..

(2022'de bir şekilde unutursam vefalı bir arkadaş mention'lasın bi zahmet)

• 2022 yılında sevgilim olucakmı ve Okumuş birisi olucammı Bu burda kalsın Ve Askerde olucağım yıl :)
  • üniversitede son dönemdesin, ders bırakmadan mezun olabildin mi?

erasmus stajına gittin mi mezun olduktan sonra, gitmediysen iş bulabildin mi çalışıyor musun?

askerlik ne oldu?

şuan itibariyle 7 yıldır sevgilin olmadı bundan sonra oldu mu?

sosyal ilişkilerin nasıl gelişme var mı?
  • Hayattamısın?

Aşırı fiziksel bir değişimin var mı ?şu sıralar bb yapıyordun

Evin taksitleri bitmek üzere durumun nedir ?

Bu hafta terfi sınavın var dı,sınavı geçip terfi ettin mi acaba ?ya da sektöre devam mı ediyorsun?

4 senelik evlisin şu an için çocuk düşünmüyorsun acaba bir evladın oldu mu ?

İktidar kimin ellerin de ?

Aşırı Gs lisin ne durumda acaba zorlu sevdan ?

Aöf okumaktasın mezunmusun ?

Saç ektirmeyi düşünüyorsun ektirdin mi ?

Evini kiraya verip uzak bir yerdesin,hala vaziyet aynı mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrah86 -- 4 Şubat 2018; 23:23:57 >
  • Dolar şuan 4.1 tl benzin 6.1 tl

2022de evlenmiş olsam artık? Bursada şirkete devam ediyorum hala aynı işte misin? Bence kesin devam edersin . Belki özgeyle evlenirim. Evlendin mi yoksa ? 4 yıl içinde çok bir sey değişeceğini sanmıyorum astrayı kesin satarsın çok yakıyor çünkü. Özge senden hoşlanıyorum ama daha söylemedim. Belki ilerde evlenirsek bu postu gösteririm. 30 yaşında olcam yaşlanmış olcam. O yaşta daha bilgisayar oyunu oynuyor musun? Telefonum samsung j7 bilgisayarım lenovo p50 4 yilda çok değişir mi teknoloji?

Alintilamayi unutmayın lütfen
  • rez! :) merak etti forum yaşıyor mu? ya da ben??
  • Şöyle kalsın

• Dünya savaşı çıkar o zamana kadar gençler boşuna beklemeyin gidin hayatınızı yaşayın savaş çıkınca internete giremeyeceksiniz zaten.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.