Şimdi Ara

2022'YE NOT BIRAKIN (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
6
Favori
970
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Koronaya dewamke...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yurtdışında çıktın mı? Hala burdaysan puh sana

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yes beyb -- 2 Haziran 2021; 17:18:38 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • kendi memleketine gelebildin umarım bu senin için herşey demek

• up

• Başarmışım:)

• yengeç burger kullanıcısına yanıt

Tebrikler konuyu erken hortlattin ama olsun.

Mesajın neredeydi bu arada göremedim.

• The Management kullanıcısına yanıt

Vay vay vay :D

Cevaplayalım bakalım

1) İşe girdikten sonra Python yarım kaldı ama en yakın fırsatta devam etmek istiyorum.

2) Piyanoyu borsadan gelen parayla alacağım henüz almadım.

3) Borsa yatırımında kah düştük kah devam ettik. Şu an sermayeye göre TL bazında x10-x12, dolar bazında x4 civarı bir noktadayım. Henüz hiç para çekmedim fakat önümüzdeki ay kendimi şımartmayı düşünüyorum biraz  

4) 2022'de 2021 gibi gidecek sanırım :D

5) Yurtdışında staj, iş vs çok denedim fakat hep oturma izni yüzünden geri çevrildim. Şuan İzmir'de uluslararası bir firmada stajyer olarak çalısıyorum. Bir sıkıntı çıkmazsa mayısta stajım bitiyor ve hedefim aynı şirketten devam için teklif almak.

• bitsin yemek yicem kullanıcısına yanıt
    Hyr

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2022'deki tek hedefim;

Ölmekten korkmayacak cesareti bir şekilde bulabilmek Büyük ihtimalle bulamam ama eğer kaybedicek tek şeyim olan, Kedimin başına birşey gelirse (umarım gelmez.) Büyük ihtimalle karşıma, "Hamza bin Abdülmuttalîb" bile gelse, eğer elimde bir "Tabanca", onun elinde de sadece "Hançer" varsa, karşısına çıkacak cesareti bulabilirim diye tahmin ediyorum. 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D67828229 -- 19 Aralık 2021; 19:55:4 >
  • olm 1 ay kalmış ne yazıyorsunuz hatta ne hortlatıyorsunuz ben hortlatıcaktım 

• Yeni yıldan umut bekleme her şey aynı mokun laciverti olacak daha da fakir olacaksın fiyatlara isyan edeceksin ama çare olmayacak gelecekten korkacaksın çünkü ne getireceği belli olmayacak heyecanını yitireceksin çünkü sen sen olmayacaksın. Artık kendini kolla çünkü karanlık yaklaşıyor ve sonunda sen de herkes gibi son savaşı göreceksin ardından her şey gidecek sonsuza dek.(2022 ve ilerisine notum).

• gavuroglan kullanıcısına yanıt

Diğer hesabımdan yazmışım mesajı hesap silinmiş. Dayanamadım hocam aklıma gelince hortlatayım dedim

• analitikduzlem A kullanıcısına yanıt

Kazanamadık..

İşe girdik de bilmiyorum it gibi çalışıyoruz hakettiğimi aldığımı da düşünmüyorum. Ülke ekonomisi de iyice boka sardı.Hayal ettiğim hayat bu değildi.

Spora başladım 1 ay bitmek üzere.

Bilgisayardaki vaktim azaldı.İş yorgunluğundan aklıma gelmiyor bir de akşamları spora gidiyorum.

İşte o yok.Yine okurum diye kitap aldım okumuyorum.Okumam lazım.

Borsada birkaç kaynak okudum da bilmiyorum çekmedi beni bir de başka uğraşlarım oldu.

Evet o kızla görüşüyorum 2 aydır da çıkıyoruz sevdim kendisini ama bilmiyorum bazen emin olamıyorum ona da güvenmiyorum..

• 18 ocakta hortlatacaktım unutmusum

HORT ZAMANI

ETİKETLEYELİM BAKALIM NELER OLMUŞ

hedeflerinizi yerine getirebildiniz mi neler yaşandı bu süreçte?

@120205044 @Swonz @Guest-457D3B66B @furkanta_resmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gavuroglan -- 21 Ocak 2022; 0:0:15 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.