Şimdi Ara

2022 yılında BlackBerry alınır mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.704
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kpss ye hazırlanacağım için BlackBerry nin tuşlu versiyonunu almayı düşünüyorum. Hattım da Turkcell. İnternet giriyor mu ? Bilgisi olan abilerim yazarsa sevinirim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Hayır alınmaz. Heves etmeyin. BlackBerry sunucuları kapattı yani güncelleme uygulama kullanamayacaginiz gibi kendi kurulumunu dahi tamamlayamazsiniz.

Birkaç adımda internete çıkarsınız ama zahmetli olacaktır.

Kısaca elinizde büyük çoğunluğu kullanılamayan bir dolu özelliği ile hiçbir ihtiyacınıza yaramayan bir cep telefonu olmuş olur

Web'de koleksiyon vs diye ilanlar ütopik fiyatlarla cihazlar satılık kanmayın koleksiyon olması için aldığınız fiyatın üzerine satılabilir olması gerek satilmaz bunlara para ödemeyin. Hiç bir işe yaramaz. Havalı olduğunu kızların teklif ettiğini de idda ederler..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sadece Alo diyeceksen ve SMS atacaksan alınır tabi

geçen sene çok sevdiğim Bold 9900 almıştım eski modellere merakım var biraz :)

Blackberry Priv 32GB olan Android 7.0'da takılı kaldı

Q10 ve üstü modellerde halen çalışıyor whatsapp felan

güzel kalite telefonlar...

Blackberry Classic Working Android Apps 2022 - YouTube

• Bende sınav için almayı düşünüyorum WhatsApp felan istemiyorum alo desin mesaj olsun okeyim zaten bir de Google a girebildiği sürece hiç bir problem olmaz şu an Amazon uzrerinde satişi yapılıyor almayı düşünüyorum fakat yurt dışından geliyor ürün galiba Türkiye'ye acaba bundada kaçak telefon olayları gibi kapanma durumu olur mu

• Alınmaz, almayın derim ama karar sizin tabiki, arkadaş çok güzel yukarıda çok güzel şekilde açıklamasını da yapmış.

Siz alırsanız IMEI ile sıkıntı yaşanabilir düşünceniz var ise dolaylı diğer yollardan IMEI yaptırmanız gerekecek telefoncular da ve extra ayrı bir iş.

Karar yinede sizin hocam..

• Çiçek sepetinde swap adı altında ürünler satılıyor onlar güvenilir midir peki

• BlackBerry sevdası farklı bir sevdadır.Bazen elindeki iPhone'a bakarsın bu da telefon mu keşke şöyle sıfır kutu 9360 alıp jelatinini sıyırabilseydim dersin.

• Arkadaşlar uygun fiyata Blackberry Q10 veya Classic arıyorum.

Yıllarca Blackberry Q5 ve Passport kullandım. Son kullandığım cihazım çok fazla tamir gerektirdiği için yoluma BB OS 10'un kullanmadığım bu iki fiziksel klavyeli cihazından biriyle devam etmek isitiyorum. 2022'de neler yapabilip neler yapamacağının gayet farkındayım.

Kasım 2021'de whatsapp android 4.0.3 cihazlara desteğini kesti. Ortalama 1,5 yılda bir whatsapp android sürümlerine desteğini kesiyor. Android 4.1 - 4.3 jeal bean'a da destek kesildiğinde telefon tamamen hiçe dönüşecek. Açıkçası yaklaşık bir sene daha kullanabilinecek cihaza malum ikinci el sitelerindeki kadar para ödemek istemiyorum. Benimkisi bir heves.

Çekmecenizde tuttuğunuz kozmetik ve performans olarak fena olmayan cihazlarınızı uygun fiyat olduğu takdirde edinmek isterim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.