Şimdi Ara

2022 Toyota Corolla'ya bir zam daha geldi: İşte yeni fiyatlar (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.761
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    2021 ocakta 200 e almistim. bende ona lan acabq demistimm :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2022 Toyota Corolla'ya bir zam daha geldi: İşte yeni fiyatlar

Bu gün aldığımız hizmet yada ürünleri 1 hafta sonra ZAMLI alıyoruz ...

Bu ZAMLAR ve VERGİ artışlarının sonu gelmeyecek ..! Bu bahsedilen ( Otomobil- Elektronik-Emlak-Akaryakıt vs. ) ürünlerdeki fiyatları sene sonunda %50 fazlasıyla konuşur olacağız.

Orta direk tabir edilen kesim kalmadı.Sadece %20 lik mutlu azınlık ve %80 lik mutsuz çoğunluk kaldı ..

• daha bunlar iyi günlerimiz 2023 yılbaşında golf 1 milyondan başlıcak yazın bir kenara

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben zammı düşük buldum. Ne demek 1 milyon değil. Yeterince şahlanamamış. Şahsım enflasyona gereken ivmeyi kazandıracaktır. O Vision 1.5 1 Milyon TL'den başlayacak elhamdülillah.

• Rutine bağlandı artım zam işi. Araç sigortaları da aynı şekilde. Kasko fiyatına sigorta yaptırıyoruz, ev kirası kadar elektrik faturası ödüyoruz

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Fiyatlar uçuşta. 2023'de en ucuz araba 1 milyon olacak

• Ülke şahlandı doğru ama nereye doğru?

Orta gelir diye birşey kalmadı artık herkes fakir godomanlar hariç onlar daha çok zengin oldu.

• Yine toyota diğerlerine göre çok çok ucuz. Octavia golf focus civic leon hatta megane fiyatlarına bakmanızı tavsiye ederim. Polonun dolusu bile full corolla ile aynı para. Corollaya şaşıracağınıza diğerini bakında piyasa ne halde görün

• Ülkede enflasyon %150 nin üzerinde ve insanların alım gücü her saat azalıyor.

Hükümet in umrunda değil onlar elllerindeki imkanları sonuna kadar kullanmaya devam edip götüreceği 1₺ peşinde.

Eskiden toplum tepki verirdi, o kadar sindirdiler ki herkes seçim zamanı gelsin gitsinler diye bekliyor.

Ülkeyi bu hale getiren bürokratından siyasetçisine herkes hesap verecek akşam evine ekmek alıp götürmenin derdine olan binlerce insan var.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • İnsan üzülüyor..

• Zengin cok daha zengin...

Hahahaha....!

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.